jak sie malujecie na codzień

  • Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    jak się malujecie na codzień może jakiż makijaz ciemnijeszy jasniejszy a moze same rzesy tylko podczernione tuszem jak u mnie czasami jak mam wiecej czasu to maluje sobie gorna powieke czarna kredka ale rzaadko to robie zwykle tylko tuszem czarnym rzęsy:)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hm.. ja sie codzinnie malauje max zajmuje mi to 15 min.. i maluje cianiami gorna i dolna powieke kolory jakie rozne mam palete 24 kolorow wiec zalezy na co mam ochote i do tego tusz czarnu i podkreslam czarna kredka oczy tzw kocie..

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    no to szybko sie uwijasz 🙂 mi same rzesy czarnym tuszem tez gdzies wychodzi 15 minut dla mnie to bardzo duzo ale ja lubie miec bardzo wydłuzone rzesy

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja tez… biore male lusterko i daje je tak bym widziala dobrze rzesy od dolu i nakladam z 2-3 warstwy 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    to tak smao ja:PP 2 3 warstwy jak widze ze juz sa dosc pogrubione iw ydłuzone wtedy dożc:PP lubie miec widoczne rzesy fajnie to dla mnie wyglada ale i tak uwazam ze za długos ię maluje :PP to gdzies powinno trwac 7 10 minut a nie 15 ale my kobiety jak chcemy ładnie wygladac musimy duzo czasu spedzac przed lusterkiem:D

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    o tuszu moge zapomniec – jetsem uczulona na trawy. te wlasnie pyla kwitna czy co tam im sie dzieje. oczy mnie swedza i lzawia. makijaz na oku podraznialby jeszcze bardziej.

    pluid to jak w roku 5 razy uzyje to jest wszystko 🙁

    w lato to praktycznie wogole sie nie maluje bo mi goraco i slywa po mnie makijaz

    w reszte por roku to tusz czarny, jakis cien (fiolet,braz), czasem kredka, roz (sporadycznie)
    usta nivea rozowa

    wszystko razem z uczesaniem zajmuje mi jakies 5 minut

    a to dlatego ze pewnie robie to nieumiejetnie i efekt nie jest zbyt efektowny

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    no u mnie 15 min to maxymalnie…
    lubie tez na oczy polozyc podklad bo sie dluzej cienie trzymaja…

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mi malowanie zajmuje ok. 15 min. Używam ciemnego srebrzysto-czarnego cienia, czarnego tusza i czarną kredką obrysowuje dolną powiekę. Lubię mocno podkreżlić oko, czuję się wtedy atrakcyjniejsza, bo gdybym się nie malowała to moje rzęsy były by bardzo jasne i nie wyraźne 😕
    A na usta nakładam szminkę nivea truskawkową 😀
    Żadnych pudrów, fluidów itp. bo nie umiem tego nakładać równomiernie a poza tym mam jasną karnację,więc to bez sensu…

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Mnie makijaż zajmuje 30-35 minut
    Najpierw kłade baze pod podkład,następnie podkład,zazwyczaj jakież cienie (choc nie zawsze) cienie najczężciej w tonacji złota lub jasnego brązu,i tuszuje rzęsy powoli i starannie uwielniam miec je wydłużone na max i na koniec na twarz i dekkold jakiż puderek opalizujący…

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    a ja wstaje rano myje zęby, myje twarz, smaruje kremem, związuje wlosy – calosc trwa max 6 min

    oczywiscie + sniadanie i kawa
    + ubranie sie
    + wrzucenie wszystkich potrzebnych p****ół do torby

    :D:D

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Ja tam łazience spędzam 15 minut, co zawiera umycie się, umycie zębów, uczesanie i umalowanie.
    A w skład malowania wchodzi tusz i to i tak sporadycznie bo alergie mam wiec oczy mi łzawią, do tego mam je chore więc wszelkie tusze, kredki itp itd odpadają ,chyba ze mnie nie uczulają to wtedy luz. W sumie moje umalowanie się opiera się na tym że maluje usta pomadką, a potem błyszczykiem. 🙂

    Warto wspomnieć o tym, że uwielbiam kupować nowe błyszczyki i szminki 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    a ja szminki nie potrafie sobie dobrac. kiedys wydawala mi sie taka ladna kupilam a w domu jak sie umalowalam to mama powiedziala ze jak marchewa wygladam. zreszta tak samo jak z fluidem. albo za rozowy a ostatnio to taki jasny ze wygladam jak trup.
    a swoja droga jak sie umalujecie . na noc oczywiscie umyjecie to na drugi dzien nie macie syfow na twarzy po tej tapetce?

    Kati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    A ja kosci policzkowe lekko pudruje i odaje rozu (ale minimalnie!!)

    nastepnie oczy czarna kredka -dookola oka ale po wewnetrznej czesci oka, oraz na dole mocniejsza kreska takze czarna:P mam nadziej ze zrozumialyscie 😀 😀 😀

    no i oczywiscie wytuszowane na czarno rzesy 🙂

    szminki w ogole nie uzywam, bo nie lubie

    nie wiem dlaczego blyszczyk na moich ustch dlugo sie nie blyszczy..moze niesiwadomie „oblizuje” usta, dlatego uzywam tylko wazelinki kosmetycznej zeby usta byly odzywione i nie wysychaly… 🙂

    litka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja maluję się w naturalnych kolorach. Brzoskwiniowy i beżowy cień do powiek, obowiązkowo delikatna kreska na dolnej powiece i tusz na rzęsach. Usta delikatnie pociągnięte błyszczykiem.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mój makijaż zajmuje mi 30 min w sutuacji kiedy baaardzo się spiesze 🙂 nakładam trozkę podkładu(musze się maźnąc chociaż trochę,bo czułabuym,ze czegos mi brakuje),korektor,biały perłowy cień do powiem(czasem beżowy lub brązowy,ale biały jest najbardziej neutralny i ładnie sie mieni),czarny tusz do rzęs (ale tylko na górnych rzęsach,bo malowanie dolnych rzęs uwydatnia zmęczenie,a ja jestem wiecznie zmęczona),róż na policzki (w kolorze brzoskwiniowym),odrobina pudru w strefie T,brwi podkreslam beżowym cieniem do oczu,na usta nakładam różowy błyszczyk i gotowe 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak sie malujecie na codzień"

Przewiń na górę