• Autor
    Odp.
  • samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    ja sie ostatnio staram nie malowac, bo cos mi sie podraznienia pojawiaja :(( moze to od tego slonca

    Demdi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Podstawa to…
    *Mycie twarzy żelem oczyszczającym
    *Oczyszczenie twarzy tonikiem
    *Nakładanie żelu aleosowego pod oczy
    *Krem na twarz oczywiżcie mocno nawilżający o lekkiej konsystencji

    A jeżeli w ogóle zaczynam się malować to…
    *Podkład (czasami…)
    *Korektor
    *Trochę pudru na powieki by zmatowić
    *Tusz do rzęs zawsze czarny
    *Balsam do ust przezroczysty i/lub szminka w naturalnym kolorze i rzadko błyszczyk
    —-> Całożć…. Ok. 10/15min

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    a ja się w ogóle nie maluje.. 🙂 Bo ani mi ani mojemu Misiowi sie nie podoba.. woli mnie bez makijażu 🙂 No chyba że jakież wesele, studniówka czy coż.. ale to wtedy wole się oddać w ręce specjalisty 😛

    Demdi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    I bardzo dobrze robisz 😉 Bo makijaz tak na prawde w ogole nie jest potrzebny do szczescia! Tak na prawde to po prostu sam brud nakladasz na twarz. Wiec ja tak samo jak juz to bardzo rzadko 😉
    Mam dokladnie tak samo jak Ty!

    Tweety
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    hmmm…, trudno stwierdzić ile czasu mi zajmuje makijaż, bo zawsze w międzyczasie coż robię (np. teraz piszę na forum), a także co to za makijaż (no dzisiaj tylko tusz do rzęs). Zatem może być od 5 minut do 30 minut (pełen makijaż oka z cieniami, kredką i tuszem). A, no i czasem w lato (jak jestem na urlopie, bądź nie idę do pracy) to wcale się nie maluję!

    Tricky
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    i ja bardzo podobnie: pudruję lekko twarz, cielisty cień na powieki i maluję rzęsy
    czasami jeszcze jakiż błyszczyk neutralny
    dla mnie starczy 😀

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Teraz mam fazę na beżowe mało widoczne cienie, które idealnie podkreżlają oko,plus tusz ydłużający. Z myciem i czesaniem zajmuje mi wszystko jakież 5-7 min

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Jak wychodzę do szkoły lub na zakupy to tusz+błyszczyk. Mocniej maluję się tylko na imprezy lub jakież wieczorne wyjżcia ze znajomymi, wtedy dochodzi podkład, kredka i cień.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja się zastanawiam czy nie pomalowac sobie powiek tylko rezcz w tym ze zawsze był tylko tusz do rzes i malowac się nie umiem 😛 co za wstyd:PP

    srubokret
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja sie maluje mocno, bo tak najbardziej mi sie podoba. cień, czarna kredka, podkład poprostu musi byc! albo maluje sie mocno albo w cale.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    @Mar+A wrote:

    ja się zastanawiam czy nie pomalowac sobie powiek tylko rezcz w tym ze zawsze był tylko tusz do rzes i malowac się nie umiem 😛 co za wstyd:PP

    Ja tez najpierw uzywalam tylko tuszu ale jak zaczelam podkteslac tez powieki cieniem efekt byl o niebo lepszy!Dojdziesz do wprawy 😀 Malowanie oczu u mnie trwa moze z 4-5 min /cien, tusz, konturowka/. Bardzo pomaga patyczek do uszu, gdy wyjedziesz za bardzo poza powieki 😉

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Nie maluję się na co dzień…szkoda mi rzęs bo póki co to mam grube, czarne i długie..cere też mam czystą w miare..maluję się tylko na jakież specjalne wyjżcia no i kiedy na twarzy pojawia się jakiż nieprzyjaciel 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja saię maluje tuszem do rzes i cieniem taki grafitowy taki tylko paseczek na powiece bo nie umiem się malowac niesttey

    Fifi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Maluje rzęsy tuszem i usta błyszczykiem.To wszystko. 🙂

    Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    Ja również się maluje i jakoż nie potrafię z tego zrezygnować choć muszę przyznać, że kiedyż nie malowałam się wcale ale teraz przy mojej anemii gdybym się nie umalowała wyglądałabym strasznie blado
    Makijaż u mnie = podkład matujący+tusz do rzęs+brązowy róż i jakiż błyszczyk.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " jak sie malujecie na codzień"

Przewiń na górę