• Autor
    Odp.
  • izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    ja z moim kochaniem nie stosujemy nic czekamy na dziecko tylko jak do tej pory jeszcze nic z tego nie wyszlo 😕

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    my stosujemy tylko gumke.. 🙂

    anusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Hej.Ja przez 2 lata naklejałam plastry EVRA i nie mam im nic do zarzucenia, jedynie tylko to,że sa strasznie drogie.
    Na chwilę obecną biore pigułki Cilest.Po nich też się dobrze czuję,ale z tego co zaobserwowałam to mi też po plastrach urusł biust.
    Jak zaczęłam brać cilest to nawet łatwiej mi było schudnąć i do tego niesą drogie bo kosztują w granicach 20 zł. opakowanie.
    😉 😀 Zanim zacznie się brać pigułki należałoby najpierw skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    a ja stosuje globulki Patentex Oval ktore sa dostepne w aptece bez recepty i prezerwatywe -tak na wszelki wypadek 😛 😆

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    a ja stosuje globulki Patentex Oval ktore sa dostepne w aptece bez recepty i prezerwatywe -tak na wszelki wypadek 😛 😆

    A jak to jest z tym Patentexem? Bo czytalam na roznych forach nie ciekawe recenzje….Podobno sie bardzo pieni, nawet do godziny po stosunku, cieknie i niektorzy pisali za seks przypomina ubijenie piany ❓ 😆

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    A jak to jest z tym Patentexem? Bo czytalam na roznych forach nie ciekawe recenzje….Podobno sie bardzo pieni, nawet do godziny po stosunku, cieknie i niektorzy pisali za seks przypomina ubijenie piany ❓ 😆

    no fakt pieni sie i to bardzo 😕 ale akurat mi to nie przeszkadza 😉 wystarczy pozniej dobrze sie umyc i nie bedzie cieknac,sa gusta i gusciki musisz sama sprobowac 🙂 i przekonac jak to jest z tymi globulkami
    p.s do kupna tych globulek moze zachecic ich cena sa niedrogie 😛 ale naprawde bardzo skuteczne

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    A jak to jest z tym Patentexem? Bo czytalam na roznych forach nie ciekawe recenzje….Podobno sie bardzo pieni, nawet do godziny po stosunku, cieknie i niektorzy pisali za seks przypomina ubijenie piany ❓ 😆

    no fakt pieni sie i to bardzo 😕 ale akurat mi to nie przeszkadza 😉 wystarczy pozniej dobrze sie umyc i nie bedzie cieknac,sa gusta i gusciki musisz sama sprobowac 🙂 i przekonac jak to jest z tymi globulkami
    p.s do kupna tych globulek moze zachecic ich cena sa niedrogie 😛 ale naprawde bardzo skuteczne

    No wlasnie kurcze od dawna myslalam zeby wyprobowac te globulki.Heh
    Jednak widze ze to nie dla mnie,bo jak piszesz najlepiej po stosunku isc i i sie umyc 😕 U mojego Miska jest jedna lazienka na gorze wiec nie bede latac zeby zrobic prysznic 😕 Co innego jakbysmy mieli swoje mieszkanie…Heh
    No nic na razie musi wystarczyc sama prezerwatywa. Durexy rlz 😆

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    No nic na razie musi wystarczyc sama prezerwatywa. Durexy rlz 😆

    nie zawsze mam dostep do wody 😕 poniewaz czasami lubimy sobie troszke poszalec na lonie natury 😆 i wtedy niezastapione sa chusteczki do higieny intymnej,wiec moze warto sobie cos takiego kupic 😆 i uzywac zycia 😛 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    No nic na razie musi wystarczyc sama prezerwatywa. Durexy rlz 😆

    nie zawsze mam dostep do wody 😕 poniewaz czasami lubimy sobie troszke poszalec na lonie natury 😆 i wtedy niezastapione sa chusteczki do higieny intymnej,wiec moze warto sobie cos takiego kupic 😆 i uzywac zycia 😛 😉

    Pomyslimy, pomyżlimy 😆 😆 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Stosuję harmonet i jest ok. Dobrze się po nim czuję. Jest skuteczny. Dla mnie to najlepsza antykoncepcja.

    aga246
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja zaraz po porodzie stosowałam LOGEST ale dwa lata temu zmieniłam na YASMIN . Tak doradziła mi moja ginekolog i jestem zadowolona 😀
    Jak brałam Logest miałam wahania nastroju i bardzo mi to przeszkadzało.
    Pozdrawiam

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Od dwóch lat stosuje Harmonet. Jestem z niego zadowolona, gdyż nie odczuwam żadnych skutków ubocznych. Bardzo dobrze jest przyjmowany przez mój organizm.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Cilest.. 🙂 Używanie samych prezerwatyw mnie przerażało.. To oczekiwanie na miesiączke.. 🙂 heh to nie dla mnie 😛

    Kochanakatia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    a my stosujemy Durexy oraz nieraz stosunek przerywany a tabletki by się do mnie nie nadawały

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Tabletki. Tylko im ufam 😉 Biorę harmonet. jest ok.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką stosujecie antykoncepcje? Jakie metody?"

Przewiń na górę