• Autor
    Odp.
  • malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Super by było jak już się zaplanuje dziecko od razu po odstawieniu pigułek zajżć w ciążę 🙂 Każdy by o tym marzył.

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Dokładnie, ale niestety niektórzy muszą czekać kilka lat nawet. Mam nadzieję, że ja kiedyż jak już będę chciała mieć dziecko nie będę w takiej sytuacji, i że to prawda, że po pigułkach szybciej się zachodzi 🙂

    Madziul@
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Ja z moim narzeczonym już parę lat nie stosujemy żadnej antykoncepcji typu: plastry, tabletki. Stosunek przerywany i wszystko. Nie mam zamiaru faszerować się hormonami, tym bardziej, że oboje wiemy, że jeżeli przydarzy się „wpadka” – będziemy i bardzo szczężliwi, mimo, że nie jesteżmy w związku małżeńskim.
    Co innego w przypadku gdy rzeczywiżcie nieplanowana ciąża nie wchodzi w grę. 😕

    krasnoludka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Kiedyż stosowałam tabsy, teraz jesteżmy na gumeczkach ale intensywnie zastanawiam się nad lady Comp , Koleżanka ma i poleca, jeszcze pomyżle…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Jesli o mnie chodzi to teraz sama sie zastanawiam nad Diafragma Caya- nie wiem czy znacie, ale jest żrodkiem antykoncepcyjnym przeznaczonym dla wszystkich kobiet, które w sposób naturalny i bezpieczny chcą się zabezpieczyć przed niechcianą ciążą. I do tego bez najmniejszej ilożci hormonów. Co o tym myslicie ?

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Czy Ty Ola piszesz dokładnie o takim sposobie ? [usunięto_link]
    To chyba własnie jest też coż nad czym i ja powinnam sie zastanowić, bo chcialabym byc jak najdalej od hormonów.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Dokładnie tak. I mysle ze naprawde kazda z nas która nie chce już wiecej przyjmowac hormonów powinnas sie powaznie zastanowic.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Najważniejsze by przy doborze odpowiedniej metody skonsultować się z lekarzem, przebadać hormony i wtedy spróbować ustalić jaka metoda jest najlepsza.
    Pamiętać trzeba, że nie każda metoda jest dobra dla każdego.
    Każda ma plusy i minusy. Warto to przedyskutować i z lekarzem i z partnerem

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Ja osobiscie nie przepadam za prezerwatywami, stad w zycie weszla kwestia tabletek, ale nie byla ona narzucona przez partnera. bardzo podobalo mi sie keidy poruszyl temat tego czy na pewno chce brac tabletki. Akurat byla to kwestia sprzezona z problemami dermatologicznymi i zaleceniami dermatologa takze wszystko pieknie sie zlozylo. Obecnie vibin jest w uzyciu.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    I jak się po nich czujesz? Jakież skutki uboczne ?
    Moja przyjaciółka je łyka i sobie je chwali

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Brałam je kiedyż, potem była przerwa a teraz będzie powrót do pigułki. Niebawem dowiem się jakiej, bo dopiero mnie czekają badania, ale chciałabym trochę złagodzić bóle i dni przed.

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    ja stosuje tabletki antykoncepcyjne i uważam je za jedyną słuszną formę antykoncepcji

    agasamborka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja stosuje tabletki antykoncepcyjne i uważam je za jedyną słuszną formę antykoncepcji

    ja tak samo, stosuje juz od kilku lat tabletki Naraya i czuje sie zabezpieczona w 100% 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Biorę pigułki Vibin, dobrze je toleruję, nie odczuwam skutków ubocznych. No i nie zapominam, bo wcześniej zdarzało mi się stracić rachubę przy moim trybie pracy na zmiany i nieświadomie wydłużałam lub skracałam przerwę. Teraz biorę 21+7 i problemu nie mam.

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Brałam kiedyś, w młodości (jak to brzmi!:P) Vibin mini, w tym samym systemie stosowania, byłam bardzo zadowolona. One są polecane młodym dziewczynom 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką stosujecie antykoncepcje? Jakie metody?"

Przewiń na górę