• Autor
    Odp.
  • Domator
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Tutaj więcej na temat antykoncepcji w przystępny sposób
    domzdrowia.pl/poradniki/poradnik-antykoncepcji/ Myżlę, że przyda się każdemu, warto zgłębić swoją wiedzę, a później zastosować w praktyce:)

    Afrodytaaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Tu dużo jest napisane o antykoncepcji [usunięto_link]

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    Ja stosuje pigułki uważam, że są najskuteczniejsze. Pigułki dostarczają estradiol identyczny z naturalnym hormonem kobiety, daje to wiele korzyżci dodatkowych oraz pewniejszą antykoncepcję. Widzieliżcie antykoncepcję na wesoło? [usunięto_link] hehe filmiki są super.

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] a według tego, to wkładka jest najskuteczniejsza i weź bądź mądry
    w sumie woda na mój młyn

    skorpionik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Ja na razie naturalne metody, jak nie będę chciała juz dzieci wtedy sięgnę po chemiczną antykoncepcję.

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    No jak chce się mieć dzieci to oczywiżcie, że antykoncepcja wtedy jest zbędna. Jak narazie się nie chce to uważam również, że pigułki są najlepsze. Co do metod naturalnych to trzeba się nauczyć dokładnie ich stosowania.

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    paulus23 to oczywiste, że gdy chce się zajżć w ciąże to nie stosuję się wtedy żadnej metody antykoncepcji 🙂 Ale dobrze, że o tym piszesz bo niektórzy nie muszą wszystkiego wiedzieć. Ważne jest gdy zaczyna się stosować jakąż antykoncepcje przed tym porozmawiać ze swoim lekarzem. Na pewno porady pomogą.

    martitaxx
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Też uważam, że jeżeli nie chcę zajżć w ciążę to antykoncepcja jest potrzebna. Osobiżcie od kilku lat biorę tabletki antkoncepcyjne i ważam, że to najlepsza metoda.

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Osobiżcie zażywam tabletki. Brałam jakiż czas i potem zaszłam w ciążę bez problemu. Uważam, że jeżeli chce mieć się więcej dzieci to wcale nie trzeba stosować antykoncepcji naturalnej. Pigułki też można brać.

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    nastka to jesteż przykładem kobiety która po braniu tabletek bez problemu zaszła w ciąże 🙂 Super jak tam maluszek ? Też mam nadzieje, że będę miała małego bobasa ale jeszcze to nie mój czas 😀

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Nie słyszałam jeszcze takich przypadków, że ktoż nie mógł zajżć w ciążę po braniu tabletek nawet przeciwnie słyszałam o przypadkach, że bardzo szybko zachodziły w ciążę po odstawieniu pigułek.

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Moja koleżanka niedawno odstawiła i po 3 miesiącach zaszła w ciążę. Słyszałam, że włażnie łatwiej jest zajżć w ciążę po tabletkach.

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    nastka to jesteż przykładem kobiety która po braniu tabletek bez problemu zaszła w ciąże 🙂 Super jak tam maluszek ? Też mam nadzieje, że będę miała małego bobasa ale jeszcze to nie mój czas 😀

    Maluszek ma się żwietnie. Na każdego przyjdzie kiedyż pora :D. Paulus ja też nie słyszałam o takim przypadku, że nie można zajżć w ciążę po odstawieniu pigułek. Sama jestem tego przykładem 🙂

    malinka2303
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    No włażnie to jest jakiż mit na temat tabletek. Wiele kobiet normalnie zachodzi w ciążę bez problemu.

    paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Jak naprawdę tak jest, że łatwiej się zachodzi w ciążę to jeszcze lepiej 🙂 Ja będę odstawiała pigułki jak już będę chciała mieć dziecko najlepiej włażnie jakoż od razu zajżć, żeby się nie starać kilka lat jak niektórzy muszą.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jaką stosujecie antykoncepcje? Jakie metody?"

Przewiń na górę