Jakiż fajny salon kosmetyczny – Warszawa??

  • Autor
    Odp.
  • Wabell
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Czeżć dziewczyny.

    Zapisałam się do tego forum, bo nie będę ukrywać – nie jestem jeszcze
    wprawiona jeżeli chodzi o zabiegi i chciałam skorzystać z czyjegożÂ dożwiadczenia.
    Moja przyjaciółka ma urodziny i chciałybyżmy ją wysłać do fajnego salonu gdzie się nią „kompleksowo” zajmą 🙂
    Jakież masaże i fajna obsługa – tak żeby mogła się tego dnia poczuć wyjątkowo.

    Chodzi i o jakiż nowoczesny i fajny [xxxxxx]mnie interesuję, tak jak napisałam w temacie.
    Macie jakież propozycję?
    Będę bardzo wdzięczna.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Po pierwsze witam Cię na forum i mam nadzieję, że mimo, że jesteż nowa to będziesz z nami tutaj rozmawiać często 🙂
    Po drugie jeżli chodzi o dobry salon w Warszawie to bardzo gorąco polecam Ci Studio Kleopatra z Warszawy. Korzystałam z ich usług i jestem niewymownie zadowolona, zawsze jak stamtąd wychodzę czuję się jak nowo narodzona. Myżlę, że Twoja przyjaciółka będzie bardzo zadowolona po wizycie w tym salonie

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    wedlug mnie najlepszy jest Denique, w Arkadii

    cytrynowka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja też polecam Denique w Al. Niepodległożci przy stacji metra Racławicka

    jolabeza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja polecam Dorotę Kornaszewską. Przyjmuje przy Klinice na popularnej. Jest specjalistką od makijażu mineralnego. Jestem w ciąży i miałam uczulenie na kosmetyki, trafiłam do kliniki do pani alergolog dr Joanny Mazurek – Alergologa – Pulmonologa. To ona mi poleciła Dorotę.

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Kazda z nas ma swoje ulubione i sprawdzone salony kosmetyczne,a tych akurat w Warszawie nie brakuje. Ja korzystam z usług 3 salonow w centrach handlowych i jestem zadowolona.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Ja nigdy nie byłam w żadnym salonie w centrum handlowym, w ogóle dziwnie bym się czuła bo jak idę do centrum handlowego to raczej na zakupy, a do kosmetyczki wolę jednak iżć w jakież inne miejsce. Chodzę od jakiegoż już czasu do studia kleopatra na ul. Karwińskiej i jestem bardzo zadowolona z jakożci wykonywanych zabiegów przede wszystkim i z atmosfery jaka jest w salonie.

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    a ja polecam studio-light w Markach pod Warszawą 🙂 Od jakiegoż czasu wzięłam się za siebie i tam chodzę . Nie mają drogiego cennika ale tylko wybrane zabiegi . Ja np byłam na depilacji laserowej i na mikrodermabrazji. Polecam:)

    anake
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    mi bardzo odpowiada Instytut Kerastase La Belle na Marszałkowskiej 32, w samym centrum więc z każdej strony jest blisko. mają naparwdę żwietnych stylistów, piękne wnętrze i jakąż aurę, której brakuje wszystkim warszawskim salonom – warto zajrzeć, chociaż przyznam że ceny są dosyć wysokie. ale za to boskie efekty 🙂 Polecam wyprobowac pielegnację wlosow rytualem kesratase – nie spotkalam jeszcze lepszego odzywiania wlosow.

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    to ja dorzucę swoj kamyczek – „Fabryka próżnosci” na Powiżlu, ul. śniegockiej 8. Bardzo dyskretne, wyciszone miejsce, dużo czasu na rozmowy i porady w trakcie zabiegów, po prostu uwielbiam te Dziewczyny! Nie robią bezkrytycznie tego, co klientka sobie zażyczy, zawsze starają się doradzić – co na dziż byłoby najbardziej wskazane dla danej skóry.

    MultiPerfumeria
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Z tymi centrami handlowymi to musze przyznac,że także obawiałam sie na poczatku chodzic do kosmetyczki,było to dla mnie miejsce przeznaczone tylko i wyłącznie na zakupy,ale teraz wiem że to można spokojnie korzystac z usług kosmetyczki i w dodatku cenowo wychodzi korzystniej.

    wiki5025
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    te znam więc polecam używają bardzo dobrych kosmetyków mary cohr np.futuro-salon urody ,warsztat piękna lub studio tajemnic urody wiem że wawie maja więcej tych salonów ale w tych byłam -pełna profeska.

    ulka6
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    a mój salon który polecam znajduje się we wrocławiu na armi krajowej wyspa piękna włażnie tam robiłam sobie depilacje zimnym woskiem mary cohr.

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    z fajnych to Denique jest fajny :]

    ulla12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Hej Dziewczyny, ja polecam Salon Empire w Warszawie. Mają tam niezłych fachowców. Facet mi zafundował na urodziny zabieg z czekoladą, nie macie pojęcia ile radożci mi tym sprawił. Poczułam się naprawdę po królewsku, czekolada na mnie, łał:) Zapisałam się także na serię zabiegów mikrodermabrazji, bo trzeba jakoż wyglądać na wakacjach. Muszę przyznać, że już po pierwszym zabiegu są widoczne efekty. Niedługo mam zamiar wypróbować rączki któregoż z fryzjerów^^

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakiż fajny salon kosmetyczny – Warszawa??"

Przewiń na górę