• Autor
    Odp.
  • luiza22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    tez to mam! ciagnie się już ponad 2 tyg leci woda ciągle czuje ze zaraz się osmarkam grrrr nic nei pomaga

    babusek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Polecam też te ziołowe tabletki sinulan , do tego inhalacje z tartej cebuli i katar znika bardzo szybko razem z kaszlem .Zatoki się udrażniają i można spokojnie spać .

    kasia2588
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Mi pomaga inhalacja i tabletki Acatar. Nie używam żadnego sprayu, bo podrażnia nos. Dobrym rozwiązaniem jest też wąchanie żwieżo startego chrzanu.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    ja stosuję otrivin natural i niczego mi nie podrażnia, a wręcz przeciwnie, nawilża żluzówkę, przez co łagodzi podrażnienia, nos mam odblokowany w 3 minuty, więc po co się męczyć z katarem…

    bucik15
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja na katar polecam tabletki sinulan,bardzo skuteczna kuracja.
    Bierzemy raz dziennie kilka dni i po katarze.
    Ziołowe tabletki ,polecam.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Dorota, a to krople są jakież? Brzmi dobrze, ale ja strasznie nie lubię kropli do nosa :/ Kiedyż miałam coż w spray’u to jakoż zniosłam..

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    a to krople są jakież? Brzmi dobrze, ale ja strasznie nie lubię kropli do nosa :/ Kiedyż miałam coż w spray’u to jakoż zniosłam..

    Ponieważ przeczytałam dyskusję pozwolę sobie odpowiedzieć, jako, że znam produkt – to jest spray. 🙂 Wiem bo zakupiłam w lutym takowy. Ma silnie eukaliptusowy zapach no i tylko dzięki niemu w miare sprawie udawało mi się zasypiać i funkcjonować w ciągu dnia.

    bucik15
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    katar,katar i po katarze,aletylko wtedy gdy zastosujemy sinulan:)
    ziołowe tabletki,bardzo skuteczne.wystarczy raz dziennie.
    Polecam zakatarzonym dorosłym i tym mniejszym i najmniejszym:)
    Pozdrawiam

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    tak, buciku, wiemy, już pisałaż/eż 😉

    a otrivin natural to spray, eukaliptusowy, więc bardzo przyjemny, ja też z kroplami wiewam problemy, ale ten spray jest ok, tak wygląda jakbyż szukała:

    Dead Sea Premier
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Na katar stosuję inhalacje. Od jakiegoż czasu mamy w domu inhalator. Wpuszczam do niego sól fizjologiczną i olejek eukaliptusowy.

    Gohusia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    Ja je ostatnio zaaplikowałam mojemu synkowi (6 lat). Miał strasznie zatkany nos od jakiegoż czasu. i naprawdę szybko zadziałał. Na początku był zaskoczony silnym dożć miętowym zapachem ale potem sam stwierdził że może oddychać 😀

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Jak mam czas to tez robię inhalacje, chociaż bez inhalatora, miska z wodą mi wystarcza i kilka kropel olejku eukaliptusowego, ale niestety najczężciej tego czasu mi brakuje. W pracy też nie mam co marzyć o inhalacji, wiec wtedy biorę ten otrivin, działa tak samo, tylko szybciej i wygodniej.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Muszę przyznać, że jestem zaskoczona. Myżlałam, że będzie szczypało jak krople. Bardzo przyjemne uczucie i faktycznie natychmiast zadziałało!

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    A starcza on na taką tygodniową kurację bez problemu ? Bo coż kojarzy mi się, że jeżli intensywnie stosujemy taki areozol to tyle powinna wynosić kuracja..

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    spokojnie, mi wystarcza użycie 1-2 razy dziennie, nawet na dłużej wystarczy 😉

    uczucie bardzo fajne, tez lubię taką żwieżożć w nosie, od razu się lepiej oddycha 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " katar"

Przewiń na górę