• Autor
    Odp.
  • anielka_
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Dlaczego nie ma kinowego tematu na tym forum? To nie fair. Ale zawsze mozna go zapoczątkować:) Jakie filmy polecacie??? Ja bardzo polecam Juno. Do kin wchodzi dopiero 4 kwietnia ale są pokazy przedpremierowe. To jest bardzo dobry film, lekki ale przy tym inteligentny, no i dialogi napisane tak , że tylko bić brawo:)!

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    wiekszosc filmow z Danzelem Washingtonem w roli glownej – najlepszy aktor jaki chodzi po tej planecie
    w szczegolnosci „Czlowiek w ogniu” ale to pewnie znacie ;p

    anielka_
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Wiem, że pomyżlicie,że przyczepiłam się do Juno jak rzep psiego ogona ale tak już mam jak mi sie coż spodoba 🙂 Denzel jest w porządku ale zobacz jak w Juno zagrała Ellen Page. Za jakiż czas to będzie wielka gwiazda.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Jeżli lubicie chodzić do kina, to obowiązkowo!! idźcie na Mamma Mia, żwietny musical, żwietne interpretacje utworów Abby. Mnie film kompletnie zachwycił./

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ja wolę jednak oglądać w domu, mam duży tv a na VODzie nowożci kinowe bardzo szybko są więc jak mam wybór siedzieć u siebie na kanapie a w fotelu kinowym wolę kanapę 😀

    fiona188
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 314
    • Pasjonat

    a ja zdecydowanie wolę salę kinową. szkoda, że teraz coraz rzadziej chodzę do kina 🙁 ostatnio byłam na antychryżcie i epoce lodowcowej 🙂 niezły rozrzut 🙂

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    a ja ostatnio byłam w kinie na „Każdy chce być Włochem” i się strasznie rozczarowałam. wolałabym oglądać to w domu – wtedy na pewno nie dotrwałabym do końca i niczego bym nie żałowała. a na VODzie teraz przez 3 miesiące filmy za darmo są 😆

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżli lubicie chodzić do kina, to obowiązkowo!! idźcie na Mamma Mia, żwietny musical, żwietne interpretacje utworów Abby. Mnie film kompletnie zachwycił./

    To był naprawdę dobrze wykonany film – strasznie mi się podobał!
    A co do „Każdy chce być Włochem” – zajawki ma fajne, film sobie chciałam żciągnąć (tak, tak, piractwo się szerzy), ale jeżli mówisz, że się nie opłaca… :/

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    nie opłaca się absolutnie.
    ja tego raczej nie obejrzę drugi raz nawet jak będzie w tv za darmo 😉

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    nie opłaca się absolutnie.
    ja tego raczej nie obejrzę drugi raz nawet jak będzie w tv za darmo 😉

    hehe 😀 ja czasami oglądam w tv filmy, które miały niezbyt dobre recenzje tylko po to, żeby się przekonać, że naprawdę mieli rację – jeżli mi się nie spodoba – wyłączam w połowie i tyle 😉

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    w sumie masz rację, lepiej jednak samemu zweryfikować czy coż sie nadawało do obejrzenia czy nie. czasem postrzeganie jednego głupiego szczególiku filmu zupełnie zmienia sposób jego postrzegania.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    w sumie masz rację, lepiej jednak samemu zweryfikować czy coż sie nadawało do obejrzenia czy nie. czasem postrzeganie jednego głupiego szczególiku filmu zupełnie zmienia sposób jego postrzegania.

    otóż to 🙂

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    Ja zanim pójdę do kina, to zazwyczaj zaglądam na IMDB i filmweb, sprawdzam oceny. Do kina zazwyczaj chodzę 2-3 razy w miesiącu, więc warto 😉

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    filmweb oczywiżcie trzeba sprawdzić, bo zajawka filmu może być cudowna, a film może się okazać kompletną klapą :/
    dlatego filmweb króluje 🙂

    JoJo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 232
    • Zapaleniec

    ja niestety mam pecha bardzo często bo jak szukam opinii o jakimż filmie to zwykle znajduję skrajne. tak samo jak pytam znajomych – jednemu się strasznie podoba a innemu w ogole…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kino"

Przewiń na górę