Kobiet wady wrodzone!

  • Autor
    Odp.
  • Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Drodzy panowie, czy sa jakies kobiece szczegolnei denerwujace was cechy?
    nei mowie tu tylko o waszych kobietach, ale ogolnie co denerwuje was u plci przeciwnej?

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    Brak bezpożredniego mówienia o co chodzi.

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    ze siebie nazywaja kobiety a na mezczyzn mowia faceci, a jak sie powie na nie facetki to mowia ze jest to dla kobiety obrazliwe

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    gadulstwo i pieniactwo o beznadziejnej jezdzie samochodem nawet nie wspominajac

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    ze siebie nazywaja kobiety a na mezczyzn mowia faceci, a jak sie powie na nie facetki to mowia ze jest to dla kobiety obrazliwe

    weź Ty sie samk ugryź w nos – naprawdę nie masz nic ciekawszego do powiedzenia W TEMACIE?

    mężczyzna=facet => kobieta=babka

    proste!

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    gadulstwo i pieniactwo o beznadziejnej jezdzie samochodem nawet nie wspominajac

    gadulstwo to znaczy co? Ze ogolnie za duzo mowimy czy ze o pierdolach:D? Ja tam gadatliwa nei jestem i czasem mysle ze ze mna to sie zanudzic mozna:P

    kolo1929
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    albo za duzo, albo bez sensu

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    @iga81 wrote:

    weź Ty sie samk

    0-17lat:
    dziewczyna-chlopak
    pozniej:
    kobieta-facet
    jeszcze pozniej:
    baba-dziad

    w srednim wieku (istotnym bardzo w zyciu) wyrazna dyskryminacja w nazewnictwie

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    jak juz.. kobieta-mężczyzna

    nie produkuj sobie takich wydumanych przejawów męskiej dyskryminacji..

    poza tym: eot

    Nie produkuj OT ❗

    mhmm
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 961
    • Zasłużony

    kobiety mają często wysokie mniemanie o swojej atrakcyjnożci… ale czasem totalnie nie ma podstaw by sądzić, że są atrakcyjne 😆

    samk
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 152
    • Zapaleniec

    albo ci mowią ze jest kobieta i mezczyzna czyli tak jak w slowniku napisane:) a w codziennosci jest przeciesz facet i kobieta:), albo mowia ze jest rownouprawnienie i kobiety tez zagadują, ale jak co do czego to mowia ze to facet musi zagadac malo powiedziane, zdobyc kobiete 🙂 jednym slowem bez komentarza:)

    the quene
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 272
    • Zapaleniec

    Ja mogę powiedzieć, co mnie wkurza w kobietach.

    Gadanie o d**** Maryni!
    Moja koleżanka z pracy jest cudowna, do rany przyłóż, ale ile można gadać przez telefon?! I te tematy. Każda z nas lubi troszkę porozmawiać o ciuchach i kosmetykach, ale mnie się temat wyczerpuje po 5 minutach. A czasami baby ględzą po kilka godzin o tym co widziały w sklepie, albo o tym który krem jest najlepszy albo podają sobie przepisy kulinarne! Litożci!!!

    Zawsze miałam więcej kolegów niż koleżanek i panowie dziękuję wam, że mogę przy was otworzyć puszkę piwa i obejrzeć LM w spokoju!

    Kalahari
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    @the quene wrote:

    Ja mogę powiedzieć, co mnie wkurza w kobietach.

    Gadanie o d**** Maryni!
    Moja koleżanka z pracy jest cudowna, do rany przyłóż, ale ile można gadać przez telefon?! I te tematy. Każda z nas lubi troszkę porozmawiać o ciuchach i kosmetykach, ale mnie się temat wyczerpuje po 5 minutach. A czasami baby ględzą po kilka godzin o tym co widziały w sklepie, albo o tym który krem jest najlepszy albo podają sobie przepisy kulinarne! Litożci!!!

    Zawsze miałam więcej kolegów niż koleżanek i panowie dziękuję wam, że mogę przy was otworzyć puszkę piwa i obejrzeć LM w spokoju!

    Niestety to prawda. Moze dlatego ja tez zawsze lepiej dogaduje sie z mezczyznami i tez wiecej mam kolegow niz kolezanek tak jak ty 'the quene’ Z kobietami jakos nei mam o czym rozmawiac.

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Nie lubię jak dziewczyny/kobiety wszystko przeżywają na wyrost i robią problem z niczego, a jak już jest z czego zrobić ten problem to nie widzą prostego rozwiązania tylko jakąż drogą na około dochodzą do sedna sprawy, ehh wszystko byłoby dwa razy szybciej i dwa razy mniej nerwów gdyby umiały się co niektóre opanować!

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    czesto spotykane u marnych panienek jest pokretne myslenie ktorego nie rozkminia nawet najstarsi górale
    cos w stylu:
    ja z nim zerwe, ale to nie bedzie na serio, tylko go przetestuje czy bedzie sie staral mnie odzyskac, bo jesli nie to znaczy ze mu na mnie nie zalezy!!
    hahaha
    przykladow takiego myslenia z d*** moze byc wiecej ;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobiet wady wrodzone!"

Przewiń na górę