• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    bo jestem chuda jak patyk i mam plaski tyłek 😉 nadrabiam całokształtem,ale jak ktoż zwraca uwage na posladki,to jestem spalona na wstępie 😀

    Niektórym to się może bardziej podobać niż nadmiar tłuszczu 😛

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Zdecydowanie tą o gotowaniu…i o oszalamiającej pupie również 😉 😆

    hmm… no nie wiem;) w temacie jest napisane idealna 😀 A masz chociaż w jakiejż dyscyplinie medal olimpijski? ;););)

    Nie,ale jak bylam mała,wygralam klocki lego w konkursie rysunkowym 8) 😆

    zdradzam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie,ale jak bylam mała,wygralam klocki lego w konkursie rysunkowym 8) 😆

    Rozumiem że jak coż narysujesz, to wszyscy wiedzą co to jest? 🙂 Pytam bo gdy coż narysuję, to muszę podpisać, inaczej nikt by się nie domyżlił 😉

    Ok, jeżli ładnie rysujesz to przymknę oko na to co myżlisz o swojej pupie, ale co z gotowaniem? 🙂

    A o medal olimpijski i tak powinnaż się postarać 8)

    zdradzam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    A i jeszcze powinna mieć na imię Amanda lub Stejsi 😉

    Agnyecha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Kobiety i koty zawsze będą robić to co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myżlą.

    zdradzam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Kobiety i koty zawsze będą robić to co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myżlą.

    Naprawdę jesteż taka idiotka czy tylko udajesz?

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Nie ma kobiety idealnej – są same zbereźnice! 😈
    ale i tak je znoszę… hehe… nawet lubię… a nawet jedną uwielbiam! :-

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    odpowiadając na pytanie:

    Powinna również:

    – dobrze gotować

    zdradzam: jestes dosc wymagajacy, bo czesto sie zdarza ze jak kobieta jest przecietna z wygladu to ma w sobie reszte pozostalych cech ktore tu wymieniles. A jak jest taka „super laska” to czesto nie potrafi np. gotowac bo za duzo czasu poswieca na swoj wyglad (staje sie po czesci egoistka).

    A tak apropo: Czy wy mezczyzni nie macie odczucia, ze jak kobieta dobrze gotuje to nie zastepuje Wam czasem waszej mamusi??;> (nie mowie tu o pysznym gulaszu z torebki, ale wszystkim w tym kuchnia typowo polska;) )

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    zdradzam: jestes dosc wymagajacy, bo czesto sie zdarza ze jak kobieta jest przecietna z wygladu to ma w sobie reszte pozostalych cech ktore tu wymieniles. A jak jest taka „super laska” to czesto nie potrafi np. gotowac bo za duzo czasu poswieca na swoj wyglad (staje sie po czesci egoistka).

    Nie zgadzam się z tym.Równie często spotykam przeciętne dziewczyny,które nie mają za wiele pod kopułą i odwrotnie ładne i inteligentne.

    [usunięto_link] wrote:

    A tak apropo: Czy wy mezczyzni nie macie odczucia, ze jak kobieta dobrze gotuje to nie zastepuje Wam czasem waszej mamusi??;> (nie mowie tu o pysznym gulaszu z torebki, ale wszystkim w tym kuchnia typowo polska;) )

    Nie ,raczej cieszył bym się ,że umie gotować 🙂

    OpenDoc
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 255
    • Zapaleniec

    Kobieta idealna istnieje – ale dla każdego faceta jest to inny ideał, inne cechy są brane pod uwagę … ideał jest okreżlany już po odszukaniu tej jedynej 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Kobieta idealna istnieje – ale dla każdego faceta jest to inny ideał, inne cechy są brane pod uwagę … ideał jest okreżlany już po odszukaniu tej jedynej 😉

    prawie 'dwunastka’ Openciu 😉 tyle, że nie wierzę w idealną kobietę, wiesz 😉 ?

    a lubię bardzo naturalną, taką co ma wady i dużo plusów, czasem jakąż tajemnicę, zagadkę, zapytania i… nawet ja się wżcieka, zupełnie nie najpiękniej, haha… lubię jej gładzić włosy, gdy są w nieładzie i dotykać jej aksamitnej zdenerwowanej skóry – wiesz, życie dodaje o wiele więcej smaku i aromatu, niż się spodziewamy…

    erjen8819
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Zauważmy, że każdy ma obraz idealnego partnera natomiast w praktyce bywa różnie. Często rozmywa się z oczekiwaniami a i tak jesteżmy z tego baaaardzooo zadowoleni bo tak okazuje się jest lepiej 🙂

    Dyskusje na temat ideałów są zbyteczne….

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Z obserwacji wiem ,że wykształcenie ma się nijak do inteligencji i posiadanej wiedzy.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ostatniego posta pisalem w tym temacie 3 lata temu
    kobieta z ktora chcialbym byc na dzien dzisiejszy:

    szczupla, ale nie patyk, taki typ o delikatnej dziewczecej urodzie, takie o mocniejszych rysach to nie moj typ ;p
    z poczuciem humoru, bystra, ale niekoniecznie musi byc bardzo inteligentna, kiedys bylo to dla mnie bardzo wazne, zeby kobieta byla inteligentna, ale doszedlem do wniosku ze to wcale nie jest takie wazne, fajnie jakby nie byla glupia, ale nie musi byc bardzo inteligentna ;p
    duzo wazniejsze jest zeby byla po prostu dobra ;p brzmi to banalnie, ale to bardzo wazne, chodzi mi typowe cechy takiej dobrej pani domu, ktora dba o swoja rodzine, trudno mi to sprecyzowac, ale chyba wiadomo o co chodzi, o takie tradycyjne, rodzinne wartosci ;p
    niech bedzie spokojna, nie krzyczy, nie denerwuje sie zbyt szybko, oczywiscie powinna miec swoje zdanie, ale nie powinna byc zbyt narwana, dzis kobiety sa strasznie spragnione przezyc, moj ideal powinien byc spokojniejszy, luzik zamiast pogoni za przezyciami ;p
    fajnie jakby miala jakies swoje zainteresowania, zeby sama umiala sobie tez zorganizowac czas, nie ma nic gorszego niz dziewczyna ktora potrzebuje kontaktu 24h/dobe ;p ja lubie czasem pobyc sam ;p

    chyba najtrudniej bedzie z tym zeby byla spokojna, dzis wszystkie sa strasznie agresywne 😀

    kamakoma
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    pewnie taka co dobrze ugotuje posprzata, poda kapcie, przyniesie piwko, nie mówi za dużo, nie ma własnego zdania, i nie czepia sie ze sie nie myjecie czy zakładacie trzeci dzień z rzędu tą samą koszulę 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobieta idealna"

Przewiń na górę