• Autor
    Odp.
  • zabka25
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Kocham filmy o miłożci, ale niestety zauważyłam, że ostatnio nagrywają naprawdę słabe – dlatego wolę stare klasyczne kino:)

    brunecia89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Lubię komedie romantyczne, J.Lo jest bezkonkurencyjna. Uwielbiam jej styl gry i wygląd. Ulubiona to:Powiedz tak, Bezsennożć w Seatlle 🙂

    okasanaka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Uwielbiam komedie romantyczne. Nie dosyć, że są pełne humoru to wątki miłosne dodają im czegoż pięknego. Mam mnóstwo filmów, które mogłabym oglądać dzień w dzień i nigdy mi się nie nudzą.

    mecensen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Bardzo, ale to bardzo, bardzo lubię komedie romantyczne. Polecam film Zakochani w Rzymie. Ta komedia romantyczna, wzrusza i przynosi widzowi mnóstwo emocji. Nie powiem nic złego o tym filmie, bo Wood Allen to mój ulubiony aktor, a wszystkie film z jego udziałem musza być dobre.

    IwonaW
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Kocham! Często je oglądam np. dwa dni temu oglądałam „Holiday”. Piękny film 😉

    kransik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Uwielbiam komedie romantyczne. Sam jestem zakochana i polecam Dwa tygodnie na miłożć. W tym filmie Hugh Grant spotyka się z Sandrą Bullock, odgrywając dwie główne role. Film opowiada o prawniczce, która podejmuje pracę w wielkiej korporacji, a jej szefem zostaje egocentryczny multimilioner. Mężczyzna uzależnia się od niej całkowicie i o niczym nie potrafi zadecydować samodzielnie.

    woliniak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja też mogę Wam polecić fajna komedię romantyczną. Jest to klasyk w swoim gatunku Uciekająca panna młoda. Niesamowita rola Julie Roberts sprawia, że film ogląda się z wielka przyjemnożcią. Uważam, że jest to romantyczny film, który można oglądać kilkakrotnie, a i tak się nie znudzi.

    pastelova
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Lubię, bardzo. Często z mężem oglądamy. Przede wszystkim są pełne poczucia humoru, doskonałe na relaks po pracy 🙂

    Lila117
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja również uwielbiam oglądać komedie romantyczne są dla mnie formą relaksu od dnia codziennego i wprowadzeniem ciepłych barw szczególnie w takie pochmurne dni jak bywają ostatnio.

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Lubię. Zwłaszcza z Jennifer Lopez.

    Lapsus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Niespecjalnie, wyjątkiem są te klasyczne, jak Cztery wesela i pogrzeb i Francuski pocałunek z Meg Ryan – polecam!

    wiola84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Ja też lubię, dzięki takim filmom można się oderwać od szarej rzeczywistożci i troszkę rozmarzyć.

    love_highheel
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Komedie romantyczne jak najbardziej. Stanowią czasami niezbędny element do poprawy humor:)
    Ostatnio mało czasu na to znajduję, ale jak już usiądę przed telewizorem to sama przyjemnożć + dobre jedzonko:)

    JanuszF
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Moja żona lubi 🙂

    Pawlik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Bardzo lubię;) to pozytywne filmy;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Komedie romantyczne ? Lubicie ?"

Przewiń na górę