kosmetyki na allegro?

  • Autor
    Odp.
  • Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    Strasznie sie napaliłam na bardzo drogi kosmetyk – ok 200 zł.
    Na allegro widziałam go o połowe taniej i w ziązku z tym mam takie zapytanie, czy można wierzyć że taki produkt jest oryginalny?Sprzedawca pisze że sprowadza kosmetyki z usa i stąd tak niskie ceny.
    Nie chciałabym wyrzucać pieniędzy w błoto, dlatego pytam o wasze dożwiadczenia i rady.Czy to że osoba ma status super sprzedawcy może żwiadczyć o jej wiarygodnożci?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jesli chodzi o allegro to mam kilku zaufanych sprzedawcow. ale jesali juz to kupuje tylko kosmetyki sredniopolkowe. wysoka polka o polowe taniej sie nie zdarza. chyba ze aukcja dotyczy niezbyt trafionego prezentu itd.

    ciezko mi cos napisac bez linku do konkretnej aukcji…ale poniewaz kosmetyki selektywne nie sa mi obce, na pierwszy rzut oka wlasciwie rozpoznaje czy aukcja dotyczy podroby. i niestety podrob na allegro jest najwiecej.

    dlatego ja kupuje kosmetyki z wyzszej polki tylko w sephorze. wychodze z zalozenia, ze jesli nie stac mnie naq oryginal ze sklepu, to lepiej kupic cos ze sredniej polki niz uzywac podroby.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    no to dobrze, przyznam sie, chodzi o wychwalane przez ciebie guerlain meteorites.Byłam w sephorze i jak gożciu mi go nałożył na twarz to się rozpłynęłam z zachwytu.Ale 200 zł nie dam choćby puder miał zrobić ze mnie monike belucci -dlatego szukam na allegro.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    w sephorze meteoryty kosztuja 175 zlotych.

    KAZDA aukcja aktualnie wystawiona na allegro jest PODROBA.

    smieszne jest to, ze niektorzy sprzedawcy nie pokazuja nawet oryginalnych zdjec produktu, ale fotki katalogowe.

    smieszy mnie parcie na marke. nie stac cie, to kup cos innego.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    KAZDA aukcja aktualnie wystawiona na allegro jest PODROBA.

    skąd takie przekonanie?

    stać- stać mnie ale jeżli moge zaoszczędzić stówę to czemu nie?Staram się w miarę rozsądnie dysponować moimi pieniędzmi.Sprawię sobie puder przez koleżankę z zagranicy.I nie jest to parcie na markę, daleko mi do tego, wierz mi.
    Od dawna szukam dobrego pudru w kulkach i żaden nie przypadł mi do gustu tak jak ten.Pomyżleć że gdyby nie ty to nie zwróciłabym na niego uwagi 😈

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jesli cie nie stac, to czemu nie wybierzesz czegos innego?

    jest mnostwo dobrych, tanszych kosmetykow.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    jest mnostwo dobrych, tanszych kosmetykow.

    Co poleciłabyż zatem jako alternatywę?

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    odnożnie „parcia na marke” (kurcze, uraziło mnie to, no! 😀 )
    Przecież nie będe miała wypisane na twarzy że oto używam pudru guerlain i jaka ja to nie jestem z tego powodu super!

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to czemu w takim razie musisz miec puder opakowany w pudelko z napisem guerlain?

    nawet jesli mialaby byc to podobka?

    nie wierzysz chyba, ze mozna kupic meteoryty za 75 zlotych…
    nawet daaawno temu, gdy istnialy jeszcze strefy woloclowe na kazdej granicy, niemozliwosca byl zakup meteorytow „stowe taniej”.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    otóż włażnie dlatego się tutaj pytam przed otwarciem portfela czy warto czy też nie!Nie jestem tak „obcykana” jeżli chodzi o drogie kosmetyki i zakupy na allegro.Dlatego też pużciłam maile do koleżanek w żwiat żeby sprawdziły cenę za granicą.I jak bum cyk cyk- nie zależy mi na opakowaniu- chociaż prezentuje się nieźle-tylko na zawartożci 😀 😀
    Jestem skłonna wierzyć że mogłabym je dostać dużo taniej, bo słyszałam że za oceanem kosmetyki są dużo tańsze.
    I nie „muszę” ich mieć, z pewnożcią przeżyje jeżli ich nie kupię, zapewniam 😀

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    akurat z opkowaniem mogliby sie bardziej postarac. za 175 puder w kartoniku? troche srednio.

    otoz…nie otwieraj portfela. na allegro kupisz najwyzej podrobe.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Byłam w sephorze i jak gożciu mi go nałożył na twarz to się rozpłynęłam z zachwytu.

    Jezuu, tak to zachwycacie, że chyba sama będę musiała przetestować ten puder i ewentulanie zainwestować w niego dwie stówy jeżli na prawdę okaże się o wiele lepszy od tego mojego z Avonu 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    smieszy mnie parcie na marke.

    Zauważ, że to nie jest parcie na marke : (cytat powyżej), tylko zachwyt tym kosmetykiem, a nie jego ceną i marką.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    meteoryty to zupelnie cos innego niz kulki z avonu. sluza do czegos innego i inny efekt daja.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    meteoryty to zupelnie cos innego niz kulki z avonu. sluza do czegos innego i inny efekt daja.

    Kulki z Avonu rozżwietlają twarz i to w sumie tylko tyle. Nie kryją niedoskonałożci, a nawet powiedziałabym, że kobiety mające problemy z cerą nie powinny używać tego kosmetyku.
    A te meteoryty jaki efekt dają? Co w nich jest niesamowitego? Chciałabym się zorientować…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    powiem tyle: o ile w zyciu nie uzylabym kulek z avonu, to meteotyty sa moim ulubionym kosmetykiem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kosmetyki na allegro?"

Przewiń na górę