• Autor
    Odp.
  • macabra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Moja koleżanka kupiła na aukcji podkład dosc drogiej marki w ,,wyjatkowo okazyjnej cenie”. Ja miałam oryginał i porównałysmy. Kompletnie inna konsystencja, odcien podobny, ale to nie to…

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Oczywiżcie, że można kupować na aukcjach, ale trzeba robić to z głową – wiadomo, że żaden oryginalny dobry kosmetyk nie będzie w sieci kosztował 5 razy mniej niż w sklepie – trzeba trochę intuicji i zdrowego rozsądku.

    Na allegro całkiem dużo do wyboru, na eBayu jeszcze więcej, a potem pozostaje nam liczyć, że nie podzielimy takiego losu szczężliwych posiadaczy tego: [usunięto_link]

    8)

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja się wkręciłam (stety albo niestety) w ebay i kosmetyki tam się zajebiżcie opłaca kupować a na allegro tak jest, ze albo odpowiadają na maile po tygodniu (raz mi przychodziła autoodpowiedź przez kilka dni zanim dotarłam do sprzedającego – ostatecznie drogą telefoniczną) albo w ogóle Cie zlewają. oczywiżcie nie mówię, że zawsze bo mam na koncie kilka zakupów na allegro gdzie było wszystko ok, ale trafiają się takie elementy czasami, że ręce opadają. mam wrażenie że ebay pod tym względem jest wiarygodniejszy i bezpieczniejszy. poza tym te paletki i cienie aaa

    [usunięto_link]

    szału można dostać z nadmiaru pięknych rzeczy
    zaznaczam, ze zawsze byłam maniaczką kosmetyków kolorowych (i białych w sumie też) i uwielbiam się malować, sprawia mi to ogromną przyjemnożć i frajdę. a jak jeszcze takimi cieniami, to już w ogóle ach i och

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Moja droga, Ty mi nie pokazuj takich rzeczy żwieżo przed wypłatą 😯

    < nie, nie będę więcej wchodzić pod ten link, nie będę zglądać po atrakcyjnych ofertach, dostawać oczopląsu, żlinić się do monitora a potem obciążać kosmetyczki, nie będę! > – afirmuję.

    PS. A widziałaż ten pojedyńczy pudrowy cień w kolorze Lime green? 🙄 Mam podobny z Inglota i żwietnie wygląda na zdjęciach, ale ten jest boski…

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Zobacz, zobacz! [usunięto_link]

    Do makijażu „Smokey eyes”, MAC, heh… Cudo! Znajdę sobie takie przed Gwiazdką i sprezentuję.

    samanta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    ja bym chyba jednak nie ryzykowala, w koncu towar ze sklepu to towar ze sklepu, w innym przypadku nigdy nic nie wiadomo. ryzyko porwnywalne do kupowania na straganie, no chyba ze ma sie zaprzyjaznionego sprzedawce…

    manola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 123
    • Zapaleniec

    Jasne, nie na każdy kosmetyk bym się w taki sposób zgodziła, ale jeżli chodzi o te kolorowe, to chyba nie ma ryzyka a i wybór duży, ceny ciekawe przez Internet – jeżli kupujesz sporo kosmetyków, to kilka złotych na każdym w końcu robi różnicę. Ja z racji swojego hobby nawet jestem zobowiązana do większych zakupów kosmetyków „kolorowych”.
    To nie to samo co majtki z ciucholandu 😉

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    a ja wiele razy kupowalam na allegro. fakt na ebay taniej ale to tez dlatego ze mozna znales sprzedawcow co bezposrednio z usa wysylaja. trzeba uwazac tylko zeby to nie byly probki, bo raz tak kupilam ze niby super cena cieni lancome a potem sie okazaly maciupkie i jeszcze pisalo ze to nie na sprzedaz jest.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    z pudru się rozmyżliłam, ale za to kupiłam mój ulubiony szampon shine blonde w półtoralitrowej butelce na allegro, sporo taniej i wszystko jak najbardziej w porządku.Szampon jest na pewno oryginalny.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    a co myżlicie o kupowaniu próbek kremów na allegro, czasami są strasznie tanie, ciekawe dlaczego, zastanawiam czy może są zepsute albo coż, i ciekawe skąd je biorą w takich ilożciach, czasami dostane gdzież próbkę kremu ale to są pojedyncze sztuki

    legalnablondynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    To zależy od sprzedawcy.Ja czasem kupuję,ale tylko u supersprzedawców i nigdy się nie nacięłam,oby to też nie nastąpiło:D

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja zawsze kosmetyki kupuje w drogeriach, nikt mnie nie przekona do kupowania ich na allegro, bo moim zdaniem jest tam duzy % przeterminowany, a co gorsza podrobionych kosmetyków.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kosmetyki na allegro?"

Przewiń na górę