• Autor
    Odp.
  • Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    zamknij ten swój zarozumiały pysk, bo mam cię już dożć. Po co pieprzysz, że”nigdy byż czegoż nie kupiła” skoro nie wiesz tego. Ale ty nie wiedziałaż jak się wybronić to jak zwykle sobie zakpiłaż, szlachcianko. Dumnym i bladym tak nie wypada. Trochę pokory.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    coz za porazajaca kultura wypowiedzi 😆

    trudno z ciebie w takiej sytuacji nie kpic. jesli chcesz, zeby cie traktowac powaznie, nie mozesz zachowywac sie jak glupawa, niekulturalna gowniara.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Mój brak kultury w powyższym pożcie uratował cię, gdyż po raz kolejny mogłaż zboczyć z tematu jadąc po mnie. Brak odpowiedzi traktuje jako przyznanie mi racji.

    Może obracasz się w takich kręgach, gdzie ludzie zarabiający 8 stów nie istnieją, ale powiem ci, że tacy NAWET pieprzonych kulek z Avonu pewnie nie używają, bo są za drogie. Uważaj szlachcianko na słowa, bo internet jest coraz tańszy i niebogatych forumowiczek jest coraz więcej więć możesz tym pieprzeniem kogoż urazić.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    😆 😆 😆

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    Józia kulek z avonu próbowałam już wprawdzie dawno, u ciotki ale pamiętam że efekt mi sie nie podobał, wydaje mi się że kolor był nienaturalny, ceglasty.
    A meteorites dają aksamitny, naturalny efekt, delikatnie rozżwietlają twarz, musisz sama się p****żć do drogerii i się przekonać
    Do tego koleżanka przekazała mi kiedyż radę od dobrej kosmetyczki żeby trzymać się z daleka od wszystkich kosmetyków z avonu, ponoć są pełne chemii i można sobie nimi zniszczyć twarz.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    aha no to już coż więcej wiem…. No ja za bardzo kosmetyków z Avonu nie używam, jedynie tych kulek, bo jak je kupowałam to nie znałam jeszcze żadnych innych. Ale w tygodniu polecę do drogerii i zobaczę te meteoryty

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Jozia ja tez swego czasu uzywalam tych kulek i bylam bardzo zadowolona.
    Swoja droga nie dziwie Ci sie ,ze sie zdenerwowalas zauwazaylam ,.ze ow „szlachcianka” buszuje po kazdym temacie obnoszac sie jak kura znoszaca zlote jajka 🙄 Zastanawiam sie gdzie sa moderatorzy za jej prowokacje powinna dawno juz dostac bana!!

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    😆 😆 😆 😆 😆 za jaką prowokacje 😆 😆 😆

    parvati.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    buhahahahaha
    to wy jeszcze nie wiecie.ze rozdaje autografy przez telefon? LOL :)))))))

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    hahaha dobre 😆

    patrycja22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ech, Józia, trochę kultury nie zaszkodzi…

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    a ja nie wiem, jak można kupić coż w ciemno, nie oglądając i nie macając tego.. a co do perfum, to koniecznie zapach trzeba sprawdzić, a na allegro ni ma ja.

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    co do perfum to sie zgodze. 😉

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    słyszałam argumentację, że zapach można wybrać gdzie indziej a sam zakup przeprowadzić przez allegro, ale przecież możemy dostać zupełnie co innego.. przynajmniej ja się tego obawiam.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    oprocz allegro istnieja takze perfumerie internetowe, ktore prowadza jak najbardziej legalna dzialalnosc.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kosmetyki na allegro?"

Przewiń na górę