• Autor
    Odp.
  • Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    Zapużciłam żurawia na wyrocznię- torebka.kafeteria.pl i okazuje się ze te 200 zł to nie aż takie szastanie pieniędzmi – perełki starczają ponoć na baaardzo długo.
    Moja ciocia miała kiedyż te kuleczki z avonu i szybko sie jej pokruszyły, nie miała ochoty ich już używać i wyrzuciła w kosz.
    Chyba warto mieć chociaż jeden tak dobry kosmetyk jak meteorites, mnie już bardzo kusi 🙂
    Taka szczypta luksusu na codzień 😉

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    meteoryty nie kosztuja 200 zlotych.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    oj nie łap mnie za słówka- 175, 200 zł – prawie jeden pieron.Chociaż – prawie robi podobno wielką różnicę.

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Ja sie kiedys napalilam na tusz z loreala na allegro,a ze z kasa bylo cienko i nie stac mnie bylo na oryginalny w sklepie za 50zl ,wiec (jak myslalam)tez oryginalny kupilam na allegro.Wiecie co przyszlo do mnie cos owiniete folia spozywcza,a nie w jakies oryginalne pudeleczko-w dodatku sladu uzytku jak byk i najwiekszy fant tusz byl wyskniety 🙄 Zrobilam awanturke i pieniadze wraz z oplata za przesylke zwrocono.Takze proponuje jak juz kupowac to od zaufanego sprzedawcy 😳

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    l’oreal nie pakuje kosmestykow w „specjalne pudeleczka”.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    poszłam po rozum do głowy, koleżanka też opowiedziała mi jak się nacięła na podróbke na allegro.Faktycznie nie ma co wyrzucać pieniędzy na sfałszowane kosmetyki tylko dołożyć i mieć pewnożć trafionego zakupu.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    na kafeterii jest jedynie recenzja limitowanki zimowej, ktora daje zupelnie inny efekt niz klasyczne meteoryty. to raczej rozswietlacz na kosci policzkowe.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    przestan spamowac, kretynko.

    Niuszka86
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 263
    • Zapaleniec

    Zgadza się, ale zauważ że oprócz recenzji jest też sporo komentarzy dziewczyn używających pudru, nie tylko edycji limitowanej.To że chodzi o inny odcień nie znaczy chyba że klasyczny będzie mniej wydajny?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    zalezy jaki chcesz odcien.

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    fakt nie pudeleczka,ale folie ochronna zawsze maja 😉

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    powiem tyle: o ile w zyciu nie uzylabym kulek z avonu, to meteotyty sa moim ulubionym kosmetykiem.

    No to nie wiem po co to powiedziałaż, bo zupełnie nie o to zapytałam;)

    Po pierwsze: nigdy nie mów nigdy parvati”wyżej s** niż d*** ma”, bo jakbyż powiedzmy zarabiała te 8 stów miesięcznie to nie przeznaczałabyż 1/4 na jeden kosmetyk.
    Po drugie: mam to gdzież, czy meteoryty są twoim ulubionym kosmetykiem.

    Moje pytanie brzmiało inaczej i niestety nie dostałam odpowiedzi. Może ktoż inny mi powie jaki konkretnie dają efekt, co w nich jest tak dobrego? Mam niedługo zamiar na własnej skórze się o tym przekonać, ale na razie mogę jeszcze coż przeczytać na ten temat….

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    jak na razie zarabiam odpowiednio, wiec defekuje rowniez na wlasciwym poziomie 😆

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Cóż…idiotka

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    @Józia wrote:

    Cóż…idiotka

    lol…dziecko…idz do pisaku czy cos.

    powaznie…daruj sobie tego typu uwagi-bo to troche absurdalne.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kosmetyki na allegro?"

Przewiń na górę