• Autor
    Odp.
  • Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Makarena- a czekasz na tą nową książkę Irvinga – „w jednej osobie” miała jakoż teraz wychodzić. Tym razem będzie coż dla mnie bo będzie tematyka „normalnożci” w wielu znaczeniach znając autora.:)

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Kawoszka, nie wiedziałam o tym, ale w takim razie czekam 😉 Kiedy będzie? I co to jest ta normalnożć?

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Ma wyjżć 2 października czy w sumie już wychodzi.
    A drugie pytanie to już jest trudniejsze. Na pytaniu, czym jest normalnożć (zwłaszcza w podej sciu do seksualnożci) niejeden myżliciel zjadł zęby. Irving raczej sam nie odpowiada na to pytanie tylko się zastanawia. A on akurat ma osobiste powody żeby się nad tym zastanawiać, bo jest biseksualny.

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Wiem, dlatego zaintrygowała mnie ta normalnożć :p Zresztą u Irvinga chyba nic nie jest „normalne”, w sensie że zawsze łamie jakież tabu.

    Czyli mówisz, że już mogę szukać w księgarni? Super!

    Kawoszka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 165
    • Zapaleniec

    Daj znać jak zaczniesz czytać. Jestem już w połowie i jest jak myżlałem. Albo nawet odważniej nawet jak na Irvinga:)

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Czytam 😛 Jest rewelacyjna. Na prawdę. Bardzo rzeczywista. Jak pamiętnik, ale jednoczeżnie ciekawa, bo to pamiętnik biseksualisty z małego miasteczka, który dzięki swojej „odmiennożci” odkrywa różne ciekawe sekrety swojego otoczenia.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Powiem Wam, że reklama w radiu w ogóle mnie nie zachęciła, nie zaciekawiła (jak to jest nosić stanik??) Ale facebook pisarza mnie nią zaciekawił i biorę udzial w konkursie, żeby ja wygrac 8)

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Czytam wlasnie ” W jednej osobie” i jestem pod ogromnym wrazeniem, powiem wiecej , jestem w szoku!!! Te opisy intymnych sytuacji… no i cale podejscie do bisesualizmu… Jak kupowalam te ksiazke, to oczekiwalam czegos mocnego, ale zeby az tak?!! Sweet Coffee a co to za konkurs? , daj jakiegos linka:)

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    @Sweet Coffee wrote:

    Powiem Wam, że reklama w radiu w ogóle mnie nie zachęciła, nie zaciekawiła (jak to jest nosić stanik??) Ale facebook pisarza mnie nią zaciekawił i biorę udzial w konkursie, żeby ja wygrac 8)

    To może dobrze, ze nie słyszałam. Ale podtrzymuję, że książka jest rewelacyjna 🙂 Im więcej czytam tym lepsza. A może się już po prosty wciągnęłam jupi

    LuBoot
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Czytam wlasnie ” W jednej osobie” i jestem pod ogromnym wrazeniem, powiem wiecej , jestem w szoku!!! Te opisy intymnych sytuacji… no i cale podejscie do bisesualizmu… Jak kupowalam te ksiazke, to oczekiwalam czegos mocnego, ale zeby az tak?!!

    Też byłam w delikatnym szoku, ale podoba mi się, że trudny temat innożci został naprawdę lekko poprowadzony przez Irvinga.

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    biseksualizmu i transseksualizmu „Donno kocham Twoje piersi, twojego penisa taż kocham” 😛

    Mysza
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    biseksualizmu i transseksualizmu „Donno kocham Twoje piersi, twojego penisa taż kocham” 😛

    to jest piekny tekst:) zreszta cala ksiazka jest naszpikowana takimi sentencjami:) Jak dla mnie to jedna z lepszych ksiazek jakie ostatnio czytalam…:)

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Mówi o tolerancji i akceptacji drugiej osoby. Myżlę, że Donna należała do osób bardzo niepewnych i nie akceptujących swojej fizycznożci. To jedno z najlepszych rzeczy jakie mogła usłyszeć.

    Lika
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    A mnie wstrząsnęła „Cisza pod sercem”

    Irvinga nie czytałam, ale przeczytam 😀

    Makarena
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 191
    • Zapaleniec

    Koniecznie!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Książki, które wami wstrząsnęły"

Przewiń na górę