• Autor
    Odp.
  • Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Zawsze On kupuje prezerwatywy.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    …..

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Marta a co tu mama ma sie zgadzac? 😛 Przeciez nie bedzie ze mna i z moim facetem w pokoju siedziala non stop i pilnowala 😛 Pamietam jak z nia rozmawialam na ten temat, to powiedziala mi ze jestem dorosla i odpowiedzialna i zaproponowala tabletki 🙂 Troche mnie to wtedy krepowalo ale dzis juz otwarcie rozmawiam z moja mama o seksie 😛

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ……

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    To róznie. Za tabletki ja czężciej niż on, ale też płaci, gumki kupuje on.

    Kasia_81
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Jak byliżmy na studiach, to kupowaliżmy gumki zwykle razem gdy byliżmy na zakupach. Czasami mama mi kupowała parę kartoników, bo pracowała w aptece 🙂

    A teraz są pigułki…. ja zazwyczaj kupuję.

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Hih, mi tez kupuje mama =) ja jeszcze nie pracuje tylko sie ucze wiec nie mam kasy…. czyli chodze co 3 miechy do ginekologa po tabletki i mama placi, a za nastepna wizyte i tabletki Chlopak, i tak na zmiane zeby bylo sprawiedliwie =) w koncu to nie kosztuje 20 zl :/

    milatros
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    no cóż wspolnie.. 🙂

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    przewaznie placilam za tabletki ze wspolnej kasy, ostatnio kupuje sama bo teraz nie chcialbym wpadki z tym facetem – material na ojca z niego marny – ale co do seksu to hmmm

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    w moim przypadku niestety tylko ja płace. jakos sie krepuje zaproponowac mojemu chlopakowi wspolne dzielenie sie kosztami. W zasadzie oboje pracujemy, cena nie jest dla mnie zbyt wygorowana ( 18zł) ale nie powiem, ze byloby miło gdyby o tym pomyżlał, chodzi o sam fakt …

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    w moim przypadku niestety tylko ja płace. jakos sie krepuje zaproponowac mojemu chlopakowi wspolne dzielenie sie kosztami. W zasadzie oboje pracujemy, cena nie jest dla mnie zbyt wygorowana ( 18zł) ale nie powiem, ze byloby miło gdyby o tym pomyżlał, chodzi o sam fakt …

    Na Twoim miejscu bym mu powiedziała, że chciałabyż aby chociaż od czasu do czasu kupił on albo żebyżcie się dzielili kosztami. Nie widzę w tym nic wstydliwego aby się spytać.

    moo
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 308
    • Pasjonat

    u mnie Facet płaci.

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ….

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    raz ja, raz on. zależy kto ma akurat pieniądze przy sobie, albo kto chce akurat rozmienić (przy okazji zakupu), albo komu akurat po drodze. kiedyż kupował on, ale ja stwierdziłam, że w sumie też czerpię z tego przyjemnożć, więc dlaczego mam nie kupować? w restauracji też czasem on placi, czasem ja przecież. teraz zdarza nam się z tego żmiać: o, dzisiaj ty kupujesz, to ty masz przyjemnożć. jutro ja chce! 😀

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    @Mar+A wrote:

    kajda ale mi tez by było tak głupio powiedziec jakos zeby płacił u mnie to ja płace za tabletki ale On chciał płacic tylkoz e ja nie chciałam a le jak nie mam pieniedzy czy coż to on wtedy zapłaci bo ja nie pracuje a On tak

    i jak miałabym Mu powiedziec to tak troche głupio ale u mnie jest ok:)

    Z Twojego postu zrozumiałam, że nie pracujesz a on tak więc tym bardziej powinien płacić. Powiedz mu, że niestety nie masz pieniędzy i czy może zapłacić. Wkońcu oby dwoje z tego korzystacie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kto płaci za żrodki antykoncepcyjne?"

Przewiń na górę