• Autor
    Odp.
  • zaba
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    No włażnie nie do końca tak jest, jak gadasz. To wszytko nie jest takie hop siup jak Ci się wydaje. Powiedzmy, że na dziecko dostajesz do 50 funtów tygodniowo. Kupa kasy? G***** prawda. Faktycznie dostaje jeszcze pomoc mieszkaniową i resztę tych dodatków, ale nie masz życia fajnego za to, to jest minimum do życia. A poza tym, to nie tylko nastoletnie mamy tak mają ;] A może do tego darmowego mieszkania to samochód jeszcze dostają, co?

    Nie musi pracować… a co Ty byż dziecko samo w domu zostawił co jeszcze wymagasz? Bo angielki są głupie i nie korzystają z tego co im ten kraj oferuje, ale to już chyba nie nasza sprawa?

    śliczny offtop mamy ;]

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Kosztami każdej antykoncepcji dzielimy się po połowie. Raz kupuję ja raz on i uważam, że to jest najlepsze podejżcie. Chociaż można dojżć do wniosku, że skoro to my mamy brać pigułki i o nich pamiętać to niech partner chociaż za nie płaci 😀

    Megarra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    U nas rozgrywamy to po połowie. Zwykle dostaję receptę na dwie paczki, wiec za jedną płaci on, a za druga ja 🙂 Chociaż ostatnio coż przebąkiwał, ze on w zasadzie może płacić 😀

    karolina870
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Na początku związku to płaciliżmy pół na pół za tabletki i gumeczki:), ale teraz już on płaci:) sam się zadeklarował:)

    Zenobia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    biorę antykoncepcję hormonalną w tabletkach dla siebie, mój lek więc ja płacę.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    słuchajcie, ale radzę się zapytać ponownie – kto płaci za żrodki antykoncepcyjne? 😯

    oczywiżcie, że spekulanci 😉 łowcy głupków 😯 zimni dranie 👿

    ps. spytajcie się ich zresztą, czy im zależy na Waszych uczuciach 😆

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    U nas różnie – czasem, jak on jest ze mną w aptece, to wyciągnie portfel i zapłaci za tabletki, a czasem, jak wie, że kupiłam, to mi porzuca jakąż kasę.

    rose_is_red
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Napisałam, że dzielimy się kosztami, a tak naprawdę to kupuje to z nas, które akurat się wybiera w okolice apteki. Zresztą i tak mamy wspólny budżet więc to w sumie żadna różnica.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    za żrodki antykoncepcyjne zawsze płaci kobieta. facet czasem tylko finansuje.

    w sumie i tak antykoncepcja odbije się na kobiecie, a nie na facecie 😀
    wesołe, co nie? 😉

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    za żrodki antykoncepcyjne zawsze płaci kobieta. facet czasem tylko finansuje.

    w sumie i tak antykoncepcja odbije się na kobiecie, a nie na facecie 😀
    wesołe, co nie? 😉

    Ale podobno rozwijają sie metody hormonalnej antykoncepcji dla facetów 😉 Tylko ciekawe, czy tak chętnie będa oni łykac tabletki, jak my… 😕

    katasha7
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    U mnie zawsze facet płacił za antykoncepcje

    Eclipsa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    U nas to zupełnie bez różnicy, bo mamy wspólne konto w banku tak czy inaczej 🙂 Więc włażciwie nie wiadomo, z czyjej to akurat wypłaty idzie tym razem 😆

    Pindol
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Jeżli chodziło o :
    1.tabsy- kupowalam sama bo uważam że to w mojej kwestii,
    2. Gumki- facet bo tak jakoż wyszło 😛
    3. Komputer cyklu- sama bo jak facet mnie zostawi to przynajmniej komputer się przyda do kolejnego związku hehe nie oddam Pearly ;P jakby mi sfinansował cacko za ponad tysiaka to na bank chciałby zabrać więc powidziałam nieee :-

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    oczywiżcie za żrodki antykoncepcyjne płaci cały naród – czy ktoż chce, czy nie chce…
    też mi wolnożć 👿

    a kto płaci za żrodki na serce, na cukrzycę, na autyzm, na raka, na różne nerwice? itd…?
    oczywiżcie 'wspaniałomyżlny’ TVN, Polsat i inne pijarowskie, mainstreamowe media :-

    za… 3,69zł polskich 😆 albo i więcej – j****, j**** 😀 oto Polska! włażnie 😉

    mloda999
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Hehe, dobry temat 🙂 mój facet zawsze kupuje tabletki albo gumki, w końcu to on chce sobie poruchać 🙂 mi tam seks do życia mało jest potrzebny ale faceta trzeba uszczężliwić też i tym 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kto płaci za żrodki antykoncepcyjne?"

Przewiń na górę