• Autor
    Odp.
  • Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja rowniez wlanczam muzyke na full, gdy jestem zla.Pozwala mi to na wyrzucenie z siebie zlych emocji.Czasem gdy mam dola bo np. poklocilam sie z moim facetem puszczam romantyczne piosenki, rozczulam sie przy nich i od razu pisze mu smska z przeprosinami i jest wszystko ok,godzimy sie.

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    MNIE Z DOLA wyciaga Kasia Kowalska ale tylko te stare kawalki „Jak rzecz”, A to co mam” i wogole jej poczatki kariery, teraz podobaja mi sie tylko nieliczne jej kawalki, za duzo komercji. Uwielbiam puscic sobiue glosna muzyke w smaochodzie i pruc przed siebie spiewajac na cale gardlo i mam gdzies co mysla o mnie inni kierowcy, czasem sie spesze i usmiecham sie do nich,

    Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    Ja także uwielbiam Roberta Milesa a najbardziej piosenkę ,, Children” z tym, że ten kawałek przywołuje na myżl ostatnie spędzone chwile z mężczyzną w którym się zakochałam więc raczej przy nim wylewam łzy…

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Muzyka pozwala zwiększyć mój smutek, albo sprawić, że się użmiechnę.

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    jakas jałowa ta muzyka dziż z radia, jak i ta pogoda

    Adam LP motorniczy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Oczywiżcie muzyka leczy nastroje ale może wywołać także zły nastrój. Nie będę akurat rozpisywał się jaka muzyka jest najlepsza na tzw”DOŁA” ale mogę ogólnie napisać , że np depresja jest wywoływana min. brakiem serotoniny w mózgu czyli głównie promieni słonecznych.Tak samo słóńce działa na frustrację i tym podobne przypadki

    Lyliaaa44
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Carmina Burana 😀 tylko oryginalna, nie dyskotekowy mix 😀

    biczyys
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    a jak ja mam doła to słucham Afric Simone – Hafanana i Velvet – Chemistry .. wtedy jestem inna ;D

    Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Ja na ogół słucham żywej i porywającej 🙂 jak mam doła to raczej niszczycielskiej i trochę psychopatycznej 😉

    Ale z tych pierwszych to:
    Wykonawca/kawałek:

    Nadiya – Parle moi
    Madonna – Sorry, Gambler, Like a Virgin
    Rockwell/Michael Jackson – Somebody’s watching me
    Elize – Automatic. Lovesick
    George Harrison – I got my mind set on you
    Jermaine Jackson & Pia Zadora – When The Rain Begins To Fall
    Mesajah – Jest ładna i cfana

    I jeszcze ze 400 pokrewnych 😉

    Z tych złych to:

    Peja – 997
    Peja – Kurewskie życie
    Peja – In flagranti
    Eminem – Kim
    Eminem – Kill you
    Kasia Cerekwicka – Na kolana (idealne na uczuciowe rany) 😉

    karolina_k
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Dziwi mnie fakt, że jak macie doła to jeszcze dobijacie się melancholijną muzyką. Na chandrę, jesień, kłótnie i złe samopoczucie stwórzcie sobie listę ulubionych energetycznych kawałków.
    Muzyka w moim życiu pełni ogromną rolę. Pozwala mi wziąć się za siebie, dzięki niej staję się pewniejsza siebie i to co nieosiągalne staje się osiągalne. To nie jest muzyka komercyjna z radia czy telewizji tylko moja subiektywna lista „stawiająca na nogi” składająca się z kawałków funk, niewypromowanego europejskiego popu, tribal housu, amerykańskiego soulu, na poprawę humoru polecam muzykę latino, kawałki bałkańskie, tureckie i indyjskich. Do roboty, stwórzcie swoją listę i pochwalcie się jakie kawałki was motywują i dają wam energię.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Mnie muzyka wzrusza. Teraz, gdy przeżywam trudne chwile, pomaga mi radio, słucham monologów i dialogów radiowych. 🙂

    ania.wolska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    A ja słucham różnej muzyki i to w zależnożci włażnie od mojego nastroju, ale wniosek jest tylko jeden MUZYKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO!!! 😆

    closer
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    muzyka wywołuje w nas agresje, ale i pobudza do życia… teżi uspokaja i napawa optymizmem…Dziekujemy twórcom, że robią to co robią;)

    KlaraK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    muzyka ukojeniem mej duszy 😀 Mogę nie oglądać TV, ale muzyka musi być, to dla mnie jak powietrze 🙂

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Slucham klasyki. Ona zawsze ze mnie wypedzi zly humor ;).

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Leczenie się MUZYKĄ!!!"

Przewiń na górę