Luksusowe marki odzieży

  • Autor
    Odp.
  • Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Tylko mi nie piszcie, że wam wszystko jedno. Jakich projektantów bądz firmy uważacie za luksusowe?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    tu chyba nie chodzi o to, co kto UWAZA za luksusowe.

    przeciez to oczywiste.

    w kazdym z postow beda sie przewijaly te same nazwy domow mody haute-couture, ktore co sezon wypuszczaja kolekcje, na ktore przecietny czlowiek nie moze sobie pozwolic nie tylko z uwagi na finanse, ale takze na realia.

    nie wiedzialam, ze ten dzial to ma stanowic miejsce do wyliczanek. chetniej bym o tych domach mody, ich projektantach i kolekcjach podyskutowala…ale to pewnie nie na temat, bo figa zyczy sobie wyliczanek…buahahaha.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Oj nie przesadzaj. Po prostu chce poznać wasze zdanie na konkretne kolekcje. Nie chodzi o wyliczenie znanych marek, a o ich ocenę.
    Figa

    Życzę miłego słonecznego popołudnia bo się robi wiosennie

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Jak chcesz taki temat to sobie zaloz wątek, co za problem?

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Ewa Minge.
    Ostatnia kolekcja, która zrobiła furorę w Paryżu była żwietna.
    No i D&G.

    Ivi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Hmmmm szczerze mówiac głównie gustuje w markowych… dodatkach, podoba mi się bizuteria Svarowskiego, okularki Chanel, torebki Luis Vuitton,

    cytrynka22
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Jeżli chodzi o mnie to jest mi obojętne czy coż jest markowe czy nie ważne żeby było ładne i żebym ja w tym żwietnie wyglądała!
    Po co mi spodnie D&G w których będę wyglądać jak w worku, wolałabym zwykłe ale żeby dobrze leżały.

    Wild_Angel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    z ciuchów to kocham Diora. 😀
    kocham, kocham 😀
    i buty & Torebki od Marca Jacobsa. 😀

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    ja ostatnio choruje na torebke LV i gdybym ja kupiła to wlasnie byłby dla mnie luksus…ale pewnie długo,długo nie bedzie mnie na nia stac.mozna ja podziwiac miedzy innymi na blogu Rimmla

    enya
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    prada to zawsze odrobina luksusu 🙂

    ciasteczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Piękne sa ciuszki Zienia i duetu Paprocki& Brzozowski. Sukienka od Gosi Baczyńskiej tez nie pogardzę. Z dodatków(paski, okulary, torebki)- prada i d&g. A najwieksza satysfakcja,że na to wszystko zarabiam kasę sama;P

    lypton
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    D&G to jest tańsza wersja Dolce and Gabbana. Inne kolekcje, wyprodukowane na większą skalę. Podobnie jak Emporio i Giorgio Armani.

    Osobiscie z popularnych – Versace, Dior, Prada, Burberry. Z bardziej sportowych sportowych – Lacoste, Tommy Hilfiger, Hugo Boss. Torebki – Louis Vuitton, Balenciaga.

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    osobiżcie nie gustuję i nie lubię drogich ciuchów i marek. nie obchodzi mnie metka. lubię ciuchy z Orsay, New Yorkera itp itd. chociaż mnie na nie stać. a tamte? zazwyczaj w niektórych ciuchach znanych projektantów nie pokazałaby się na ulicy. oczywiżcie nie chodzi mi tu o obrazę kogoż kto gustuje w takich ciuchach.

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Hmmm na pewno do tego grona luksusowych nalezy Armanii. Mialam kiedys jego perfumy: Sensi kosztpwaly ponad 200 zl. ALe musze przyznac, ze nie tlyko zapach byl swietny i zmyslowy to na dodatek jak psiknelam je na sweter i wypralam to sweter pachnial perfumami…

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    osobiżcie nie gustuję i nie lubię drogich ciuchów i marek. nie obchodzi mnie metka. lubię ciuchy z Orsay, New Yorkera itp itd. chociaż mnie na nie stać. a tamte? zazwyczaj w niektórych ciuchach znanych projektantów nie pokazałaby się na ulicy. oczywiżcie nie chodzi mi tu o obrazę kogoż kto gustuje w takich ciuchach.

    wiesz ja tam w garniakach po ulicach nie chodze bo lubie „luzniejszy” styl ale chodzi w temacie o to co jest luksusowe – wiadomo ze jakbym mial okazje lazic w garniakach to lepiej bym sie czul w tych luksusowych :d

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Luksusowe marki odzieży"

Przewiń na górę