• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    metki to ja zwykle wycinam i nie zalezy mi na tym, zeby byly na nich moje inicjaly.

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Ja mam parę „markowych” egzemplarzy z wyższej półki. Nie chodzi tu o metki czy „głupi szpan”, to głupie i niedojrzałe. Mam wrażenie jednak, że kobieta w sukni od znanego projektanta czuje się po prostu wyjątkowo, a cóż jest lepszego niż Dobre samopoczucie?

    Pozdr.

    kami.kami
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    A tak na marginesie w polsce od 5 lat zadnego ciuchu nie kupilam szkoda kasy i nie rozumiem tych co placa np 2000 za jakis zakiet aby miec tylko metke MAXMARA moj facet np kiedy jestesmy w polsce jedyne co robi to idzie do krawca i szyje sobie tuzin koszul za ktore placi grosze bo w USA to jest naprawde szpan na krawca malo kogo stac i to jest luksusowa marka jak masz swoje inicjaly na metce wyszyte.

    Ja też czasami wolę uszyć sukienkę u krawcowej, jest oryginalna, dopasowana i co ważniejsze wg własnego projektu 🙂

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Szpilki Manola Blahnika i Christiana Louboutina!!

    nataliabodylook
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    JOOP! – nie tylko w kwestii ubrań, ale także wystroju wnętrz, akcesoriów domowych. s.Oliver – rewelacyjna firma! Stosunkowo mało znana (a niesłusznie) niemiecka marka kostiumów kąpielowych Opera – mają zachwycające kolekcje 🙂

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    ja lubie ubrania firmy croop i reactive,nie uważam ze sa to luksusowe marki odziezy ale ja uwazam ze sa dobrej jakożci i w rozsądnej cenie.

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    …a ja nie odcinam metek – po co mialabym to robic ??? zeby zniszczyc torebke za ktora dalam 7 tys.zl. ??? bez sens … 🙄

    nie afiszuje sie , nie cierpie wielkich napisow w stylu D&G (! ):twisted:
    …jednak lubie markowe kosmetyki, ciuszki i rozne dodatki…

    … ale najbardziej na swiecie wkurzaja mnie podroby i ludzie, ktorzy je kupuja !!!!!!!!!!!!!!!! 😈
    Nienawidze targow typu Allegro ,na ktorym co druga rzecz to kopia przywieziona z Chin !!!!!!!!!!!!! 😯
    (zreszta, tacy „bogacze” to sie w moich oczach tylko osmieszaja… 😆
    …bo prawda jest taka ,ze ten kto nosi markowe ciuszki – na km. pozna kopie nabyta na ebayu – a dla mnie to SIARA NA MAXA ! 😆

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    powiem wam ze jakies 3 tyg temu kupiłam sobie spodnie marki levis wydałam na nie 300 zł,i po 2 tyg noszenia ( nie codziennie ) zaczeła mi sie odpruwac kieszonka na pupie.kupując te spodnie myżlałam ze zaczna sie ” rozpruwać ” po jakims roku uzytkowania.ale teraz juz wiem że nie każda najdrozsza marka spodni jest najlepsza i najtrwalsza.
    P.S. kolejne spodnie kupię w ciuchlandzie.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Jejku ja marzę o tym żeby kiedyż stać się szczężliwą posiadaczką butów od Blahnika, takie szpilki w zeberkę, jakie nosiła Keri w Sex w wielkim mieżcie! Nie tracę nadziei i wiem, że kiedyż będę takie miała 🙂
    A z ubrań to cenię sobie spodnie Armaniego, jest kolekcja Armani Exchange, na którą stać większożć z nas bo jeansy kosztują tam koło 100 dolarów więc cena jak w niektórych „zwykłych” sklepach w Polsce. Poza tym to sukienki diora i torebki Prady 🙂 Ojj tak 🙂
    Odkryłam ostatnio nawet sklep [usunięto_link] gdzie można kupić takie ekskluzywne ciuchy z certyfikatami autentycznożci 🙂

    Anika80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 112
    • Zapaleniec

    Bardzo podobają mi się rzeczy od Armaniego, ale nie jestem żlepo zapatrzona tylko w jednego projektanta. Czasem zdarza mi się zawiesić oko na Pradzie, bardzo podobają mi się tez sukienki zaprojektowane przez Oscar de la Rente. Niestety, ale budżet nie pozwala mieć wszystkich rzeczy od projektantów.

    perelka84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Kilka dni temu zapisałam się do fitness clubu Pure, w Złotych. Nie należy do najtańszych. Zastanawiam się czy w przypadku odzieży sportowej też możemy mówić o luksusie? Raczej nie wypada się w takim miejscu pokazać w czymż bez metki, ale znaczki które tam widziałam były dożć popularne: Nike, Puma, Reebok, Adidas. Czy firmowe ciuchy tych marek to luksus? Ja kopsnęłam się jedynie na buty Reebok Easy Tone, ale raczej nie ze względu na luksus.

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Dla mnie luksusowe marki to na pewno będzie – Prada, Miu Miu, Alexander McQueen …. to sa te co lubię, a te na które mnie stać to G-STAR, DIESEL, Bench… Takie lepsze marki też kupuję ale to tylko wtedy na bao.pl bo w sklepie by mnie zrujnowały ceny 🙂

    malika
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    A takie żwiatowe marki jak Ralph Lauren, Valentino albo Salvatore Ferragamo to są dopiero żwiatowe marki. Fajnie że są już dostępne online i można je dorwać na Pierreriu Jak ktoż lubi dobrze wyglądać to powinien mieć w szafie kilka takich ekskluzywnych ciuchów

    WerMa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Osobiżcie bardzo lubię Liu Jo – torebki maja żliczne , M.Korsa czasami ale niestety strasznie dużo osób teraz to nosi więc mi obrzydło trochę i Diane von Furstenberg 🙂 Szkoda, że ceny takie kosmiczne…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Luksusowe marki odzieży"

Przewiń na górę