• Autor
    Odp.
  • LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    fiu fiu.. nie zły szybki makijaż..
    ja codziennie sobie obiecuję, że zacznę się choć trochę podmalowywać.. ale jeszcze mi nie wychodzi.
    jak to zrobić, jak?

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    fiu fiu.. nie zły szybki makijaż..
    ja codziennie sobie obiecuję, że zacznę się choć trochę podmalowywać.. ale jeszcze mi nie wychodzi.
    jak to zrobić, jak?

    ja mam tzw. pełny makijaż na wyjżcia a na co dzień używam kremu BB Garniera jako krem i podkład w jednym chociaż on tylko wyrównuje mi cerę a nie kryje tak mocno jak podkład 🙂 używam jażniejszego odcienia który wpada w żółte tony i dzięki temu ładnie rozżwietla buzię jest bardzo dobry na sam początek drogi jeżli chodzi o makijaż codzienny 🙂
    do tego tusz do rzęs Ingota wydłużający bardzo dobry ewentualnie róż do policzków też Inglota mają bardzo fajny wybór odcieni który same kompletujemy w zestaw 🙂

    Artichoke
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Codziennie, bo bez makijażu wyglądam beznadziejnie i blado 🙁
    Mam białe rzęsy i brwi, henna szybko się zmywa…
    A i twarz mam mało ciekawą.
    Źle się czuje bez makijazu.

    agrado
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Jasne że tak. Maluję się niezależnie od tego czy muszę wyjżć z domu czy nie. Chcę sama dla siebie ładnie wyglądać. Był czas kiedy o siebie nie dbałam i wspominam to bardzo źle. Nie podobałam się sama sobie.

    jola72
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Oczywiżcie, że się maluję. Codziennie obowiązkowo. To już mój nałóg 😉

    suonko82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Co kobieta to i inne zdanie i podejżcie do sprawy. Lubie się malować, ale nie codziennie. Eksperymentuje z kolorami staram się być na bieżąco z nowinkami, ale jednak nie każdego dnia mam humor i chęć aby mieć na twarzy cokolwiek. Jedynie do codziennej toalety zaliczam krem do twarzy i balsam na cale ciało no i oczywiżcie dokładne oczyszczanie twarzy żelem przeznaczonym do tego celu.

    angela33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja się maluję codziennie, ale stawiam na lekki makijaż, lekko podkreżlam oczy tuszem, trochę różu, cielista pomadka i gotowe.

    anulka210
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Malować się nie maluje na co dzień ale tylko gdy wychodzę gdzież z znajomymi.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Delikatnie, ale zawsze 🙂

    Irma
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    A to zależy. Jak mam czas to się umaluję jak nie ( a zwykle tak jest) to wychodzę z domu bez makijażu. Lepiej się jednak czuję z delikatnym makijażem 😀

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    delikatny makijaż jest zawsze wskazany 🙂
    a ostrzejszy na imprezy 🙂

    migotka920
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    W domu nie chyba, że gdzież wychodzę to tak

    lenna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    jeżli zostaję w domu to nie 😀 jeżli wychodzę obowiązkowo 🙂

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    A do sklepu czy ogólnie wychodząc na zakupy? Bo że malujemy sie do pracy jest całkowicie zrozumiałe,kiedy siedzimy w domu już nie bo w końcu skóra też musi odetchnąć:)

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    chyba każda z Nas codziennie korzysta z podstawowych kosmetyków do makijażu jak pomadka, błyszczyk i przede wszystkim tusz do rzęs, moim zdaniem maskara to chyba najważniejszy kosmetyk do makijażu, dlatego warto inwestować w dobre maskary, a propos z jakich tuszy do rzęs korzystacie?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Malujecie się na codzień?"

Przewiń na górę