• Autor
    Odp.
  • MonikaKosmyk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Uwielbiam robić sobie makijaż, to jak rytuał, więc codziennie robię delikatny makijaż, na bale trochę szaleje i robię ostrzejsze, a macie swoje ulubione kolory tuszu? Ja rożnie, ale chyba najbardziej lubię odcienie niebieskożci.

    Kornela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja się prawie nie maluję na co dzień, włażciwie tylko tusz, czasem czarna kredka. Podkładu nie używam prawie wcale. Na szczężcie cerę mam dobrą, więc nie potrzebuję. No chyba, że wychodzę na imprezę czy ważne spotkanie, to wtedy tak.

    SklepKokosowyPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Ja osobiżcie jestem za tym aby malować się na co dzień. Oczywiżcie dzienny makijaż powinien być delikatny i tylko delikatnie podkreżlający naszą urodę.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja się maluję codziennie, ale tylko podkład, tusz i czarna kredka.

    tak mi mówi moja Malutka – o 15 cm 😉 może 17 😀 ?

    bluemagic72
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja maluję się codziennie. Ale jest to bardzo delikatny makijaż, tusz, pomadka, róż.

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja idąc tylko do sklepu musze mieć rzęsy pomalowane 🙂 Taki mój kompleks 😉 Ale żmieci mogę wynieżc bez makijażu 🙂

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @PachnącaAzalia wrote:

    Ja idąc tylko do sklepu musze mieć rzęsy pomalowane 🙂

    tak jak moja 😆 elixir kobiecożci – lubię się z tego żmiać – a ona mnie za to karze 😉

    @PachnącaAzalia wrote:

    Taki mój kompleks 😉

    czy to kompleks? uważam, że to kobieca natura po prostu 😛 hej! już nic nie gadam…
    bo sie narażę…

    @PachnącaAzalia wrote:

    Ale żmieci mogę wynieżc bez makijażu 🙂

    to tak jak moja… ja pierniczę… wdziewam kurtkę i idę na dół, spotykam, tulę, całuję…
    Ty mój głuptasie, sorry, Kobieto 😉 i tak się kochamy :-

    ps. a tak na uboczu, Pachnąca Azalio – masz cudownie wonny nick 😉
    szaleję za kobietami z aromatami :ok:

    Lucyna09
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Maluje sie codziennie, ale bez przesady trochę podkładu, pudru i wytuszowane rzęsy

    kefi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    rzęsy mam codziennie wytuszowane. a jak gdzież się wybieram na imprezę albo spotkanie to wtedy podkład i czasem jakaż kredka lub cienie do powiek (ale to rzadko)

    olka_es
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Jeżeli wychodzę z domu i nie jest to spacer z psem czy wyjżcie do osiedlowego sklepiku, zwykle się jednak maluję. Z makijażem czuję się bardziej atrakcyjnie i po prostu pewnie.

    Esonero-Outlet
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Makijaż na co dzień powinien być raczej taki delikatny, matujący ewentualne niedoskonałożci cery. Na co dzień stawiałabym na fluid lub puder, do tego tusz do rzęs, może kreska pod oko i trochę różu na policzki. Wydaję mi się, że na co dzień tyle wystarczy.

    Gramka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Jeżli wychodzę, to zawsze nakładam chociaż lekki makijaż, tj. tusz i puder matujący, poza tym przewaznie maluję kreskę, poprawiam brwi, nakłądam podkład i róż, ale to trwa 10 min. Jeżli nie wychodzę, to często mam no-makeup day.

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżli wychodzę, to zawsze nakładam chociaż lekki makijaż, tj. tusz i puder matujący, poza tym przewaznie maluję kreskę, poprawiam brwi, nakłądam podkład i róż

    jakbym słyszał moją Maleńką (ma 178 wzrostu zdaje się 😀

    [usunięto_link] wrote:

    ale to trwa 10 min.

    też się tak tłumaczy, mimo że jest taka sportówa 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Jeżli nie wychodzę, to często mam no-makeup day.

    tak samo ma Ulubiona :- cholernie żlicznie wygląda :- naprawdę :ok:

    mloda999
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jak gdzież wychodzę to troszkę się maluję, a tak w domu to nie bo nie mam po co 🙂

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    @młoda999 wrote:

    Jak gdzież wychodzę to troszkę się maluję, a tak w domu to nie bo nie mam po co 🙂

    Jak to nie ma po co? A jak przystojny listonosz zapuka do drzwi? Albo jakiż zbłąkany książę? A tak na poważnie. Znajoma ma złoty żrodek na szybki makijaż. Matujący krem, delikatne cienie do oczu, tusz do rzęs, puder i błyszczyk. Bardzo naturalnie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Malujecie się na codzień?"

Przewiń na górę