• Autor
    Odp.
  • ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Moja droga, w tym jest głębszy sens. Dajmy na to taki miż- ile kosztuje? 10-20złoty. A jakaż gra? kilka razy więcej. Więc ktoż ma w tym oczywisty interes.
    Poza tym wcale bym się nie zdzwiwiła gdyby te gry miały jakiż ukryty przekaz do dzieci jak w reklamach.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Rożnie pokolenie zgarbionych okularników ,którzy mają „zakwasy” po wyjżciu do parku.

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Akurat moja córeczka ma dużo misiów.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Faktycznie teraz rodzice lubią kupować jedynie takie zabawki, które oprócz tego, że będą bawiły to również mają wartożć edukacyjną. W sumie nie ma co się dziwić, każdy chce, żeby ich pociecha wyrosła na inteligentnego człowieka. Ale faktycznie nie ma co z tym przesadzać, jakież maskotki i lalki są również potrzebne do tego, żeby maluch zaznał w ogóle dzieciństwa. Chociaż nie wiem czy z takiej maskotki: [usunięto_link] byłabym ja bardziej zadowolona, czy dziecko 😉

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Tylko trzeba kupować w sprawdzonych miejscach maskotki,tak jak inne zabawki.te też zawierają często szkodliwe substancje,np.barwniki.

    [usunięto_link]

    barmoj
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Jeżli przy dziecku od małego będą przytulanki to będzie się ono nimi bawiło nawet gdy bedzie starsze i gdy będzie miało zabawki edukacyjne. Pluszowy miż lub piesek jest obowiązkowy:)

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Kod zniżkowy do sklepu [usunięto_link] – 1ctak7w4 – kod na -10% , ważny do 26.04.2012 może się komuż przyda.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    A ja się nie zgodzę, bardzo modne są pluszaki a raczej maskotki szyte ręcznie.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Widziałam ostatnio sklepik z ręcznie wykonywanymi maskotkami! Niesamowite, niby z jednej strony nie są takie kolorowe jak te wszystkie popularne masowo robione w chinach misie etc., ale mają swój klimat 🙂

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Są też miejsca, gdzie można „ożywić”misia – wybrać maskotkę, wypchać ją, wszyć serduszko i taki miż dostaje certyfikat urodzenia, fajna sprawa 🙂 Mnie się nie wydaje, że idea misiów umarła, po prostu dzieci mają teraz taki wybór zabawek, że nie przywiązują się do jedenj konkretnej.

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Tego nie widziałam ale pomysł też super. Ale może podtrzymujmy że misie nie umarły były, są i zawsze będą! 🙂

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    mojulubionybohater.pl, to tutaj mozna kupić maskotki z bohaterami bajek, które własnie uwielbiaja dzieci.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    Misie dla dzieci są klasyką która nigdy nie przeminie :)))

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Masz racje Rencia. kazde dziecko ma misia- przyjaciela. Chciałabym kupić gdzies mojej córeczce misia HELLO KITTY ale nie moge znalezc jakos, jakby ktoras z Was widziala to bardzo prosze o info.

    Rencia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 491
    • Zasłużony

    hmm tego misia nie kojarzę może zobacz online gdzież, albo w tym toy r us, patrzyłaż ?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Maskotki"

Przewiń na górę