Meble ze skóry do salonu

  • Autor
    Odp.
  • seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Rozgladam sie za meblami do salonu. Chodzi o „wypoczynkowe”. Interesują mnie tapicerowane, cale ze skory. Jakie macie Wy i jaka jest ich Wasza ocena? Jak dobrze kupic?

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Od razu odradzam Ci firme gale i helvetie – zapewniaja ze meble maja ze skory, a niestety…jest to dwoina…stad tez ta niska cena produktu. Ja osobiscie mam meble meblomaku, jaka jest moja opinia na ich temat? ja jestem zadowolona, skora sie nie sciera, meble sa porzadne.. fakt, cena jest wyzsza od ww.firm, ale to chyba jasne,ze meble calkowicie ze skory litej nie sa tanie;)

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Dzięki. Twoja ocena jest wazna. Dwoiny w meblach to nie chcę 🙁

    Masz jakis konkretny model? Czy to dobrej jakosc skora, bo z tym tez moze byc rożnie :(?

    petra32
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    A ja w domu mam taki dwu-kompletowy wypoczynek ze skóry – u mnie akurat brąz 🙂 Ogólnie nie byłam zachwycona na myżl o skórzanych meblach w salonie, ale jak je zobaczyłam to się zdecydowałam. Fajnym rozwiązaniem są sofy i fotele, które w razie potrzeby można rozłożyć i ugożcić znajomych, któzy niespodziewanie zostaną na noc. Akurat nie mogę się pochwalić 200 metrowym metrażem mojego domu, więc się przydaje. Wypoczynek składa się z takiego fotela : [usunięto_link] i trzy- osobowej sofy w takim samym stylu. świetne rozwiązanie dla osób, które nie mają w posiadaniu kilku sypialni 🙂 Na co dzień są złożone i wyglądają naprawdę bardzo ładnie. Poza tym można sobie dobrać kolor, a skóra się nie żciera i nie jest bardzo żliska co dla mnie również jest bardzo ważne.

    Dywilan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Najważniejsze, żebyż kupiła narożnik, a nie kanapę i fotele :D. My z żoną kupiliżmy kanapę 3 + 2 fotele i żałujemy ! W naszej sytuacji leżeć może tylko jedna osoba … Co do skóry czy eko-skóry też niech będzie dobra, szczególnie w lato od tych kiepskich nieraz ciężko się odkleić 😀

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Zależy od przestrzeni jaką posiadasz w salonie. Tak czy inaczej meble ze skóry to bardzo do salonu nadają prestiżu i elegancji. W szczególnożci w czarnym kolorze,do narożnika bardzo fajnie będa sie komponować dwa pojedyncze fotele.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    A czemu rzadko kto na nim siada skoro jest aż tak wygodny? Moim zdaniem to błąd,trzeba go po prostu zacząć czężciej użytkować,podobnie jak cały zestaw wypoczynkowy. Pamiętajmy także o tym,ze skórzane meble są droższe niż eko skóra.

    Lucyna09
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Moja ciocia dostała na 40rocznicę żlubu od dzieci, skórzany wypoczynek, prezentuje się rewelacyjnie i wygląda na trwały, myżlę że jak sie ma kase to warto zainwestowac. Moze i ja doczekam 40rocznicy slubu i dostane 🙂

    olamik
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Mam skórzany wypocznek – brązowy. Idealnie sprawdził się przy dzieciach, a teraz przy kotach. Myżlę, że żaden nie ze skóry, by tego nie przeżył :).

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Przy dużym salonie faktycznie lepiej sprawdzi się narożnik.

    LauraPalmer1
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    w ogóle meble skórzane do dużych przestrzeni się nadają.. i chyba całożć wystroju musi pasować.
    mąż bardzo chce a ja chronicznie nie znoszę. ale do nas po prostu włażnie nie pasują.

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Mi b. podoba się coż takiego jak na zdjęciu poniżej:

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Wstaw zdjęcie,ponieważ w tej chwili zupełnie nic nie widać Co do mebli wypoczynkowych to rzecz jasna najlepiej jeżeli są tapicerowane,wtedy nadają naszemu pomieszczeniu niesamowitego luksusu.

    kwiatuszek5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Narożnik super, ale do dużego pomieszczenia.
    Ja mam narożnik czężciowo ze skóry „prawdziwej” w miejscu gdzie się siedzi, a czężciowo z eko skóry na tylnych obiciach. To pozwoliło trochę obniżyć cenę.

    Americana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Meble ze skóry wyglądają super, ale niestety w domu raczej się nie sprawdzają. Są niewygodne, zwłaszcza w lecie, to potwierdzam. Znajomi kupili taką sofę i włażciwie cały czas leży na niej jakiż pled, bo nikt nie chce na takiej „gołej” siadać 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Meble ze skóry do salonu"

Przewiń na górę