• Autor
    Odp.
  • tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    co cenicie sobie przy wyborze mieszkania?

    czerwony_kwiat
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 297
    • Pasjonat

    jeszcze nie wybieralam sobie mieszkania;p mam czas ale już dzisiaj wiem na co zwroce uwage:
    zeby bylo przestronne
    w dobrym miejscu zlokalizowane 😉 niezbyt daleko od miasta…;)
    lokalizacja chyba jest najwazniejsza.. bo tak dalekoooo od miasta niesie za soba problemy. moze dlatego ze nie lubie jak cos mi nie wychodzi. zapsuje mi sie auto w szczerym polu i zero zasiegu hehe.. wole unikac takich sytacji. chociaz nie raz mi sie to przytafilo. przestroga.

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    Dla mnie najważniejsze jest to żeby mieszkanie było blisko metra, z ładną klatką i z miłym otoczeniem dookoła, no i oczywiżcie żeby cały budynek był zbudowany z dobrych materiałów i na dobrym podłożu:)

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    no wlasnie szukam mieszkania w wiekszym miescie… moze mi cos polecicie? 🙂

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    postanowilam, ze postawie na Warszawe:) ma ktos namiar na jakies deweloperstwo, ewentualnie moze poleci mi ktos jakies nowe osiedle?:)

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    No to jak już się zdecydowałaż na Warszaw to muszę Cię namówić na Mokotów. Dobra lokalizacja- wszędzie blisko, ładne osiedla, dużo zielenie i nie ma strachu wracać wieczorami do domu 🙂

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    HaniaL a nie wiesz czy tam jest teraz jakis blok budowany? Ewentualnie jakies mieszkania na sprzedaz w nowych blokach?:P Moze znasz firmy zajmujace sie sprzedaza mieszkan miedzyinnymi na mokotowie?

    HaniaL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 49
    • Bywalec

    Generalnie jest dużo moim zdaniem pięknych kamienic, jeżli chodzi o nowe budownictwo to wielkimi krokami wchodzi na Mokotów nowy deweloper z tego co pamiętam nazywa się Yuniversal Podlaski, pewnie można ich znaleźć w necie 😉

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Moja znajoma kupiła u nich mieszkanie na Jażminowej. Super budynek w dobrym standardzie. Jest bardzo zadowolona, bo okolica też fajna. Jażminowa jest niedaleko Puławskiej, więc komunikacja jest rewelacyjna. Z tego co wiem, to mają jeszcze fajną inwestycję przy Łazienkach Królewskich, przy ul. Gagarina. Wynajmowałam kiedyż w okolicy mieszkanie. Super tam jest, bo spokojnie i blisko do pięknego parku 🙂 bardzo miło wspominam ten okres 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    W Warszawie rozbudowuje się metro,więc jest sporo miejsc z dobra komunikacją.
    Przy wyborze mieszkania ważna jest okolica,ale chyba ważna jest niestety proporcja ceny do standardu mieszkania.Niestety:)

    [usunięto_link]

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    troche czytalam ogolnie o deweloperstwie yuniwersal podlaski [usunięto_link] – na facebooku jest duzo przydatnych info o nich:)
    osobiscie obstawiam Mokotow! fajna okolica i wszedzie blisko….

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Tyle pięknych mieszkań tylko dlaczego takie drogie są…?

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Też je sobie obejrzałam 🙂 Piękne i drogie, prawda 🙂 ale w jakim miejscu – to stąd ta cena 🙂
    Zawsze mozna mieszkać daleeeeeko i taniej. Zależy co kto potrzebuje.

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    [usunięto_link]

    najbardziej spodobal mi sie ten apartamentowiec:) ktos cos wie wiecej o nim?

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    dla mnie poza cena liczy sie przede wszystkim lokalizacja. musi byc dobry dojazd, blisko do miejsc ktore czesto odwiedzam, do pracy itd. poza tym nie czuje np. domku poza miastem. moja znajoma z grupy z ap edu wyprowadzila sie poza miasto i po kilku miesiacach mieszkania zaczela myslec jak wrocic do poznania. moze sie przekona a moze nie. ja w kazdym razie wole swoje mieszkanie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mieszkanko"

Przewiń na górę