• Autor
    Odp.
  • Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    Wydaje mi się, że od deveopera równiez mozna osiagnac podstawowe ifnromacji w tej dziedzinie. Bazą jest żwiadomożc osoby kupującej jakie informacje powinny być przekazane i wyjasnione. No i warto czytac na forach owych wspólnot mieszkaniowych, developerów o postrzeganiu mieszkań, cen, etc.

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    No ja jakoż nie mam przekonania do takich for stricte o tej tematyce. nie wiem czemu …

    Kaci.Clementon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Nice post . I nauczył się czegoż więcej na temat różnych phorums trudnego codziennego. To może być cały czas stymulacji do nauki treżci z innych pisarzy i obserwować tylko trochę czegoż z ich sklepu. Ja pragnę wykorzystać niektóre z materiałem treżci na moim wephorum czy nie przeszkadza. Natually będę zaoferować link na Phorum internetowej. Thanks for sharing. najlepsze życzenia

    Roza2012
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Przestrzeń i funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń.
    A na zewnątrz- bliskożć do komunikacji miejskiej, ale z drugiej strony również do przyrody, a nie żeby wszędzie na około była tylko betonowa trawa 😕

    aniag1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja patrze przede wszystkim na to czy osiedle jest spokojne i czy studenci mieszkają

    s7onko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    Nie lubisz studentów?

    s7onko
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    [usunięto_link]żka26 wrote:

    @Włóczykij wrote:

    Nie wydaje mi się, najlepiej szukać samemu przez [usunięto_link], czy pytać znajomych, czy niewiedzą czegoż o mieszkaniach a sprzedaż. Agencja nieruchomożci musi przecież coż zarobić i pewnie włażnie tyle, ile wytarguje u sprzdającego.

    No tak wiadomo, że zarobić muszą, ale ja z kolei zastanawiam się jak dużo agencje chcą za pożredniczenie, czy jest jakaż stała stawka, czy np. % od ceny sprzedawanego/kupowanego mieszkania. Wiem że kilku znajomych korzystało z agencji i nie narzekali żeby z nich zdarli dużo kasy, ale pamiętajcie że agencja nieruchomożci nie tylko pomoże przy wyborze mieszkania, ale także sprawdzą stan prawny nieruchomożci, z czym sami nie jesteżmy w stanie sobie poradzić.

    A ja kupując mieszkanie nie korzystałam z agencji nieruchomożci. Pytałam nawet w kilku o ewentualną pomoc, ale wyszłoby to za drogo. Szukałam więc na własną rękę i wszystko załatwiałam sama. No prawie, bo w negocjacjach pomógł mi zawodowy [usunięto_link] cen.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mieszkanko"

Przewiń na górę