• Autor
    Odp.
  • migas
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    lubicie chodzi w miniowce? ja osobiscie chodzilam do tej pory w spónicach za kolana jakos tak wstydziłam sie pokazac moich nóg choc mój chłopak twierdzi ze sa zgrabne:) ale jakos teraz w lecie musze sobie kupic jaka krotszą a u Was jak jest?

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ja noszę mini i bardzo lubię i tak naprawdę czuję się dziwnie kiedy mam dłuższą spodniczkę
    Zatem latem tym bardziej noszę
    Fi.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja uwielbiam mini, nigdy nie nosze dluzszych spodniczek 🙂
    Juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie taka pogoda zebym mogla smialo ubrac ja na spacerek 🙂 Co prawda w zime tez nosilam do grubych rajstopkow i kozaczkow 🙂

    iwa1
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Uwielbiam nosić spódnice, szczególnie krótkie. Najgorzej jest na wiosnę kiedy żciąga się rajstopy i trzeba pokazać blade nóżki! 😆

    Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    A ja się stydzę….:P

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja się wstydzę chodzic w mini… 😳 nie wiem czemu,ale tak jakoż nigdy nie chodziłam… raz odważnie wybrałam sie na impreze w spódnicy przed kolana,ale miałam na sobie jeszcze legginsy więc nie odczówałam takiego dyskomfortu 🙂 Jednak coż mnie kuszą krótkie spódniczki więc może sie przełamię wkońcu… 😀

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    a ja tam lubie miniowki 🙂 jakos bardziej kobieco sie w nich czuje

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tez sie troszeczkę wstydze mini ale musze się jakos przełamac;) nogi nogi nogi chce bys założyła mini:D

    iwa1
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Dzisiaj jest tak ciepło, że nic tylko zakładać mini i opalać blade nogi! Ja tak zrobiłam 😆

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja czasami chodze wlasnie w takich mini mini 😆 Zazwyczaj jak jest upal.Teraz msuze sobie nozki opalic bo mam biale i troszke smiesznie to wyglada ale nie rpzejmuje sie bo upal jak ejst to idzie w spodniach pasc,no chyba,ze takie przewiewne jak np ja mam takie biale.Za tio spodnice ciut za kolanka mam jedna czarna jakos niezbyt dobrze w takich wygladam,a reszta mini,sukienki rozne i kilka par spodni. 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja ostatnio wyskoczylam na osiedle do sklepu w dzinsach i myslalam ze mi sie upiecze przod i tyl 🙂

    nie moge sobie pozwolic na mini. przy dziecku na spacerze jest to malo wygodne. zakladam jakas stara spodnice przed kolano jak musze – ale czuje sie okropnie. cienkie spodnie odpadaja bo przytylam przez rok a na nowe mnie chwilowo nie stac 🙁

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    cienkie spodnie odpadaja bo przytylam przez rok

    Ojj nie przejmuj sie xyz.najwazniejsze to welasnie przewiewne ,wygodne spodnie jak juz.Nie przesadzaj i glowka do gory! 😆 <--o taki usmieszek prosze.:) 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja noszę jedynie spódnice za kolano. Mini są nie dla mnie 😕

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Często chodzę w spodniach ale mam odskoki w bok i chodzę w mini i w ogóle w spódniczkach przed kolana 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja musze sie wkoncu kiedys wybrac do krawcowej i kupic ten materiał na spodnice bo juz są takie ciepłe dni że wkońcu trza sie pokazac w spodnicy co prawda jedna mam ale jest to czarna i za kolana a ja chciałabym troszke krotsza 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mini :D"

Przewiń na górę