MobilKing -> reklama kompromitująca kobiety

  • Autor
    Odp.
  • Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    nie wiem czy to dobre miejsce na taki temat

    Drogie koleżanki

    czy widziałyżcie nową reklamę mobilking’u??

    „siec wyłącznie dla mężczyzn”??

    co o tym sadzicie?
    jaka była wasza pierwsza reakcja?

    jeżeli mogę pierwsza to napisze, ze ktoż jeszcze za to oberwie
    bo dla mnie to skandal
    jak można tak publicznie kompromitować kobiety
    mówić wręcz ze nie nadają sie do niczego
    tylko i wyłącznie w domu do garów i jako dobra s*** do bzykania ;/
    tak tą reklamę odbieram

    z reszta Pan Maciej Giertych tez sie nie popisal swoimi publikacjami na temat kobiet
    zalosny typ.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    to ta o laskach z wielkimi balonami na wierzchu, które za co się nie wezmą to spieprzą?

    ech… nie podoba mi się, ale co mi do tego? nie zwracam uwagi i już.

    a czy jest kompromitująca?
    owszem. ale kompromituje jedynie człowieka, który ją wymyżlił…

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    sądzę, że ta reklama ma zrobić szum, wielkie WOW. Chodzi o rozgłos, wyróżnienie się z tłumu. typowy trik marketingowy. Ale ze względu na dystkryminację kobiet, pokazanie Nas w takim stylu to nie spodobała mi się w ogóle. Dla mnie jest to pusta reklama. A dla WAS??>

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Cóż, reklama jak dla mnie trochę żałosna. I nie chodzi mi tu o to, że pokazuje kobiety, które do niczego się nie nadają, ale pokazywanie lalek, z wielkimi balonami, jędrnymi tyłkami co to niby mają być drwalami, strażakami, cóż, reklama prawdziwie skierowana do facetów. Pierwszy raz ją widzialam, to się zainteresowałam „Co to?” A teraz nie zwracam uwagi.

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    szczerze to bardzo mnie wkurzyła ta reklama bo jest strasznie szowinistyczna ! moim zdaniem to jest zrównanie kobiet z błotem,podkreżlenie tego,iż facet jest prktycznie pod każdym względem lepszy(pomijajac rodzenie dzieci i gary 👿 ). Powinni ja zdjac z anteny, takie moje zdanie.

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    zgadzam sie ;/ powinni ja zdjąć z anteny
    i faktycznie jest stworzona po to żeby narobić pełno szumu

    poważnie obrzydliwe ;/
    ale taka tandeta rzucają ze szok ;/

    dla większożci facetów liczy sie tylko zgrabny tyłek i duże cycki
    a to co kobieta ma w głowie to nie ważne ;/
    jak zawsze bo mimo tego ze kobiety doszły do głosu to i tak sie nie liczy
    bo sa traktowane mniejszożciowym
    i jako ta słaba pleć nie maja nic do powiedzenia

    a co sadzicie o publikacjach Macieja Giertycha?

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    nie czytuję pana giertycha… wiec nie wiem…

    a co do reklam… zwisają mi wszystkie równo. te z pożal się boże kobietami, które są najszczężliwsze w żwiecie, bo teraz kołnierzyk mężowskiej koszuli jest czysty też są poniżające. to tak jakby kobiecym priorytetem było doprać koszule, doczyżcić dywan, mieć jędrny tyłek i zrobić pyszny obiad. i to wszystko w dodatku pokazane w dziwny sposób… nie pasuje mi to nie oglądam i już…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Reklama jak każda inna,jakoż mnie nie dotknęła zbytnio,bo jeszcze nie doszło do tego,żebym przejmowała sie reklamami 😆 Zreszta gdyby dali mi piłę do ręki to,nie oszukujmy się,pewnie zrobiłabym dokładnie to samo,co ta pani z reklamy,jesli oczywiżcie wczeżniej nie uciełabym sobie ręki 😆 Wg mnie nie ma o co sie rzucać,troche dystansu mieć trzeba 😉

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Dystans to raz, a dwa, że jeżli reklama wywołuje u was take uczucia, to znaczy że działa.
    Ja się nie przejmuje, strzelać umiem, ciąć drzewo umiem, więc reklama nie o mnie.

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    ja tez umie ciac drzewo i strzelac no i jeszcze lubie majsterkowac. Moze nas nie powinno to ruszyc a jednak zle sie czuje ogladajac ta reklame a jaki ma wpływ na nastolatków płci przeciwnej ? nie zastanawiałyscie sie

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Nastolatkowie? A czy to pierwsza reklama gdzie mogą ujrzeć kobiety w takich rolach?
    A wszystkie gazetki typu „Cats”, „Weekend”, do jakiej roli tam są sprowadzone kobiety, nie mówiąc o dostępie do internetu i możliwożci objerzenia kobiet w podobnych rolach. ta reklama to żadna nowożć.

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Nie chodzi o nagożć tylko o przekaz- kobieta jako gorszy gatunek.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mówcie co chcecie,ale ja samochodu sama nie naprawię i uważam,że do smaru i silników facet pasuje jak ulał 😉 😀 Poza tym to tylko reklama…nie traktujmy jej tak smiertelnie poważnie!Grazynka z „Klanu” non stop przy garach siedziała i jakoż nikt sie nie rzucał,że pokazuje model żony jako kury domowej… nie dajmy się zwariować! 😀

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    hm nie wiem czy dobrze mysle ale czy ta reklama pokazuje kobiety w zawodach mezczyzn i potem narrator mówi ze kobieta sie nie nadaje do takiej pracy? to to dobrze mysle?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Tak 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " MobilKing -> reklama kompromitująca kobiety"

Przewiń na górę