• Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    wcale nie pokazuje brak szacunku dla kobiet, i nie mowi o tym ze kobiety nadaja sie tylko do rodzenia i wychwywania dzieci , tylko tez do innych rzeczy ze tak powiem ,, kobiecych.” delikatnych

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    To czy ta reklama podoba się kobietą czy nie,zalezy w dużej mierze od podejżcia.Np ja wiem,że nie poradziłabym sobie z pewnymi czynnożciami i niesamowicie mnie bawi ta reklama,bo to tak jakbym siebie widziała w akcji 😀 Nawet mi brat ostatnio powiedział,że jetsem pierwszą znaną mu kobieta,która nie bulwersuje się widząc ta reklamę 🙂 i nie czuję się z tego powodu ani trochę mniej wartożciowa niz kobiety,dzięki którym reklamę ocenzurowano 😉

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    ja bardzo sie ciesze ze pewne zawody z zalozenia sa meskie i nie oczekuje sie od kobiet ze beda sie w nich spelnialy, dlatego nie mam problemow z reklamami mobilkinga. moim zdaniem to kwestia przewrażliwienia i braku dystansu coponiektorych pan :>
    a w tv sa teraz nowe reklamy tego operatora tez z obietami.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ale przeciez sa tez inne reklamy gdzie sa pokazywane piekne kobiety, jak mezczyzna gra i chce sie pozbyc zony zeby sobie zagrac
    ahh dziewczyny przesadzacie i zeby tyle zachodu o glupia reklame rece opadaja

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    łojejku… to nic że kobiety z reguły bywają delikatniejsze od facetów… z reguły, bo przecież faceci też bywają tacy trochę delikatniejsi od innych facetów 😉 są też pewnie tacy co się nie nadają do tych „zawodów” z reklamy, ale to niekoniecznie znaczy ze nie są prawdziwymi mężczyznami-do czego odwołuje się reklama. to działa w obie strony.

    a reklamy w ogóle? cóż… raczej nie odwołują się do uczuć wyższych, więc nie ma co się po nich spodziewać górnolotnożci… tak jak baba, która o niczym innym nie marzy, niż tylko sprać plamę po winie z bluzki… reklama… i tyle.

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Wg mnie bez obrazy ,ale ta reklama jest zalosna i typowe nabijanie sie z kobiet az do przesady.Byc moze koels,ktory wymyslil ta reklame poprostu jest gejem…jestem szczera do bolu… Glupia reklama i tyle . 8)

    pluszak
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    ktos kto wymyslil [usunięto_link] scenariusz tej reklamy gejem nie jest napewno 🙂

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Pomysł na reklame na pewno dobry, bo skupia swoja uwage i „rzuca sie w oczy” ale glebszy sens tej reklamy pffff. Do kitu!!!!!

    lypton
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    pewnie dlatego do was nie trafia, bo nie jestescie grupa docelowa. ja mysle ze zakupienie sobie takiego startera nie pomoze mi w byciu mezczyzna 'bardziej’, ale byc moze wielu zakompleksionych panów sobie takie cos sprawi. prawo reklamy niestety jest nastawione na efekt końcowy czasem po tzw. trupach.

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    ktos kto wymyslil [usunięto_link] scenariusz tej reklamy gejem nie jest napewno 🙂

    gejem napewno nie, raczej nastolatkiem z pomyslem na wypromowanie sie na youtube 🙂

    pokahontaz2
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 228
    • Zapaleniec

    Hehehe

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ja tam nie widze w tej reklamie nic strasznego – smieszna raczej nie jest ale zwraca uwage i o to chodzilo autorom
    to tylko reklama i jak 99% reklam jest glupia – nic wyjatkowego
    juz wole taka reklame niz gdyby film byl przerywany przez jakis Wisniewskich, Hajserow czy kij wie kogo bo Zygmunt H. w reklamie proszku do prania to najbardziej zalosna rzecz jaka widzialem ;p Ale takie sa prawa reklamy i nie ma co sobie drzec wlosow z powodu takich pierdol.

    zadra
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    zygmunt hajzer 😀 wiecznie zywa gwiazda polsatu – on jest moim idolem od dawien dawna jeszcze z czasow kota zonka.
    co do mobilkinga napisane juz jest sporo, kazdy moze obejrzec i sam wyciagnac wnioski.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " MobilKing -> reklama kompromitująca kobiety"

Przewiń na górę