• Autor
    Odp.
  • delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    ja ostatnio inspiruje się tylko wygodą i humorem w danym dniu.

    Beatrice38
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja zawsze chodzę oglądać nowe kolekcje w różnych markowych sklepach jak np Zara , s.Oliver , Sisley…..Tutaj np jest nowa kolekcja na wiosne lato s .Oliver : [usunięto_link], warto się trochę zainspirować 😉 No ale przede wszystkim musi być wygodnie .

    Asiennka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Ja przy wyborze stroju inspiruję się muzyką.
    od nie dawna dużo pożwięcam muzyce którą zaraził mnie mój chłopak czyli electro. czyli w moim stroju jest bardzo dużo koloru i ekstrawagancji połączonej z luźnym stylem czyli wchodzą w to jakież dresy.
    Kozackie dresy zakupiłam sobie w sklepie pearlfashion.pl

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    a co powiecie na taką bluzkę ->
    [usunięto_link] żaboty są w tym roku w cenie 🙂

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    a ja jestem zakochana w modzie z ubiegłego wieku- lata 50., 60., 70. dosłownie kocham.

    często zaglądam na vintageshop.pl i tak podglądam stylizacje ; D

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Panna Anna, ta moda wraca…

    Przecież Rzymianki też były kiedyż modne.

    Ja kupiłam te kolorowe, w cenie 79zł 🙂

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    Mirabelko, masz rację ; )

    ładne są te kolorowe, wszystkie zresztą są super ; D

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    witam Pannę Annę w drugim wątku… z cyklu inspiracji wkleję Wam kilka zestawów:

    Bardzo podobają mi się te buciki w 3 zestawie- płaskie, złote.

    (inspiracje zaczerpnięte z se strony halens -> [usunięto_link] )

    fashionholic
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja czerpię inspiracje z czego tylko sie da. Z ulicy, filmow, natury, pokazow, gwiazd, zdjęc, eksperymentow itddd:) A swoje inspiracje zamieszczam na:

    [usunięto_link]

    fidoma
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Moda zmienia się co sezon, by być na czasie trzeba co sezon zmieniać garderobę. Jeżli nie masz dużej fortuny to niestety jest to niewykonalne. Ale… można postawić na klasykę. Klasyczna [usunięto_link] ołówkowa lub [usunięto_link] mała czarna będą zawsze modne. Wystarczy zmieniać dodatki.
    Myżlę, że jednak nie należy patrzeć żlepo na to co akurat jest modne, ale też na to w czym my czujemy się dobrze. Moda nie ma nas zniewalać i dyktować nam jak i co na siebie włożyć ale pomagać, dopełniać, inspirować. Granica jest baaardzo cienka.

    Pozdrawiam forumowiczki

    Fidoma

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Racja- klasyczne zestawy są bardzo cenne w każdej szafie. Ja generalnie nie mam dużo ciuchów, za to staram się nadganiać dodatkami, które jak wiadomo potrafią zmienić każdy ciuch;)

    Mam też totalnego żwira na punkcie butów;) mogłabym mieć ich tysiące!!! Tylko problem z trzymaniem ich na 25m2 🙄

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Bardzo podobają mi się ich ciuchy i jeszcze Next 8) Bajka normalnie, niestety nie do kupienia u mnie w mieżcie 😕 Tylko w necie lub w katalogach wysyłkowych

    Charlote
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja ostatnio żledzę to co proponuje Ewa Minge. Znalazłam kupon w herbacie Dilmah i chce wygrać jej kieckę i włażnie przeglądam jej styl żeby jakoż sie do niego dopasować 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Ja obserwuje sobie blogi tematyczne dot.mody, ale takie prowadzone przez zwykłe nastolatki 🙂

    Ew. na na strona znanych marek można podpatrzeć nowe kolekcje i szukać inspiracji na nowy sezon.

    buszajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    mnie ostatnio zaciekawiła kolekcja Big Star Berlin i zaczynam szukać modowych inspiracji w ich katalogu 😀

    zachorowałam na te jeansy 😳
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " modowe inspiracje."

Przewiń na górę