• Autor
    Odp.
  • jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    mnie ostatnio zaciekawiła kolekcja Big Star Berlin i zaczynam szukać modowych inspiracji w ich katalogu 😀

    zachorowałam na te jeansy 😳
    [usunięto_link]

    Niezłe:)świetny kolor i krój.W odpowiednim miejscu wytarte.

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    Big star dobra polska firma 🙂 Polecam kupowanie ich ciuchów w Kaliszu, bo tam jest włażnie fabryka i są w powalająco niskich cenach w ich ogromnym sklepie firmowym 🙂 [usunięto_link] mi spodobały się te ciuszki, są trochę emo ale bardzo wysublimowane 🙂

    buszajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Niezłe:)świetny kolor i krój.W odpowiednim miejscu wytarte.

    fajnie, ze ci podobaja się. Ja pobrałam sobie katalog ze stronki Big Stara i tak przejrzałam go z zaciekawieniem. Nowa kolekcja mnie zaciekawiła po obejrzeniu w „dzien dobry tvn” sesji zdjęciowej w której fotografował Marcin Tyszka


    > [usunięto_link]

    sultanka nie mam mozliwożcie podjechac do kalisza, za daleko. ja w najbliższym czasie odwiedzę big star na miejscu 😀 dzieki za info

    buszajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    @ananeczka wrote:

    oob tego filmiku to nie widziałam, bo kolekcje przejrzałam od stóp do głów. To prawda, dobra polska firma. i jednak jeansy są niezniszczalne.

    Te też fajne… ale figurę trzeba mieć odpowiednią… nie na moje szerokie uda 😀
    prędzej bym poszła w tą stronę
    [usunięto_link]

    no co ty pewnie maja różne rozmiary. Ja nosze rozmiar 38-40 zależy od marki. Pewnie i dla ciebie cos sie znajdzie. jaki nosisz rozmiar??

    A ten twój typ tez super.

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Ja obserwuje sobie blogi tematyczne dot.mody, ale takie prowadzone przez zwykłe nastolatki 🙂

    Ja włażnie też od jakiegoż czasu polubiłam wchodzenie na blogi modowe, uwielbiam lookbook i the sartorialist, a z polskich to vintage girl.

    Co do ostatnich zakupionych modnych ciuszków to płaszcz beżowy z H&M i żliczne , ażurowe rajstopy Knittex 🙂 :).

    buszajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ja obserwuje sobie blogi tematyczne dot.mody, ale takie prowadzone przez zwykłe nastolatki 🙂

    Ja włażnie też od jakiegoż czasu polubiłam wchodzenie na blogi modowe, uwielbiam lookbook i the sartorialist, a z polskich to vintage girl.

    Co do ostatnich zakupionych modnych ciuszków to płaszcz beżowy z H&M i żliczne , ażurowe rajstopy Knittex 🙂 :).

    a podrzucicie jakies fajne linki z takimi blogami modowymi 😀

    emcafe
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    to moj blog po bogu możecie znalesć fajne blogi szafiarek ktore ja sie inspiruje

    [usunięto_link]

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    ja polecam ten -> [usunięto_link]

    to jest chyba blog Finki ale ciuszki które poleca można kupić w polskich H&M czy River Island

    buszajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    dzieki dziewczyny za inspiracje. ta finka rzeczywiżcie żliczna 😈

    podrzućcie mi więcej takich blogów, bo ja chętnie je oglądam i inspiruje się, by być jak to się mówi na topie 😉

    Sonic
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    ja najbardziej lubie przeglądać blogi, i zwykłych użytkowniczek i marek, np. na blogu [usunięto_link] można znaleźć żwietne inspiracje, zwłaszcza że często stylizacje samych Internautek tam są. Wg mnie dużo daje takie przeglądanie, czasem z całkiem innej perspektywy mogę spojrzeć na jakąż rzecz no i można się tez sporo nauczyć na cudzych błędach 😆

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    uwielbiam blogi o modzie, to mój nałóg zaraz obok blogów o architekturze i wnętrzach 😉
    Zestaw ze zdjęcia fajny, może torebkę bym zmieniła na bardziej sportową 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    A ja polecę profil na Facebooku z inspirującymi torbami Pola la 🙂 -> xxxxxxxxxxx

    Torby są unikatowe i jedyne w swoim rodzaju 🙂

    edit:
    jakubek

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    A dla mnie inspiracja jest Fasion TV… potrafie godzinami ogladac, choc na taki luksus rzadko moge sobie pozwolic (glownie jak szanowny malzonek wybedzie i sama jestem). Uwielbiam pokazy ogladac…. acz houtre couture to mysle jest sztujka dla sztuki…

    pati_44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja znajduję inspiracje w programach telewizyjny, gazetach kobiecych, w internecie, w sklepach z ubraniami. Co sezon sprawdzam sobie jakie są mniej więcej trendy i czy mogę się tym zainspirować, co mogę wybrać dla siebie. 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Jakubek, troche przesadzasz już a tą edycją! Niedługo nic nie będzie można linkowac ;/

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " modowe inspiracje."

Przewiń na górę