• Autor
    Odp.
  • Alladies-Fashion
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Faktycznie,kilka z tych inspiracji jest bardzo fajnych i przyda się na wakacje:) Ja często przeglądam fora z modą oraz szukam inspiracji na stronach sklepów internetowych czy aukcjach allegro gdzie można znaleźć prawdziwe perełki.

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    osobiżcie jestem za klasyką

    to zawsze będzie dobre, a nie że wydam na ciuch, który będę nosić jeden sezon

    jeżli akurat jest w obiegu coż co mi się podoba, dobrze na mnie wygląda i jest w jakiż sposób uniwersalne, to mogę to kupić, ale tez nie szaleję
    wolę bawic się dodatkami, chociaz do niektórych, jak apaszki czy chusty, nie potrafię się przekonać

    Zdrowie-i-uroda_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Mam podobne zdanie i również uważam,że to co klasyczne nigdy nie wyjdzie z mody czego przykład mamy niemal co roku:) Warto teraz poszukać promocji związanych z odzieżą w dobrych sklepach internetowych.

    anna100
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja dożć dużo czytam czasopism modowych, ale lubię też oglądać zdjęcia z najnowszych pokazów mody albo katalogi sklepów internetowych z ciuchami. Ostatnio znalazłam genialne buty i po prostu się zakochałam [chciałam wstawić zdjęcie, ale jest za duże ;/ muszę wstawić link do produktu] [usunięto_link]
    No czy nie są piękne?? jupi

    olga01
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ostatnio strasznie zaskoczył mnie Kazar, mam wrażenie, że te ich buty są coraz ładniejsze z kolekcji na kolekcje, albo ja za często do nich zaglądam 😛 a te buty sportowe, [usunięto_link] no bomba! Zamówiłam i czekam na wysyłkę, dam znać jak wygladają na zywo i jak sie nosi!

    stylowa.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Blogów modowych, czasopism czy programów telewizyjnych jest mnóstwo, ja lubię wybierać oryginalne ciuchy i nie chodzi tu o firmy tylko noszę to w czym czuje się dobrze i nie zwracam uwagi czy jest to modne czy nie.

    matitka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja mam swoje upatrzone blogi modowe i lifestylowe i to przewaznie tam szukam inspiracji do tworzenia swoich stylizacji. Obserwowanie blogosfery to też okazja do wygrywania ciuchów w konkursach albo łapania informacji na temat promocji i zniżek 😀 Ja dzięki temu, że jedna szafiarka dała info na swoim facebooku kupiłam buty na [usunięto_link] 60% taniej. Także kochane Panie miejcie oczy i uszy otwarte 🙂

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    haha, ja się często oglądam za dziewczynami na ulicy, jak któraś ma fajną stylówę 😀 😛 czasem gdzieś w necie znajdę przy okazji jakieś foto, raczej nie ślędzę, żadnych fanpagy, czy blogów itp.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " modowe inspiracje."

Przewiń na górę