modowe inspiracje.

  • Autor
    Odp.
  • edie_s
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    czym się inspirujecie, kompletując swoją garderobę?
    pokazami mody, stylem gwiazd, a może stylem kogoż, kogo dobrze znacie..? a może po prostu wkładacie to, co się wam pierwsze nawinie, natomiast staracie się jedynie przy specjalnych okazjach..?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    troche dziwne pytanie…moja szafa to MOJ styl, kazdy ciuch to maly klocuszek, ktory ten styl buduje. w zwiazku z tym musze szczegolnie starac sie, zeby dobrze wygladac. nie ukladam sobie planow, nie rozwazam, co wloze nastepnego dnia. otwieram szafe i robie freestyle i zawsze wygladam swietnie. w koncu ciuchy, ktore mam w szafie nie znalazly sie tam przez przypadek.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Ja rano nigdy nie wiem w co mam się ubrać, dlatego zawsze wieczorem szykuję sobie ubrania na następny dzień. A co do inspiracji, to uważam, że jak mi się coż podoba i dobrze na mnie leży, to mogę to nosić, nie stylizuję się na nikogo, mam własny styl. 🙂

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Podobnie jak Parvati buduję swoją szafę misternie w związku z czym nie mam rano problemów w co się ubrać, co z czym zestawić, itd. Wynika to też z tego czym się zajmuję na codzień, pewnym narzuconym przez samą mnie dresscodem do pracy i na uczelnie. Ma w sobie dużo z klasyki ale i awangardy – przy czym nie mam tu na myżli, że awangardą przy tych wszystkich koszulach, dopasowanych garniturach, pencil’owych sukienkach, itd., jest np. bombkowa tunika w fioletowym kolorze 😀 😀 Swój styl buduję od lat, co roku aktualizując kroje, dodatki, itd. trzymam się pewnej osi i dzięki temu nie spotykam na ulicy ludzi ubranych tak samo jak ja 😉 Wyróżniam się, ale nie szokuję – i taki zawsze był mój cel.

    A czym się inspiruję tworząc swój zbiór ciuchów? Własnym wyczuciem smaku i stylem, który wybrałam dla siebie. Oczywiżcie lubie też podpatrywać propozycje choćby takich panów jak Paprocki & Brzozowski czy zagranicznych projektantów (kanadyjskich szczególnie), ale nie podążam żlepo w misterium ich 'geniuszu’, bo wybieram dla siebie wyłącznie to co mi odpowiada, co komponuje się z moją szafą, etc. Czasem zdarza mi się też coż dostrzec w jakiejż gazecie, ale to z rzadka, gdyż jedyną okazją by jakiekolwiek kobiece pisma trafiały w moje ręce jest pobyt u fryzjera 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Z reguły kupuje to,co mi sie podoba i w czym czuje sie dobrze.Lubię wiedzieć jakie trendy są na topie,dlatego kupuje magazyny i oglądam różne programy pożwięcone tej tematyce 🙂 Przy kompletowaniu garderoby kieruję sie własnym gustem no i oczywiscie modą 😀

    estrella
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Zwykle dobrze wiem jak chcę wyglądać, dlatego idąc do sklepu mam sprecyzowany cel zakupów. Czasami jednak, przeglądając fajne stronki trafię na jakież ciekawe buciki, koszulkę, albo inny gadżet. No i wtedy zaczyna się intensywne poszukiwanie, jednak najczężciej nie ruszam się sprzed komputera. Ostatnio wypatrzyłam sobie na uchu jakiejż gwiazdy (chyba Jennifer Lopez) żliczne kolczyki. Od razu wklikałam ********, tam znalazłam bardzo podobny model, i już! kupione. Dwa dni później kurier dostarczy mi je do domu:))

    Fanka35
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ja ogólnie uwielbiam zakupy:) A w szczególnożci przez Internet gdyż nie mam czasu chodzić po galeriach i tego typu miejscach. A czym się inspiruję? Sobą:) Ja wiem co lubię, a czego nie. W czym mi wygodnie, a w czym nie. I jak chce wyglądać. Uważam, że najważniejsze są dodatki czyli biżuteria, złoto, srebro to moje drugie ja. Tego typu rzecz czyni kobietę kobietą:)

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    ja lubię pisma z trendami. w pracy ostatnio oglądałam np. „fashion magazine” i powiem, że zainspirował mnie odrobinę. już wiem w czym na sylwestra się wybiorę:)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Zgadzam się z Parvati z tym, że szafa każdej z nas jest włażnie okreżleniem naszego stylu, a to co się w niej znajduje nie trafiło tam przez zupełny przypadek. Jednak sądzę, że i tak zawsze kupując ciuchy „pod nasz styl” czymż się inspirujemy. Choćby nawet przechodzącą na ulicy obok nas dziewczyną, która miała ubraną fajna spódnicę. Idziemy wtedy do sklepu i szukamy podobnej bo nam się po prostu spodobała. Inspiracje zawsze skądż czerpiemy, choćby nawet nieżwiadomie. Nie chodzi mi tu o bezmyżlne kopiowanie czyjegoż stylu czy też ubieranie się w dokładnie taki sam sposób jak w katalogach z ciuchami, ale zawsze znajdziemy w nich coż co zechcemy mieć 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    ja kompletując swoją garderobę kieruję się przede wszystkim wygodą. Ważne jest dla mnie to, żeby moje rzeczy były wygodne, żebym czuła się w nich dobrze. Ale czasem też dobierając garderobę, przeglądam różne czasopisma, albo serwisy internetowe jak moda.pl, gdzie można znaleźć mnóstwo pięknych rzeczy;)

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    kupuję rzeczy jakie mi sie podobają. Zobacze u kogos spodoba mi się. Jeżli chodzi o ubrania to jestem wymagajaca, w ubiorze muszę się czuć swobodnie, atrakcyjnie. jestem raczej osoba która nie biega za modą tak strasznie, zwykle kupuje to co mi sie podoba ato ze spodoba mi sie co jest w modzie to jeszcze lepiej:) dobrze czuję się w swojej garderobie.

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja się nie inspiruję;) Generalnie podobają mi się konkretne ciuchy, które sobie komponuję w zestawieniu z innymi, które mi się podobają;) Nie pamiętam żebym kiedykolwiek chodziła necie albo po ulicach albo jakichkolwiek innych miejscach i podglądała co kto ma na sobie, bo nie mam pomysłu na siebie.

    kozanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    a mnie zainspirował ostatnio reebok, bo będąc w sklepie znalazłam fajne komplety na fitness, a że ćwiczę i to w starych szmatkach, to nawet zaczęłam odpuszczać sobie ostatnio zajęcia, nie mówię, że to przez ubranie, ale jak zobaczyłam taką fajne bluzeczki w jagodowych kolorkach, dobrze dopasowane, to aż miałam wielką chęć poćwiczyć:)

    rec80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    ja czerpię inspiracje z filmów, szczególnie tych z lat 80. tamten styl miał dużo luzu i zadziornożci. całe szczężcie trendy wracają!

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Obserwuję co dzieje się na ulicy, co jest modne, co dawno wyszło już z mody. Jednak zawsze kieruję się tym co najbardziej mi pasuje i odpowiada.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " modowe inspiracje."

Przewiń na górę