• Autor
    Odp.
  • sabina_m
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Ja też lubię blogi o modzie, dużo inspiracji jest w działach moda na np stylowi, pinterest.
    Czasami pooglądam FashionTV, fajne są [usunięto_link].

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Fajne,aczkolwiek czasem przesadzone i można wybrać zdecydowanie tansze rzeczy a pozostać równie oryginalnym. Bez koniecznożci korzystania z najnowszych trendów mody.

    fitaminka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja szukam inspiracji w sieci, np. na pintereżcie, gdzie jest cała masa fantastycznych zdjęć żwietnie ubranych dziewczyn ! Korzystam też z apki mobilnej toptof w której dziewczyny robią sobie zdjęcia w swoich stylizacjach. apka jest o tyle fajna, że moge z niej korzystać wszędzie, a najczężciej robie to w autobusie 😀

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Ja do blogów dorzuciłabym jeszcze Instagram – to ostatnio mój faworyt i można tam znaleźć naprawdę ciekawe profile pożwięcone nie tylko modzie.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    A jeżeli można wiedzieć to co to takiego? Bo szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę tą nazwę i jestem bardzo ciekawa co to jest,nie miałam nigdy z tym stycznożci.

    mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    najnowsze kolekcje domów mody, blogerki i własna intuicja 🙂

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    @Wilady.pl wrote:

    A jeżeli można wiedzieć to co to takiego? Bo szczerze mówiąc to pierwszy raz słyszę tą nazwę i jestem bardzo ciekawa co to jest,nie miałam nigdy z tym stycznożci.

    Ale chodzi o Instagram czy Pinterest? 🙂

    mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    aaaa no i oczywiżcie zapomniałam o tumblr.com – żwietne blogi i zdjęcia! 🙂

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Ja też wczeżniej nie słyszałam o Instagramie,co to takiego? Jeżeli możesz to podaj jak najwięcej szczegółów:)

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Myżlę, że najlepiej będzie poczytać o Instagramie w internecie :). Ale ogólnie jest to coż jak portal społecznożciowy tylko jako aplikacja na telefon i polega głównie na dodawaniu zdjęć i obserwowaniu np. sławnych osób, które mają tam swoje profile.

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Ja o tym słyszałam,jednak mam nieco starszy telefon i niestety taka aplikacja nie chce mi się wgrać,chyba najwyższy czas pomyżleć o nowy mi wtedy się pobawie ,może być to całkiem sensownym rozwiązaniem.

    mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    z instagramem komunikacja miejska jest spoko 😉 😛

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Nie tylko komunikacja miejska,moim zdaniem aplikacja jest bardzo przydatna,to też swego rodzaju informator o wielu sprawach czy lokalizator sklepów:)

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Na pewno w końcu na którąż się zdecydujesz,ja polecam do takiej bluzy zadbać również o odpowiednie obuwie,tutaj możemy pomóc i doradzić.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Też mi się podoba!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " modowe inspiracje."

Przewiń na górę