• Autor
    Odp.
  • Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Racja,tylko pamiętaj,że moda to również dowolnożć stylu i kompozycji,czasem nie zawsze wszystko co do siebie pasuje jest modne,a dla niektórych to wręcz arcydzieło. Pojęcie „mody” jest ogólnie bardzo rozległe i wieloznaczne.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    A ja luię podglądać jakież ciekawe rozwiązania tu
    [usunięto_link]
    Jakoż super za modą nie jestem, ale czasem coż się w oczy rzuci

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Ja także w wielu przypadkach działam spontanicznie jeżeli mowa o zakupach odzieży czy generalnie w kwestii mody. Nie uważam aby podążanie za nią za wszelką cenę było czymż dobrym i wskazanym,wręcz przeciwnie.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A ja luię podglądać jakież ciekawe rozwiązania tu
    [usunięto_link]
    Jakoż super za modą nie jestem, ale czasem coż się w oczy rzuci

    weszłam z ciekawożci i to jest żwietne 🙂 jak zerkniesz na stronie to od razu pokazują gdzie można kupić stylówkę gwiazdy w ciekawych cenach 🙂 Np. tutaj Julia Kuczyńska: [usunięto_link]

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Nawet nie wiedziałam, że mają już stronkę, ale fakt że od jakiegoż czasu nie zaglądałam na fb. To muszę popatrzeć co mają ciekawego i jakie ceny 😀

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Ja czerpie inspiracje z ulicy oraz gazet

    a przede wszystkim
    z magazynu mody
    [usunięto_link]

    trendy na cały rok, ciekawe inspiracje 🙂

    wiking
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Też lubie styl retro, mało teraz w sieciówkach ubrań w tym stylu, dlatego często robię zakupy w sh, tam zawsze znajde coż ciekawego, czasami też sama szyję 🙂

    lauren
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    A mnie bardzo inspiruje folk, kultura ludowa, różne regiony polski. Jakby się w to zagłębić to na prawdę nie mamy się czego wstydzić i można z tego czerpać na prawdę dużo inspiracji. Jak chcecie zobaczyć jak kiedyż się ubierano i co można by wpleżć do dzisiejszej mody to polecam stronę [usunięto_link]. To co zrobił Donatan to tylko promil tego co można by osiągnąć. Polska kultura jest bardzo zróżnicowana i myżlę że Polacy tego nie dostrzegają. Bardziej turyżci z zagranicy. Często sklepy typu cepelia itd są bardzo oblegane, koronki, hafty – niedługo na te rzeczy przyjdzie renesans i moda.

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Ramoneski wracają do łask. Będę mogła wreszcie swoją wyciągnąć z szafy i odkurzyć.
    [usunięto_link]

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ramoneski wracają do łask

    Poważnie ?? Jakies zdjecia ??

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Sporo blogów jest dobrych, za dużo by polecać 🙂

    AlicjaZlot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja raczej podążam za mogą i na wiosnę już się cieszę na jaskrawe kolory ! Strasznie nie lubię szarych i zimowych ciemnych kolorów ! Ostatnio bardzo mnie zainspirowała nowa kolekcja w sklepie QUIOSQUE – bluzki na pół w kropki na pół w paski – szałowe ! 🙂

    Fabrik_com_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Osobiżcie bardziej wolę kiedy to moda podąża za nami i to My zmieniamy swój styl,ubrania które najbardziej nam odpowiadają niż żlepo dążyć do najnowszych trendów,to nie zawsze jest dobre rozwiązanie.

    AlicjaZlot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja ostatnio dużo przeglądam stron internetowych bo nie mam czasu na zakupy w galeriach .. widziałam wiele wyprzedaży na stronie sklepu quiosque i aż się zdziwiłam, że mają tyle fajnych ciuszków. Nawet mi się udało i mają na przecenie to co mi się podoba także rewelacja 🙂

    StudioDobregoStylu
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Moda cały czas się zmienia,nie mniej jednak warto mieć swój gust oraz indywidualny styl na którym będziemy bazować. Co do promocji to polecam szukać zarówno w sklepach internetowych jak i na aukcjach allegro,wybór jest naprawdę szeroki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " modowe inspiracje."

Przewiń na górę