na jaki kolor malujecie paznokcie?

  • Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    lubicie naturalne czy może tipsy? zwykle czy pomalowane jak tak to na jaki kolor malujecie?

    zapraszam do postowania

    gosiaczekk85
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Naturalne. Kiedyż długie a teraz żrednie. A kolory?Hmm…różne, jasny róż, fiołkowy i czerwień się zdarza, raz delikatniej a raz wyraziżcie 😀

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Najczężciej mam francuski na paznokciach, oprócz tego biały kolorek lub bezbarwny lakier. Maluję mocnymi kolorami tylko na jakaż okazję… są to kolorki: czerwony, czasami fiolet, 🙂

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    bezbarwna odżywka, albo delikatny róż.
    a raz za czas skuszę się na tipsy.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Maluje paznokcie na różne kolory, ale najczężciej delikatne beże, róże, czy coż w tym rodzaju. TIPSY NIGDY NIGDY NIGDY! Obciach na maxa!

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Włażnie tipsy są bardzo fajne, estetyczne 🙂
    Przyznam że tylko raz je przykleiłam… na bal 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Włażnie tipsy są bardzo fajne, estetyczne 🙂

    estetyczne 😆

    Fajne są, ale dla kiczowatych panienek.

    Nic nie usprawiedliwia przyklejania tego paskudstwa! Na mojej studniówce aż roiło się od „tipsików z frenczem” – wież tańczy i żpiewa.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @Józia wrote:

    Na mojej studniówce aż roiło się od „tipsików z frenczem” – wież tańczy i żpiewa.

    Jak sama widzisz że tipsy są często stosowane 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Nawet słowem nie wspomniałam, że są rzadko spotykane. Dobrze wiem, że coraz więcej lasek przykleja tipsy.

    Ale jakie to ma znaczenie? 😆

    awgusta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 380
    • Pasjonat

    ja zawsze mam pomalowane paznokcie,z kolorami jest różnie,ostatnio gustuje w szarych,czarnych i brązowych lakierach

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Włażnie tipsy są bardzo fajne, estetyczne 🙂

    estetyczne 😆

    Fajne są, ale dla kiczowatych panienek.

    Nic nie usprawiedliwia przyklejania tego paskudstwa! Na mojej studniówce aż roiło się od „tipsików z frenczem” – wież tańczy i żpiewa.

    jeżli zrobisz je u kompletnej amatorki, to to z tipsami będzie miało mało wspólnego. ale dobra kosmetyczka zrobi takie tipsy, że jeżli wybierzesz delikatne zdobienia, to nawet się nie zorientujesz, że to nie jest naturalne.
    a poza tym, nie muszę malować paznokci co dwa dni.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Widziałam tipsy robione w porządnych salonach, ale takie i tak są kiczowate. I nie mów mi, że „porządne tipsy” można pomylić z naturalnymi paznokciami.

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Dziewczynko oczywiżcie że tips nigdy nie będzie odwzorowaniem naturalnego paznokcia… tak na prawdę widziałaż tipsy chociaż raz?? Piszesz że tak, ale chyba nie 🙂 Po za tym to jest nasze zdanie, nie lubisz tipsów to nie o nich nie wypowiadaj 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    dokładnie tpsy wyglądaja inaczej niż normalne paznokcie zawsze poznam czy to tipsy czy normalne, niektore kobiety piszą że krótkie tipsy wygladaja jak naturalny paznokiec a w zyciu zawsze poznam czy to tips czy normalny

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Dziewczynko oczywiżcie że tips nigdy nie będzie odwzorowaniem naturalnego paznokcia…

    Kretynko, dla niektórych nie jest to takie oczywiste:

    jeżli zrobisz je u kompletnej amatorki, to to z tipsami będzie miało mało wspólnego. ale dobra kosmetyczka zrobi takie tipsy, że jeżli wybierzesz delikatne zdobienia, to nawet się nie zorientujesz, że to nie jest naturalne.

    Dlatego włażnie tak napisałam

    [usunięto_link] wrote:

    tak na prawdę widziałaż tipsy chociaż raz?? Piszesz że tak, ale chyba nie 🙂

    Widziałam je 7 razy 😆

    A co takiego błędnego wg ciebie na temat tipsów napisałam, co wskazywałoby, że ich nigdy nie widziałam?
    [usunięto_link] wrote:

    Po za tym to jest nasze zdanie, nie lubisz tipsów to nie o nich nie wypowiadaj 🙂

    A dlaczego miałabym się nie wypowiadać w tym temacie jesli nie lubie tipsów? Czyżby to był temat ” dla fanek tipsów” ?

    Reasumując. Jak widzisz-każde twoje zdanie przemawia przeciwko tobie. Piszesz prawie 32 posty dziennie (dziż sprawdziłam, masakra – widać na maxa nudzisz się w domu) i o przynajmniej 30 za dużo:lol:

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " na jaki kolor malujecie paznokcie?"

Przewiń na górę