• Autor
    Odp.
  • Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Nie chodzę na solarium dziecko 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    mówię o obsłudze

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    To jest temat o paznokciach Józia 😆 😆
    wróćmy do tematu. Jeżli masz mi coż do powiedzenia to pisz na PW i nie zażmiecaj forum 🙂

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Tylko naturalne paznokcie,zadne tipsy.Na co dzien maluję je odżywką,wygodna jestem-mam pielęgnację i ładny,jasny kolorek 😉 Od żwieta jakiż bardziej wyrazisty kolor.

    tutka13
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Jeżeli chodzi o tipsy, to nie mam nic przeciwko. Tylko muszą być rozsądnej długożci i nie wyzywające. Lekki french na okazje np. studniówka czy wesele może być 🙂 ale jak widzę 10 cm 'tipsiory’ u niektórych dziewczyn to mi się płakać chce. Do tego spalone na solarium i myżlą, że są piękne -.- Bossko. A jeżeli chodzi o kolor lakieru, to perłowy 🙂 np. jasny różowy albo biały 😉

    elle
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja preferuję naturalne paznokcie na codzień. Maluję je zwykle na jakiż jasny, delikatny, blady róż, a długożć jaka mi odpowiada najbardziej, to 3-5mm 🙂
    Tipsy mogą być raz na jakiż czas, ale normalnej długożci i niebrokatowe 😉

    Weronika1985
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Naturalnie czerwone, bądź french. Takie moim zdaniem są najładniejsze. Sztuczne całkowicie odpadają.

    closer
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    A ja od jakiegoż już czasu zainwestowała w żel na paznokciach i jestem szczerze zadowolone… Zbyt dużo mam na głowie, by musiec codziennie malowac paznokcie. Czasem owszem w ramach rozrywki i chęci, pomaluję je czerwonym lakierem i tyle;D

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Miałam żel przez ok rok. Och, ależ to wygoda była!!! Kosmetyczka robiła mi tak cieniutkie, ze mało kto wierzył, że to akryl. Wyglądały na naturalne.

    Tylko jak to w życiu bywa, po prostu przejadły mi się…. spiłowałam i teraz gustuję w króciutkich (1-2mm).
    Do żelowych na pewno wrócę, ale to może jak znudzą mi się krótkie.

    Weronika1985
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    To może ja napiszę jaki kolor mam akurat dzisiaj pomalowane, french ze srebrnymi, maleńkimi cyrkoniami. Trochę czasu zajęło, ale warto było.

    ajazlc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    ja oczywiżcie wolę naturalne;) a maluję na różne kolory… najczężciej jakież szalone:P niebieski , zielony, żółty, głęboka czerwień;) ale tak nacodzień to reczej bezbarwny albo delikatny roż

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    tipsy mi zbrzydly 😡 ..zreszta, juz wychodza z mody ! 😉

    mam swoje naturalne…niezbyt dlugie(bo nie lubie)
    czesto maluje na czerwono lub pastele….

    cheethka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    ja lubie mieć żel na własnych paznokciach, jeżli nie mam wzorku zrobionego przez kosmetyczke to maluję je na kolor czerwony, pięknie wyglądają;)

    Weronika1985
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    tipsy mi zbrzydly 😡 ..zreszta, juz wychodza z mody ! 😉

    Podpisuję się pod tym. Szkoda pazurków na tipsy.

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja dzis wieczorem zamierzam sobie pomalować paznokcie u rąk i nóg, tylko nie wiem na jaki kolor ale chyba french, z jakimis wzorkami.

    a Wy na jaki kolor macie pomalowane paznokcie?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " na jaki kolor malujecie paznokcie?"

Przewiń na górę