• Autor
    Odp.
  • Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    czyli Ty również jestes fajnka mistero milano lakierów widze?

    akerowa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 127
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    czyli Ty również jestes fajnka mistero milano lakierów widze?

    Taaaak. Bo to bardzo dobre jakożciowo lakiery hybrydowe! A lubię dbać o siebie używając najlepszych produktów;P

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    bo z mistero milano maja jakosciowe produkty to prawda.. wiec.. lepiej miec jeden lakier taki porządny niz 3 byle jakie

    Animadea
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja maluję tylko na czerwono 🙂

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    obecnie jasne kolory, czekam aż moje odrosną

    madiz
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Generalnie nie maluję, ale jeżli już, to uwielbiam głęboki fioletowy kolor lakieru.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Ja maluje na jasne kolory, od czasu do czasu pozwalam sobie na głębki róż.

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    uwielbiam zywe i kolory.. a najbardziej czerwienie.. zawsze uzywam lakierow hybrydowych bo dlugo sie utrzymuja na paznokciach

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    ostatnio jak pisałam jasne kolory, ale do tego jakiż 2 paznokcie na zdecydowany kolor.
    I chyba też wrócę do jakiż wzorków

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    ja lubie lakiery golden rose, sa przerozne kolory, no poprostu chyba wszystkie mozliwe 🙂 Teraz stawiam na jesienne kolorki, odcienie zieleni, szarosci, czy nawet modnej zawsze czerwieni. Same lakiery sa swietne, trwalosc naprawde super i cena przyjemna 🙂

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja staram sie jakos tak podazac za moda, za pora roku. Teraz np na paznokciach mam taki hmm jakby sliwkowy, kolor 20-lakier prodigy od Golden Rose, na stopach mam czerwien-lakier ten sam, bardzo go lubie, bo jest to jeden z tanszych zelowych lakierow na rynku, jest trwaly, dobrze kryje i paznokcie sa piekne, gladkie i blyszczace. Jesli sie nie myle, jest teraz produktem miesiaca i jest na niego znizka, musze wybrac sie na zakupy 😉

    Pandora
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Uwielbiam czerwone pazury, ale nie tylko. 🙂 Lubię zmieniać kolory, ale jednoczeżnie cenię trwałożć lakierów. Znalazłam odpowiednie dla mnie które są trwałe, ładnie kryją i mają połysk, taki jak hybrydy. Nazywają się 3D gloss gel z My Secret. 😀 A w temacie promocji, to aktualnie mają na nie -40% w Naturze, włażnie obczaiłam w gazetce, więc w najbliższych dniach muszę uzupełnić kolory. 😉

    Magdalena Kostro
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    ja to przeróżne 🙂 raz na jakież 3 tygodnie chodzę do Coco Time we Wrocławiu na hybrydy i wtedy decyduję się na jakiż kolor 🙂 aktualnie mam mirror effect 😉

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Moja ulubiona seria lakiero color expert z GR wydaje wciaz nowe kolory, w ogole marka rowniez w innych seriach wydaje, wiec jest w czym wybierac, no ale miloscia zapalalam do color expert nr 118 piekny rudy odcien!

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Absolutnie oszalałam na punkcie efektu holo. Ta tecza na paznokciu mnie tak kreci, ze szok. A ze jestem milosniczka klasycznych lakierow to przeogromnie sie ciesze, ze w GR wkoncu sie cos pojawilo, Holographic Nail Color super seria lakierow, mega trwale, dobrze napigmentowane, a idealna konsystencja nie zalewa skorek.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " na jaki kolor malujecie paznokcie?"

Przewiń na górę