najlepsze kosmetyki do włosów

  • Autor
    Odp.
  • charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Włażnie pomyżlałam, że muszę kupić sobie nową maskę do włosów bo stara się powoli kończy i się zastanawiam czy macie jakież swoje ulubione i najlepsze kosmetyki do włosów 🙂
    Jest ich sporo, bo są maski, maseczki, fluidy, jedwabie, pianki itp i jestem ciekawa które lubicie najbardziej 🙂

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja najbardziej lubię Dove lub Maske ABSOLUT REPAIR Loreala – maska do włosów zniszczonych. Włosy po niej są tak gładkie i delikatne że szok.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    A znam ten sklep, znam, kupuję tam 🙂
    Moim ulubionym kosmetykiem jest chyba jedwab, którego używam co drugi dzień. Później Intensive Mask firmy Yellow – stosuję raz na jakiż czas, ale bardzo fajnie odżywia moje włosy, które sa okrutnie zniszczone suszarką i prostownicą. No i numer 3 to jest Deep Weekly Treatment Serum intensywnie nawilżające do włosów z tej samej firmy. Stosuję je raz w tygodniu i nie spłukuję 🙂
    Ostatnio wzięłam się otro za pielęgnacje swoich włosów bo po zimie były w tragicznym stanie

    blackuberry900
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    szampony odżywki maski serum jedwab to podstawa

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Wiesz jeżli chodzi o kosmetyki do włosów to ja mam całą długą listę ulubionych kosmetyków, ale moim ostatnim odkryciem jest URT-OIL z naftą oczyszczoną, żrodek, który pomaga w regeneracji zniszczonych włosów.
    Wystarczy nałożyć na włosy na 10 minut przed każdym myciem.
    Niestety moje włosy się trochę zniszczyły przez częste używanie suszarki i prostownicy, ale mam nadzieję, że z czasem się wzmocnią i odbudują

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    @madzix wrote:

    Fajna jest linia Subrina Recept-znajdziesz w niej na pewno coż dla siebie,szczegolnie jak masz włosy z problemami.

    Dawno nie kupowałam Subriny,ie wiedziałam ze jest na ryku.dzięki za informację:)

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Ja też byłam bardzo zadowolona z Subriny. Poza tym cenię sobie serum do włosów Radical oraz odżywkę regeneracyjną Gliss Kur. Czytałam włażnie o nowej serii kosmetyków do pielęgnacji włosów I. Eris. Do tej pory ta firma kojarzyła mi się głównie z kremami do twarzy i balsami do ciała. [usunięto_link]
    Myżlicie, że warto w to zainwestować?
    🙂

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Odżywki GlissKur są żwietne. Polecam

    Zuzanna25
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja nauczyłam się zwracać uwagę na składniki tych kosmetyków. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ większożć kosmetyków zawiera SLS, SLES – szkodliwe, często uczulające substancje. Z czystym sumieniem mogę polecić serię biovax (szampon, odżywka).

    anetta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Czeżć Dziewczyny,

    jestem tu nowa i dopiero się rozglądam, ale szczerze mogę polecic kosmetyki ze sklepu [usunięto_link]

    Dobre ceny w tym miejscu, naprawde – efekt – ja poszlam w antycelullitowe oraz pielęgnację skóry. Rewelacja. Do tego ceny za te kosmetyki mają atrakcyjne. Ekologia i zdrowie. Dużo hipoalergicznych. Oczywiscie asortyment maja szerszy 🙂

    Lusiek276
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja sobie bardzo chwalę odżywki GlissKura, są żwietne. A ostatnio używałam odżywki Joanna Naturia o zapachu truskawki, też fajna 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Ja używam serii Loreala do jasnych włosów farbowanych i jestem bardzo zadowolona. Kolor utrzymuje się dłużej i odżywki są ok.

    kalarepka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    L’oreal Elseve Re-Nutrition – szampon i odżywka 🙂 świetna seria do regeneracji zniszczonych farbowaniem włosów. Mi bardzo pomogła!

    Zuzanna25
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja odkryłam ostatnio olejek rycynowy. Zaczynam nim kurację. Mam zamiar do szamponu dolewać troszeczkę i myć głowę. To powinno wspomóc działanie innych preparatów.

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    to się przyłączam do chętnych na kuracje rycynową

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " najlepsze kosmetyki do włosów"

Przewiń na górę