• Autor
    Odp.
  • angela33
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jak dla mnie najlepsze kosmetyki do włosów robi Biovax, dla moich włosów są zbawieniem, zwłaszcza maseczki.

    joanna89
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Mnie najbardziej odpowiadają kosmetyki firmy Syoss, szampon volume lift i syoss maskę do włosów suchych i zniszczonych

    MadziChoc
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    według mnie najlepszym kosmetykiem do włosów jest odżywka gliss kur.
    Są naprawdę dobre i żwietnie pachną.

    Do tego polecam zwykły szampon timotei lub yves rocher,a nie żadne tam drogie jak np. l’oreale profesionel. Ponieważ one tylko przetłuszczają i obciążają włosy.
    Stosowałam go przez rok i miałam potem włosy w masakrycznej kondycji…

    KasJak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Hej dziewczyny,

    Ja włażnie sobie kupiłam płukankę octową z malinami Yves Rochę.
    Nigdy nie stosowałam żadnych płukanek i jestem ciekawa jak to działa.
    Kupiłam ją na promocji w sklepie, dostałam bon 50 zł na zakupy.
    Polecam skorzystać z promocji, bo naprawdę warto goo.gl/BuKwsh

    Któraż z was korzystała już z płukanek??
    Czekam na jakież wasze sugestie 🙂

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    a ja wczoraj kupilam na promocji błoto do wlosow bielendy i oczywiscie nie bylabym soba, gdybym od razu nie wyprobowala 🙂 za szybko by mowic o efektach, ale wlosy wygladaja ladnie, ogolnie ta odzywka ma wzmocnic wlosy- po zimie chcialam je troche zregenerowac… 🙂 ale juz widze, ze nie sa tak syzbko tluste jak zazwyczaj a mialam z tym zimą spory problem 🙁
    w liceum uzywalam odzywki z pompką gliss kura i tez mi bardzo odpowiadaly, ale wteyd nie mialam wiekszych problemow z wlosami 🙁 no i biowax tez polecam

    Anna_N
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ulubionego szamponu nie mam za to polece wam olejek arganowy który jest jednym z moich ulubionych kosmetyków 🙂

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    A ja używam kilku szamponów różnych firm,bardzo lubie po prostu testować nowe rodzaje,obowiązkowo musi być to szampon z odzywką,bez tego ani rusz. Nie potrafię chyba podać jednego który jakoż szczególnie zapadłby mi w pamięci.

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Moimi ulubionymi kosmetykami do włosów to te z firmy Syoss. Poodbno używają ich też w salonach fryzjerskich.

    GoldClinic_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 100
    • Zapaleniec

    Używają ich w wielu salonach,natomiast nie powiedziałabym że są aż tak bardzo skuteczne i sprawdzone,akurat na moje włosy nie podziałały najlepiej i po umyciu strasznie się lepiły i były puszyste czego nie lubię. Proponuję natomiast 2 razy w tygodniu nakładać dobrą odzywkę,może być pasta jajeczna lub masa białkowa.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Kwestia systematycznego stosowania HB Jeunesse – tego poprawiającego objętość włosów. U mnie udało się diametralnie odmienić sytuację w krótkim czasie – po kilku tygodniach były przez dłuższy okres świeże, lepiej wyglądały, miały odpowiednią objętość – zdecydowana odmiana. Ale pamietajcie, że zawsze kluczowa jest systematyczność.

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja nie wyobrazam sobie pielegnacji wlosow bez odzywki czy maski do wlosow. Nie mam jakiejs swojej ulubionej, kupuje akurat to co jest w promocji, ale sprawdzam, czy jest odpowiednie dla moich wlosow. Mysle ze w tym cala tajemnica, a nie w marce 😛

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja ostatnio zdecydowalam sie na wcierke Jantar i bylam serio zadowolona juz po pierwszym uzyciu. zdziwilo mnie, ze mimo uzywania u nasady wlosa nie przetluszczaja sie szybciej 🙂 Niestety czesto wystepuje po niej lupiez, wiec czekam na te najgorsze :/

    Oliwiera71
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja mogę z czystym sumieniem polecić suplement Nutrevo N-Hair. Biorę teraz 3 opakowanie i nie zamienie na nic innego przez długi czas.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " najlepsze kosmetyki do włosów"

Przewiń na górę