Nasze małe "dziwactwa"

  • Autor
    Odp.
  • xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    a co mi tam… zobaczymy czy jestem sama…

    jak ide spac to musze miec w koldrze guziki w nogach na zewnatrz. nie moga byc do srodka bo zawadzam nogami i mnie to drazni 😳
    dotyczy to rowniez poduszek.guziki do lozka i w gornej czesci 😳

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Nie jesteż sama z tymi guzikami 😉 ja też tak muszę mieć bo w nocy często wierzgam nogami i czasami zdarzało mi się zahaczyć.. dodatkowo przed pójżciem spać często poprawiam poduszkę żeby mi było wygodnie kokosząc się nawet przez pół godziny co doprowadza do szału mojego chłopaka:)

    Ale nic na to nie poradzę ;P

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    a co mi tam… zobaczymy czy jestem sama…

    jak ide spac to musze miec w koldrze guziki w nogach na zewnatrz. nie moga byc do srodka bo zawadzam nogami i mnie to drazni 😳
    dotyczy to rowniez poduszek.guziki do lozka i w gornej czesci 😳

    mam tak samo nawet jak mi mama zażcieli łózko a zawsze mi żcieli guzikami do spodu przy pierzynce 😕 to muszę ją odwrócić
    no i jeszcze przeżcieradło ma byc na prawej stronie mimo iż nie widać róznicy to szwy muszą iżć pod spód

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    oczywiscie ze poduszka musi byc porzadnie „wstrzasnieta”
    tez sie wierce okropnie dlugo szukajac najwygodniejszej pozycji do snu. a jak juz znajde to maz probuje „zarazic mnie swoim poczuciem humoru” i wklada mi reke pod poduszke i podnosi do gory. wtedy zazwyczaj zaczyna sie walka na jaski 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    o kurcze to przescieradlo ma prawa lub lewa strone?
    no ja na szczescie o tym nie wiedzialam 😕 ale mam 2 przescieradla ktore sa troszke za krtokie na moje lozko wiec wtedy koniecznie musi byc ono naciagniete za lozko w nogach. pod poduszka go nie musi byc a w nogach koniecznie

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja jeszcze mam jedną trochę dziwną przypadłożć 😉 otóż muszę chociaż jedną czężcią ciała dotykać mojego mężczyznę za zwyczaj jest to zimna stopa ( zawsze mam zimne stopy ;>) hehe
    Nie wiem dlaczego tak mam ;| może dzięki temu czuję jego obecnożć i szybciej zasypiam 😉 Na szczężcie on już sie do tego przyzwyczaił i często się z tego żmieję 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    tak to chyba widocznie jest w miare normalne. ja tez szybciej zasypiam jesli dotykam meza. a jak maz idzie na noc do pracy to spie na jego miejscu na jego jasiu, zamiast korzystac z calego wyrka

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    hm…zawsze musze miec telefon pod ręką albo przynajmniej go widzieć… jak pije sok to tylko bananowy… jak spie musze miec z 4 poduszki ale i tak na nich nie spie …. 8) nie zasne jak nie mam wody koło łozka…i duzo takich przyzwyczajen mam:)

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    o jaciez jest tego troche 🙂 a maz narzeka na mnie 😀

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    heh duzoo wiecej tego jest tylko z głowki mi wypadło 8) 8)

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Przypadlosc z koldra dotyczy takze mnie. Ja mam jeszcze inne,np zaraz po wstaniu z lozka rano scieram kurze i myje naczynia.Zawsze.Nie wiem czemu…

    MartynaSOAD
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Jam mam manie, że co pare minut klepie się po kieszeniach spodni czy spódnicy i sprawdzam czy aby na pewno mam komórkę. Trochę to żmiesznie wygląda 😳 😳 😳 😆 😆 😆

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    ja tam musze mieć dużo jażków na łóżku….
    w mojej obecnożci nie pozwalam nikomu obgryzać paznokci, ani skórek -nie cierpię tego.

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam jeszcze inne,np zaraz po wstaniu z lozka rano scieram kurze i myje naczynia.Zawsze.Nie wiem czemu…

    Ja zmywam naczynia po nocach…

    [usunięto_link] wrote:

    w mojej obecnożci nie pozwalam nikomu obgryzać paznokci, ani skórek -nie cierpię tego.

    Masz rację, zrzygać się idzie kiedy ktoż to robi…blee 😕

    Przepraszam za wyraz „zrzygać” ale inny bagatelizowałby całą sprawę.

    Mam jeszcze pytanie…
    Czy uważacie to za dziwne, że (dorożli ludzie) siostra żpi z bratem w jednym łóżku?
    Oczywiżcie tylko żpi, nic więcej – są normalni ale żpią ze sobą.

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    jeżli nie ma warunków i taki mus…. ale w przeciwnym razie dla mnie to trochę…. tez mam brata i jakoż nie mogę sobie wyobrazic tej sytuacji

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nasze małe "dziwactwa""

Przewiń na górę