• Autor
    Odp.
  • Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    Ja mam takie dziwne dziwactwo hihi, które wynika trochę z mojej natury. Lubię kontrolować swoje wydatki, bo staram się być oszczędna (ale tylko co do niektórych wydatków).

    Zapisuję wszystkie wydatki na karteluszkach, nawet bilet do autobusu (1,25), a pod koniec dnia czy kiedy tam sobie przypomnę wklepuje doi excela i mam cały obraz moich wydatków. Lubie wiedzieć na co wydałam w danym miesiącu pieniądze. Ale czasem myżle, że to już trochę szaleństwo tak liczyć te grosze.

    colorada
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    1. Jak zasypiam to zawsze na boku z ręką pod głową, inaczej nie jestem w stanie
    2. Podczas każdego wyjżcia z domu sprawdzam co jakiż czas zawartożć mojej torebki czy wszystko tam mam i czy niczego nie zapomniałam, nigdy nic nie zgubiłam w ten sposób, ale to już jakież wyczulenie…
    3. Wszystkie pliki i foldery muszę mieć uporządkowane na komputerze, nie mam błąkających się plików… czyżby to jakież fatum mojego znaku zodiaku?:P (panna)

    tak jak sobie myżlę, to trochę by sie jeszcze znalazło… z człowieka to jednak jest dziwne stworzenie…

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam takie dziwne dziwactwo hihi, które wynika trochę z mojej natury. Lubię kontrolować swoje wydatki, bo staram się być oszczędna (ale tylko co do niektórych wydatków).

    Zapisuję wszystkie wydatki na karteluszkach, nawet bilet do autobusu (1,25), a pod koniec dnia czy kiedy tam sobie przypomnę wklepuje doi excela i mam cały obraz moich wydatków. Lubie wiedzieć na co wydałam w danym miesiącu pieniądze. Ale czasem myżle, że to już trochę szaleństwo tak liczyć te grosze.

    kiedyż też tak robiłam, ale zabrakło mi konsekwencji i zarzuciłam projekt.

    A największym moim dziwactwem jest chyba archiwizowanie smsów 😉
    Przepisuję je do zeszytu 🙂
    Na pocieszenie, nie tylko ja tak robię, ostatnio w pociągu trafiłam na bratnią duszę 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja również zapisuje ale w telefonie (nie wszystkie). Zawsze wiem który od kogo).

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja również zapisuje ale w telefonie (nie wszystkie). Zawsze wiem który od kogo).

    a ile zmieżcisz w telefonie? ja mam juz 5 zeszyt 80 kartkowy w użyciu 😉 nie wiem co prawda po co mi to, bo szczerze mówiąc jeszcze teo nie czytałam, ale może kiedyż..

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Wszystkie zapisujesz?

    Ja mam w archiwum telefonu zapisanych trochę,ale tylko te od mojego chłopaka i tylko te takie bardzo słitażne 🙂 Bo on mi wysyła tak srednio dwa tysiace sms-ów miesiecznie plus jeszcze jakies 25 godzin rozmów 😛

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    Młodożć… 😛

    my już tyle nie smsujemy, może jest tego 100 miesięcznie i może źle się wyraziłam, zapisuję tylko te od ukochanego oczywiżcie i czasem co lepsze od innych 😉

    patison
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Zastanawiam się nad moimi dziwactwami…

    – jak zasypiam u siebie, to tylko na prawym boku, na lewym nie potrafię, ale jak u kogoż to odwrotnie, na lewym bo na prawym nie usnę ;D

    – kiedy jadę samochodem, jako pasażer, lubię oglądać w przelocie twarze innych ludzi, bo przez te kilka sekund można wyłapać ciekawe miny przechodniów 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nasze małe "dziwactwa""

Przewiń na górę