Nowa edycja Big Brother

  • Autor
    Odp.
  • fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Będziecie oglądali w tv4 najnowszą edycje big Brother? Ja powiem szczerze , że z ciekawożcią usiądę przed telewizorem 2 wrzeżnia o 20.00 i obejrzę pierwszy odcinek. Podobno szykuje się wiele atrakcji i niespodzianek. Szykują się wielkie emocje. Lubię czasem popodglądać ludzi w takich programach. Uczestnicy długo przebywając ze sobą zaczynają pokazywać swoje prawdziwe oblicza.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Ja ogladalam poprzednie edycje w miare na bierzaco, takze mysle ze tej ten nie przegapie chocialzby z ciekawosci i z… nudow 😛

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Od 5 lat ten program nie gożcił na antenie więc wiele osób zasiądzie przed telewizorami z ciekawożci.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Ja jak nie zapomnę to napewno obejrzę z ciekawożci 😛

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Pewnie będę oglądała. Wyczytałam gdzież że jednym z uczestników ma być kobieta która wczeżniej brała udział w GLADIATORACH. Ta osoba jest po zmianie płci. Wczeżniej była mężczyzną a wzięli ją/go tylko dla większej oglądalnożci

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    BigBrother…brrr Szczarze przyznam,że tylko pierwsza edycja była naprawdę godna oglądania.Później ludzie już powielali zachowania swoich poprzedników i robili wszystko,aby się wybić.Czasem ich wybryki były żałosne… ale pewnie tak jak wiekszożć,będę oglądać w olnych chwilach i głożno komentować zachowanie uczestników 🙂

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    przyznaje sie, ze pierwsza edycje sledzilam na bieazaco, ale teraz po prostu szkoda mi czasu na takie pieroly jak ogladanie w TV reality show. Takie reality show to ja mam w domu codziennie – kupa ludzi w domu, klotnie, milosci, zazdrosci, dyskusje na rozne tematy. MOj tesc ma reality show jak sobie podsluchuje nasze baraszkowanie pod prysznicem np. 😳 – jego sypialnia graniczy sciana z nasza lazienka 😉

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    a ja bedę ogladała ha… steskniłam sie juz za takimi reality show. chociaz wolalabym kolejna edycję baru 😀

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    oglądałam tylko pierwszą edycję i jakoż mnie nie ciągnie by oglądać kolejną. za to chętnie będę oglądała nową edycje Tańca z gwiazdami na TVNie 🙂

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Ja już jestem po pierwszym odcinku i chyba mnie wciąga. Wybrano bardzo fajnych prowadzących. Zupełnie nowe twarze a nie jakież oklepane gwiazdki. Nie weszli tez wszyscy uczestnicy do domu więc będzie trzeba poczekać do kolejnej niedzieli żeby się dowiedzieć dlaczego.

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Oglądałam wczoraj i cóż….. jak narazie panienki (może poza pierwszą, ale to tylko pierwsze odczucie), które weszły do domu reprezentują typ kobiety, której po prostu nie cierpię… malowana lala… afeeee

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    @Magduż wrote:

    Oglądałam wczoraj i cóż….. jak narazie panienki (może poza pierwszą, ale to tylko pierwsze odczucie), które weszły do domu reprezentują typ kobiety, której po prostu nie cierpię… malowana lala… afeeee

    Dokładnie 😕
    Chociaz ja jeszcze wypatrzyłam taka z żółta branzoletką,ale to pewnie dlatego,że była fajnie ubrana 😀
    Zastanawiam mnie dlaczego większożć lasek ma czarne włosy 😆
    I wiecie co…jak przełączyłam w niedziele na BB to akurat ta panna w tych kozaczkach obciachowych wchodziła.I ja myslałam,ze oni mają się w jakies gwaizdy wcielić,bo jak ja słyszałam to normalnie istana Doda w wersji dark 😆 Jest tak jak mslałam-niektórzy zaporzyczyli image i sposób bycia od innych.Az przykro patrzeć.
    Faceci natomiast sa wszyscy metrosexualni (mniam) 🙂 Obowiązkowo irokezy na glowiach.I nawet jednego geja sie dopatrzyłam 😀
    Krótko mówiąc, nie zauważyłam tam nikogo do kogo mogłabym zapałać sympatią(z wyjątkiem tej panny fajnie ubranej i geja 😀 . W pierwszej edycji to od razu miałam swoich faworytów,ludzi naturalnych,bedącch soba i cos sobą reprezentujących.A czego dowodzi ten program?Że mamy bardzo nijakie społeczeństwo… Ja np nie rozrózniam tych ludzi po wyglądzie,bo dla mnie wszystkie kobiety wyglądają tak samo i męzczyzni tez sa do siebie podobni 😕 Trochę to przykre…
    Ale nie będe stawiała pochopnie wniosków-może sie wyrobią 😆

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    Ta w tych kozakach czarnych w tych długażnych tipsach to będzie chyba najbardziej inteligentna 😆 😆 😆 😆 😆 hahahahahahaha (żart) jak ona weszła a ja usłyszalam ten jej tekst „oo jaka zielona trawa itp” myżlałam że pęknę ze żmiechu.. o lol

    fortunata_fofa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Ja ich nie potępiam ale trochę mało różnorodne towarzystwo. Jest szansa, że pozostałą 5 będzie ciekawsza. Zaskoczyło mnie też to, że wszyscy są strasznie młodzi.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Ta w tych kozakach czarnych w tych długażnych tipsach to będzie chyba najbardziej inteligentna 😆 😆 😆 😆 😆 hahahahahahaha (żart) jak ona weszła a ja usłyszalam ten jej tekst „oo jaka zielona trawa itp” myżlałam że pęknę ze żmiechu.. o lol

    😆 Ona stanie sie moją „ublubienicą” zapewne,bo poziom ma niezykle wysoki 😀
    Młodzi,nie młodzi-tylko dlazcego tacy sami?? 😕 Czemu nie wsadza tam naturalnej osoby w modnych butach 😆 Chyba,że ta edycja wogóle ma nam pokazać jakie „cuda” w Polsce życją 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Nowa edycja Big Brother"

Przewiń na górę