• Autor
    Odp.
  • patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Taaa… Do tego nieszczężcia brakuje nam tylko epoki lodowcowej, ale spokojnie, jeszcze kilkadziesiąt lat i tego się doczekamy…
    Przepraszam, że tak to ujmę, ale Panowie – niech Was szlag trafi za takie podejżcie…

    Urbban
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    patunia28 zgadzam się w 100% z tym co piszesz….faceci, przez te wasze nieuzasadnione urazy do lekarzy i potrzebę oporu za każdym razem kiedy chcemy dla was dobrze to nas normalnie wczeżniej wykończycie…i kto wtedy będzie o was dbał? 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    No włażnie, też nie wiem, kto o nich będzie dbał… Bo jak sami będą dbali o siebie tak jak do tej pory, to nasz gatunek wyginie…

    Fenris
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 757
    • Zasłużony

    =_= … jasne … gdyby nie mężczyźni, to nie byłoby ognia i koła 😛 A problem chyba nie tkwi we wstydzie (chociaż może po czężci…). Chyba najgorsze jest pogodzenie się z faktem, że może być to coż poważnego.

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Gdyby nie my, to pewnie byżcie się nie wzięli za ich wymyżlanie 😉 Ale nie kłóćmy się o takie szczegóły 😛
    Grunt, że tu nie ma co się godzić, tylko trzeba działać, bo to da się po prostu wyleczyć.

    bigfat421
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    ja biorę prosent 600 to takie tabletki na popęd dla mężczyzn i mi dosyć dobrze  pomogły

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    A ile mmasz lat? I co to znaczy, że dobrze pomogły?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " O co chodzi…?"

Przewiń na górę