• Autor
    Odp.
  • Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    Woskiem to boli, w ogóle o tym nie pomyżlałam. Ale tego też bym nie pokazywała mojemu facetowi. Niech higienę zachowam dla siebie, a on swoją dla siebie. A nie wiem czemu Mój facet wstydzi się kiedy goli się pprzy mnie. Ale jak mu to przeszkadza to oki, wychodze.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ja tam lubię zerknąć na mojego faceta jak się goli. nie, żeby to była jego najseksowniejsza poza, ale myslę że to niezły widok… 😉

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Wydaje mi się, że gdy mężczyzna się goli to w tym momencie jest seksowny. Oczywiżcie nie tak, że zaraz się rzucę na niego, ale po prostu podoba mi się to i lubię patrzeć na tą czynnożć.
    Golenie nóg, jeżli chce mężczyzna – niech patrzy nie mam z tym problemu.
    Może nawet gdyby chciał wygolić moją strefę bikini – to zgodziłabym się.
    To kwestia podejżcia.
    Wiadomo, nie pozwoliłabym patrzeć mu gdy wycieram tyłek lub zmieniam podpaskę 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja tez uwazam ze nie ma w tym nic zleg ze bedziemy sie golic przy partnerze albo wyrywac brwi, to normalna sprawa przeciez

    vanilka125
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 547
    • Zasłużony

    Ja rozmawiam o wszystkim z wyjątkiem swoich byłych i stosunków z nimi 🙂

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    @Onione wrote:

    Vanila… mozesz sie domyżlic o co i o jaki temat chodzi…. 😉

    Wiem, wiem 😉 W tej sprawie to ja nawet wkrótce do Ciebie prv naskrobię – jak tylko poczta zacznie działać.
    Pozdrawiam 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " O czym nie należy mówić swojemu partnerowi?"

Przewiń na górę