• Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    a lubicie po prostu zwykłą zalewajkę – jako barszczyk lub żurek – z wielką ilożcią kiełbaski wiejskiej? 😉 przeeeepadaaam, czasem, gdy mi się nie chce wychodzić na dwór 🙄

    a moja dziewczyna wymyżla jeszcze inne ceregiele – są boooooskie wraz z jej… znaczy z nią 😀 bardzo dobrze mi się to zjada XD

    PS. Aaach, dobry jest też łosoż w dużym i w skrawkowym rozmiarze 😀

    SMACZNEGOOO!

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    juz ktorys raz sie spotkalam ze ktos to nazywa zalewajka, dlaczego i skad taka nazwa?

    zamira
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    🙂 korzenie…

    Ja bardzo lubię każdego rodzaju barszczyki i żurki. Mama zawsze gotuje taki od podstaw, ale jak nie ma czasu to czasem zrobię sobie taki z torebki 😛

    RedTea
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja lubię zupki dla mnie obiad bez nich to nie obiad < może z tego względu, że nie za bardzo radze sobie w kuchni... :/ > te takie z torebki są ok choc moja mama ich nie popiera bo woli takie gotowane od podstaw…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja zwykle robie jaka zupe ( meidzy innymi dlatego kupiłam philipiaka) wieczorem zebym miała na drugi dzień jak wróce z pracy. I to sa najczesciej rózne zupki warzywne.

    guapa
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    dzisiaj bedziemy mieli ryz z warzywami i mieskiem, a wczoraj byl makaron z kurczakiem i pieczarkami. w sumie takie dania robi sie najszybciej a wychodza pyszne.

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    dzisiaj było przepyszne leczo 😀

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja wczoraj byłam w restauracji Korkociag i zamówiłam sobie TAGLIATELLE Z KURCZAKIEM .I tak próbuje powtórzyc to danie dzisiaj w domu.

    dziewucha
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 182
    • Zapaleniec

    ja w tygodniu to nie gotuję ( jemy w pracy a syn w szkole)
    czasami jakąż sałatkę zrobię, a jak jesteżmy naprawdę głodni to kupujemy pizzę riggę po jednej dla każdego i sobie robimy w piekarniku 😀

    w weekendy różnie albo jedziemy gdzież na gotowe, albo razem coż pichcimy. 😀

    csisilver
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja gotuję co drugi dzień,. bo mój partner bez obiadu mięsnego chodzi zdechły. :P. Ogólnie lubię gotować i chciałabym mieć więcej na to czasu. W sobotę na przykład zrobiłam cały gar gołąbków :), starczy na jakiż czas 😉

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Ja też uwielbiam gotowanie ale jakiż miesiąc temu mój chłopiec wyjechal do pracy do innego miasta i tak samej dla siebie to mi się nie chce gotować. Wyżywamy się razem w kuchni jak przyjeżdża na weekendy. 🙂

    Czasem jak mnie najdzie chęć na coż dobrego to jakiż makaron z różnymi sosami przygotuję – szybkie i dobre.

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Trudno mi tak stwierdzić co jest najczężciej u mnie. Bardzo często przygotowuję kurczaka – uwielbiam też pierogi – jednak tutaj skłaniam się bardziej ku kupnym bo przygotowywanie jest bardzo czasochłonne.

    Zielona_Koniczynka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    My porządne obiadki jemy w weekendy. W ciągu tygodnia moje Kochanie jada w pracy obiadek który wczeżniej Mu przygotowałam. Zwykle jest to pierż na różnorakie sposoby albo filet z pangi, bo Skarb jest na diecie.
    A ja natomiast jak wracam z pracy jem albo zupkę, albo jakież pierogi, makaron rzadziej kotleta 😉

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    u nas makaron pod każdą postacią, w drugiej kolejnożci ryż pod każdą postacią 😉

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    U mnie też 😀 . Podstaw, to, zeby było szybko – nie lubie gotować.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Obiadki – co najczężciej gotujecie na obiad?"

Przewiń na górę