• Autor
    Odp.
  • patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    no faktycznie to jest problem 🙂 i w sumie znalazłaż jakież rozwiązanie 🙂 spróbuj sobie tego merz’a 😀

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    ja sobie merza kupiłam 😉 drogi strasznie 🙄 ale czego się nie robi dla zdrowia i urody 8)

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    Lalunka napisz jak Ci z tym merzem 😉

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    no biorę, biorę 😀
    czekam na efekty 😀
    a póki co to mi się jeden pazurek złamał i musiałam skrócić wszystkie 🙁 heh…

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    łączę się w bólu…
    tylko że ja po prostu przypaprałam o framugę 😉 więc nie sam mi się złamał…

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    nie no jasne, Synek to priorytet 🙂 strach siębać jak mnie instynkt macierzyński dopadnie – toż to będzie żwir na punkcie dziecka :mrgreen:
    i Anuż, na serio spróbuj sobie tego Merz Special, ja wiem, że to drogie i w ogóle, ale skuteczne… Mężuż też może brać 😀
    a co do moich pazurków to ja się cieszę z jednego – są jakie są, ale za to bardzo szybko rosną 😀

    Laluna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 132
    • Zapaleniec

    nom Patuż masz rację, jak nas trafi ten instynkt to będzie obsesja 😆
    i zazdroszczę szybko rosnących… moje to tak sobie… także każde złamanie czy pęknięcie to żmudny proces hodowania od nowa 🙁 ale cóż… teraz przynajmniej robią się mocniejsze, może nie będzie tak źle 😉

    patunia28
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 986
    • Zasłużony

    będzie dobrze 😀 musi być 😀 nie ma innej opcji 😀

    xkalinka3000x
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Moim zdaniem powinnaż zapużcić swoje..nie ma to jak naturalny paznokieć..fakt,że będziesz miała ogromny problem z zapuszczeniem ale dasz radę..i to bez żadnych tipsów..moja psiapsiułka ma takie,że aż jej krew leci jak włoży ręce do gorącej wody..ale ma silna wole i mówi zawsze „Taka drobnostka nie może być silniejsza ode mnie..” i ma rację bo naprawdę odrastają jej..żadne sztuczne ci nie pomogą,a jeszcze bardziej zniszczą płytkę paznokcia..mówię ci..dasz radę..pozdrawiam..

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Polecam manicure japoński, który odżywia paznokcie 🙂

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Ja stosuję odżywki, ale bardzo ważne jest zdrowe odżywianie – ma to wpływ na kondycję włosów i paznokci. A jeżli chodzi o manicure to mam lakiery z jessici, sztuk 3 na co dzień, na imprezę i sprawują się super.

    wiola84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    @Specjalista Aspazji wrote:

    Polecam manicure japoński, który odżywia paznokcie 🙂

    Na czym dokładnie polega manicure japoński?

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Jeżeli możesz to zdradź szczegóły,także chętnie dowiem się na czym polega manicure japoński i jak zawsze warto zapytać też ile kosztuje:)

    Moniczka79
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    A ja kiedyż uważałam za słuszne tylko hybrydy ale tak zniszczyła mi się płytka, że dałam sobie spokój. Teraz maluje miracle gel, który daje bardzo podobny efekt i nie niszczy paznokci 🙂

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Nawet mając hybrydy to warto stosować specjalną odzywkę do wzmocnienia płytek paznokci,pamiętajmy o tym,a poza tym napisz coż więcej o manicure japońskim,na czym polega?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PAZNOKCIE"

Przewiń na górę