• Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 4057
    • Guru

    wiesz co…prezentujesz swoja osoba poziom dosc zenujacy. ciezko sie z toba rozmawia…za bardzo trzeba sie schylac.

    daruj sobie wiec komentarze na temat mojego zycia, o ktorym nie masz najmniejszego pojecia.

    sylwia90
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    oj przepradzam ze urazilam tak grzeczna osobe jak ty. moze pielegnacji ci nauczyli w domu ale kultury wcale. z tak pusta osoba sie nioe spotkalam ale coz sa elementy na tym swiecie

    parvati
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 4057
    • Guru

    ani na zawartosc puszczki mozgowej, ani na dobre wychowanie, ani na obycie towarzyskie…bym sie z toba nie zamienila.

    wiec…daruj sobie.

    na cere tez nie. ale to chyba oczywiste…

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 433
    • Pasjonat

    A jak sie wasza kłotnia ma w temacie planowanie ciąży??? 🙄

    parvati
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 4057
    • Guru

    szczerze…pojecia nie mam.

    weszla malolata na watek tylko po to, zeby mnie zaatakowac, napisala glupote i jest…

    to nie pierwszy watek, na ktory wlazla jedynie po to, zeby zaatakowac moja osobe w podbnie niski, zenujacy sposob.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 530
    • Zasłużony

    a Ty parvati po co wchodzisz? chyba wlanie po to zeby kogos zjechac…

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 30
    • Odp.: 2108
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    a Ty parvati po co wchodzisz? chyba wlanie po to zeby kogos zjechac…

    to samo chciałam napisać tylko mnie wyprzedziłaż…

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1081
    • Maniak

    ej, no dajcie spokój! kurde, czy ludzie nie mogą być dla siebie milsi?
    a moja mama się dziwi, że ja dziecka nie chce na ten żwiat sprowadzać!

    ps… to był żart… jakby ktoż się chciał przyczepić… 😕

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 149
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ja mam 24 lata. zamiast dziecka wolalabym miec psa.

    Też mam 24 tez chciałabym psa, ale nie znoszę zapachu psa. Gdy tylko czuję „psi instynkt”

    a mnie drazni zapach niemowlaka… 😳 😕 – zapach mojego pieska wcale mi nie PRZESZKADZA… 😉

    (a tak przy okazjii – co niektorzy to ladne bajki tutaj pisza- hehe…;-)

    Kruszynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    witam:) ja włażnie wszystko miałąm zaplanowane, najpierw były studia, potem staż, potem kariera i oczywiżcie antykoncepcja a teraz od roku się staramy i nic, hormonki bieżemy i nic…..ja liczę dni płodne, mąż się wkurza, że za bardzo chcę i się spinam i nie ma ciązy………..planowanej i przemyżlanej…….nie ma…..są ciągłe wizyty u lekarza i pogłebiający się smutek i złożć………..bo mam wrażenie, że cały żwiat jest w ciąży tylko nie JA:(

    ania999
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam Panie!
    Jestem studentką V roku WUM. Obecnie piszę pracę mgr, w ziązku z tym mam ogromną prożbę, a mianowicie proszę o wypełnienie mojej ankiety na temet „Sposobu żywienie kobiet w ciąży”. Ankieta nie jest czasochłonna, bo zawiera jedynie 16 pytań ;]. Pełna anonimowożć.

    Oto link do ankiety:
    [usunięto_link]

    Z góry dziękuje za pożwięcony czas na wypełnienie ankiety. Pozdrawiam

    Ania

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 149
    • Zapaleniec

    prawda jest, ze nigdy nie ma odpowiedniego czasu na dziecko…….

    studia… urlop – brak czasu… nowy dom, nowy samochod , nowa praca, … ZAWSZE COS ! 😆

    zaplanowac mozna dziecko (mi sie udalo ) – jestem zdania ,ze nawet by nalezalo to zrobic ,w niektorych przypadkach … !!! 😕
    niestety „macierzynstwo” to bardzo indywidualna sprawa .. 😉

    odkad pamietam u mnie zawsze bylo jakies male ALE …
    nie chcialam dzieci (im bylam starsza ,tym bylo gorzej z tym tematem…hehe … mysle ze dlatego, iz nie nudzilo mi sie – jak co niektorym mlodym,zdesperowanym 20-stolatkom… 😕 🙄 😉 )

    szczerze ? – ja nie wyobrazam sobie chodzic w ciazy w wieku 20-stu lat ! 😯 (siara na maxa!!!) …czy tez wychodzic za maz w tym wieku….. 🙄 😯

    .. ale jesli ktos ma chcice, to… czemu nie…. 😆

    (nie musicie konczyc szkol ,zeby miec potomka ❗
    -w Polsce modne jest teraz wychowywanie dzieci przez babcie 😆 …i szukanie zagraniczenego (niestety, nie zawsze oznacza to bogatego) meza… 😉 )

    csisilver
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Z tym planowaniem też warto wziąć pod uwagę zegar biologiczny. Pamiętajcie, że 1 dzidziuż najlepiej przed 30-ką bo jest mniejsze prawdopodobieństwo posiadania przez dziecko wad wrodzonych i zdrówko mamy lepsze. Bo nie oszukujmy się ciąża jest jednak wysiłkiem dla organizmu, najlepiej być zdrową i dbać o siebie. Inaczej może skończyć się na samych staraniach….

    Mamba_2008
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    Łatwo się pisze o planowaniu. Z jednej strony lepiej przed 30 bo organizm najlepiej wtedy przygotowany by powstał zdrowy silny dzieciak, z drugiej strony lepiej po studiach i w momencie kiedy masz pewną, stabilną pozycję w pracy i wypracowane dożwiadczenie, ale wtedy zazwyczaj jesteż już po 30. I bądź tu mądry! Co do wychodzenia za mąż i rodzenia dzieci w wieku 20 lat to żadna siara, ale też zero przygotowania do życia z dzieckiem w realnym żwiecie.Choć i w takim wieku można całkiem nieźle sobie radzić. A co ze zwykłym strachem o to jak będę wyglądać po ciąży? Ja mogłabym mieć nawet 5 dzieci, ale co z tego gdy najbardziej przeraża mnie myżl o 9 miesiącach ciąży i o zmianach jakie będzie przechodzić moje ciało. Czy ktoż też się tego boi?

    barrbarra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    „Kiedy jest najlepszy czas na planowanie ciąży?”
    Wtedy kiedy razem z partnerem uznacie, że już czas. Oczywiżcie dobrze jeżli będzie to moment, w którym się ustatkujecie, musicie być w stanie utrzymać i siebie, i dziecko. Ale przede wszystkim psychicznie musicie czuć, że chcecie powiększyć rodzinę. Nic na siłę, u każdego jest to sprawa indywidualna.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Planowanie ciąży"

Przewiń na górę