płyn do higieny intymnej

  • Autor
    Odp.
  • asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    no to tak: szukam dobrego płynu, który nie podwyższałby pH. wiem, ze najlepsze są takie, co zawierają kwas mlekowy, bo im kważniej tym lepiej, zakwasza się żrodowisko w pochwie i jest mniejsza mozliwożć rozwoju grzybów, ale niestety lactacyd femina na mnie źle wpływa i nie moge go używać. z kolei antybakteryjne to też do kitu, ale to widomo dlaczego, później trzeba łykac lacibiosy dla kobiet, żeby namnozyły się pozyteczne lactobacillusy. chciałam się dowiedzieć, czy może macie jakież sprawdzone płyny, które nie podrażniaja nabłonka, są delikatne, a zarazem skutecznie chronia przed bakteriami chorobotwórczymi i grzybkami? bo nie bardzo się orientuje, czy jeszcze jkaksies zawieraja kwas mlekowy…..

    Molinezja
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja mogę polecić płyn z serii Soraya. Mam już drugą butelkę i jestem z niego bardzo zadowolona. Wydaje mi się, że ma wszystko to, czego szukasz. Po pierwsze jest łagodny, po drugie zawiera kwas mlekowy, składnik przeciwgrzybiczny i D-panthenol (łagodzi podrażnienia). Jest kilka rodzajów tych płynów – różnią się dodatkowym składnikiem – ekstraktem(od niego zalezy jakaż dodatkowa włażciwożć płynu) Ja miałam juz z ekstraktem z kory dębu, teraz mam z białej herbaty. Opakowanie mieżci 300 ml płynu, ma wygodna pompkę i kosztuje około 10-12 zł.

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ooo o tym płynie nie słyszałam, a z tego co mówisz brzmi bardzo zachęcajaco. słyszałam że ekstrakt z kory dębu tez jest dobry wspomagająco w leczeniu grzybic (choc w babcine metody nie bardzo wierze), ale sam płyn zakupie i wypróbuję 😉

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Moim zdaniem lepsze od wszelkich plynow jest SZARE mydlo… polecam 😉

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    tez polecam plyny z serii soraya, mam z rumiankiem i szalwia. bardzo dobry

    martitazwwa87
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    albo zwykły żel pod prysznic albo FEMINA LAKTACYD bo ma w sobie też kwas mlekowy i nie wypłukuje niezbędnych bakteri z pochwy no i jest najlepszy:)

    [usunięto_link]

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    teraz mam LIRENE.. tez jestem zadowolona rozne sa… cena ok 10 zl
    ale najbardziej lubialam ten…
    [usunięto_link]
    [usunięto_link]
    ta firme najbardziej polecam 🙂

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    ja uzywam soraya i polecam

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    -Lactacyd Femina – płyn ginekologiczny do higieny intymnej
    -Sebamed płyn do higieny intymne
    -AA płyn do higieny intymnej sensitive
    -BARWA BALNEA mydło do higieny intymnej kobiet i mężczyzn
    POLECAM TE 4 PRODUKTY ZE WSZYSTKICH BYŁAM ZADOWOLONA,WSZYSTKIE DOSTĘPNE SĄ W APTEKACH

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja kupiłam sobie niedanow płyn zjai z lawenda ma bardzo ładny zapach 🙂 lawenda mmm pieknyy:D

    Justyna_18
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja kiedyż miałam często stany zapalne pochwy, ale od kiedy używam żelu do higieny intymnej SORAYA z białą herbata wszystko jest dobrze. Zawiera ekstrakt z liżci białej herbaty ktory działa przeciwzapalnie i łagodząco, kwas mlekowy, D-panthenol i składniki przeciwgrzybiczne. POLECAM 😀

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Polecacie tak tą Soraye, że chyba sama wypróbuję. 🙂

    [usunięto_link] – recenzja tego produktu… Tam już nie wszyscy polecają…

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Ja sie zgadzam z MidianOna, najlepsze jest szare mydlo i kazdy ginekolog to Ci powie.

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    A gdzie można kupić szare mydło?

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    szare mydlo dostaniesz w drogerii, a u mnie na osiedlu to nawet w kiosku na rogu sprzedaja 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " płyn do higieny intymnej"

Przewiń na górę